J. Etxeberria XXI Pala Memoriala 2014 Emaitzak

Oharra : Txapelketako argazki guztiak " Argazkiak " atalean.
 
LANDARE K.E. ANTOLATUTA
 
 
2014 URTEA    
     
TALDEAK    
     
     
PALA MOTZA / PALA CORTA  
     
Grupo A taldea   Grupo B taldea
G.NUIN - LETAMENDIA   X. IBARGUREN - REKALDE
YOREL - OLARAN   OINATZ - ABEL
SARASOLA - IRIGOYEN   B. IBARGUREN - M.BEGIRISTAIN
     
     
PALA MOTZA 1 MAILA  / PALA CORTA 1ª
     
Grupo A taldea   Grupo B taldea
ESKISABEL -  ANDONEGI   J.BEGIRISTAIN - ETXEBERRIA
M.ANTXORDOKI -  RUBEN   RICHARD - ORKATZ
LOPEZ - OTERO   IRADI - SANCHEZ
     
     
Grupo C taldea    
NAVARRO - KOLDO    
ALTUNA - SORALUZE    
AROZENA - G.ANTXORDOKI    
     
Lehiaketa sistema / Sistema competición :  
     
En cada grupo se jugará una liguilla a una vuelta.
     
Pala corta    
     
SEMIFINALES 1 GRUPO A / 2 GRUPO B
  2 GRUPO A / 1 GRUPO B
Pala corta 1ª Categ.    
     
PARA SEMIFINALES : 1 GRUPO A - B - C Y MEJOR SEGUNDO
     
Entre los 4 sorteo para los cruces de semifinales.
 
 
 
 
Astelehena ekainak 09 de junio, lunes (20,30) P.Corta 1ª
         
M.ANTXORDOKI - RUBEN 34   40 LOPEZ - OTERO
         
Asteartea ekainak 10 de junio, martes (20,30) P.Corta
         
G.NUIN - LETAMENDIA 32   40 YOREL - OLARAN
         
Osteguna ekainak 12 de junio,  jueves (20:30) P.Corta
         
X. IBARGUREN - REKALDE 40   30 OINATZ - ABEL
         
Astelehena ekainak 16 de junio, lunes (20,30) P.Corta 1ª
         
J.BEGIRISTAIN - ETXEBERRIA 40   33 IRADI - SANCHEZ
         
Asteartea ekainak 17 de junio, martes (20,30) P.Corta 1ª
         
NAVARRO - KOLDO 32   40 AROZENA - G.ANTXORDOKI
         
Asteazkena ekainak 18 de junio, miércoles (20,30) P.Corta 1ª
         
ESKISABEL - ANDONEGI 38   40 M.ANTXORDOKI - RUBEN
         
Osteguna ekainak 19 de junio, jueves (19,30) P.Corta
         
G.NUIN - LETAMENDIA 40   32 SARASOLA - IRIGOYEN
         
Asteartea ekainak 24 de junio, martes (19,30) 
         
NAVARRO - KOLDO 33   40 ALTUNA - SEBAS GOÑI *
OINATZ - ABEL 38   40 B.IBARGUREN - M.BEGIRISTAIN
        * sustituye a soraluze (lesionado)
Osteguna ekainak 26 de junio, jueves (19,30)
         
J.BEGIRISTAIN - ETXEBERRIA 40   35 RICHARD - ORKATZ
YOREL - OLARAN 40   20 SARASOLA - I.ARRUTI *
        * sustituye a Irigoien (lesionado)
Astelehena ekainak 30 de junio, lunes (20,00)
         
X.IBARGUREN - REKALDE 39   40 B.IBARGUREN - M.BEGIRISTAIN
         
Asteartea uztailak 01 de julio, martes (20,30)
         
RICHARD - ORKATZ 40   34 IRADI - SANCHEZ
         
Asteazkena uztailak 02 de julio, miércoles (20,30)
         
ESKISABEL - ANDONEGI 40   32 LOPEZ - OTERO
         
Astelehena uztailak 14 de julio, lunes (21,00)
         
ALTUNA - SORALUZE 35   40 AROZENA - G.ANTXORDOKI



FINAL - ERDIAK
           
             
             
Ostirala uztailak 04 de julio, viernes (20,30) P.Corta    
             
ARANBURU* - M.BEGIRISTAIN 40   26 G.NUIN - LETAMENDIA    
* sustituye a b.ibarguren por lesión            
             
Ostirala uztailak 11 de julio, viernes (20,00) P.Corta    
             
YOREL - OLARAN 40   38 X.IBARGUREN - REKALDE    
             
             
Asteazkena uztailak 16 de julio, miércoles (20,00) P.Corta 1ª    
             
AROZENA - G.ANTXORDOKI 40   37 ESKISABEL - ANDONEGI    
             
             
Osteguna uztailak 17 de julio, jueves (20,00) P.Corta 1ª    
             
J.BEGIRISTAIN- ETXEBERRIA 29   40 ALTUNA - SORALUZE    
             
             
             
             
FINALAK            
             
Osteguna uztailak 24 de julio, jueves (17:30h)    
             
DANI - BEÑAT 15   4 SANTI - MANUEL Mindara, part.exhib.
DANI - BEÑAT 11   20 MANUEL - JURGI Mindara, part.exhib.
ARANBURU - M.BEGIRISTAIN 40   36 YOREL - OLARAN    
ALTUNA - SORALUZE 40   38 AROZENA - G.ANTXORDOKI    

 

E.P.L.E. , tanto como Asociación y como club de pelota, y por medio de un plan estratégico, dispone actualmente de una estructura bien coordinada que permite jugar a pelota a todos los niveles.

ANIMA ZAITEZ ETA ETORRI  " AGUSTINA OTAOLA " FANDERIAKO PILOTALEKURA !!

Karteldegia / Cartelera de partidos (Etxean eta kanpoan) :

Karteldegia / Cartelera

Emaitzak / Resultados :

Emaitzak Resultados Jornada 16-12-18
 

Asteburuko Kirol Agenda / Agenda Deportiva Errenteria :

kirolak.errenteria.net/es/ficheros/14_5672es.pdf

Lehiaketa / Competición (Fg, Clasificaciones) :

 

Lotura Interesgarriak / Enlaces de interés :

 

EPLE, K.K.´ko Babeslea / Patrocinador EPLE, K.K. :

IPARSAT TELECOMUNICACIONES

www.iparsat.com/

 

Contacto

Eple Errenteria " Agustina Otaola, Raketista Profesionala " Udal Pilotalekua (Fanderia)
Touring Etorbidea - Avda.Touring s/n 20.100
Tel-Fax. 943-527161
Móvil 687 92 04 28
Whatsap 680 71 94 22
(astelehenetik ostiralera, 16:30etatik 22:30etara)
Abuztuan jai / Agosto fiesta.
eple.errenteria@gmail.com