J. Etxeberria XXII Pala Memoriala 2015 Emaitzak

 
Oharra : Txapelketako argazki guztiak " Argazkiak " atalean.
 
LANDARE K.E. ANTOLATUTA
 
 
PALA MOTZA / PALA CORTA    
       
Grupo A taldea   Grupo B taldea  
ELORZA - OLARAN   ARGIÑARENA - A.PICHEL  
B.IBARGUREN - J.IRIGOIEN   AUZMENDI - AMIANO  
BROSA  - MARTINEZ   X.IBARGUREN - M.BEGIRISTAIN  
       
       
PALA MOTZA 1  M. / PALA CORTA 1ª  
       
Grupo A taldea   Grupo B taldea  
ALTUNA - SORALUZE   NAVARRO - LETE  
IRADI - ARGOTE   RICHARD - RUBEN  
ESKISABEL - M.IRIGOIEN   J.BEGIRISTAIN - ANDONEGI  
       
       
    Grupo C taldea  
    ARRIETA - ZABALA  
    AROZENA - LETAMENDIA  
    ANTXORDOKI - GARMA  

 

Astelehena ekainak 08 de junio, lunes (20,30) P.Corta
         
B.IBARGUREN - J.IRIGOIEN 40   37 BROSA - MARTINEZ
         
Asteartea ekainak 09 de junio, martes (20,30) P.Corta 1ª
         
G.ARRIETA - ZABALA 37   40 AROZENA - LETAMENDIA
         
Asteazkena ekainak 10 de junio,  miércoles (20:30) P.Corta
         
ARGIÑARENA - A.PICHEL 40   36 AUZMENDI - AMIANO
         
Astelehena ekainak 15 de junio, lunes (20,30) P.Corta 1ª
         
NAVARRO - LETE 40   37 J.BEGIRISTAIN - ANDONEGI
         
Asteartea ekainak 16 de junio, martes (20,30) P.Corta
         
ARGIÑARENA - A.PICHEL 40   34 X.IBARGUREN - M.BEGIRISTAIN
         
Asteazkena ekainak 17 de junio, miércoles (20,00) P.Corta 1ª
         
ARRIETA - OIARTZABAL* 36   40 ANTXORDOKI - GARMA
* sustituye a K.Zabala        
         
Osteguna ekainak 18 de junio, jueves (19:00) P.Corta 1ª 
         
ALTUNA - SORALUZE 20   40 ESKISABEL - M.IRIGOIEN
NAVARRO - LETE 40   32 RICHARD - RUBEN
         
Asteartea ekainak 23 de junio, martes (19:00) P.Corta  
         
AUZMENDI - AMIANO 39   40 X.IBARGUREN - M.BEGIRISTAIN
ELORZA - OLARAN 29   40 B.IBARGUREN - J.IRIGOIEN
         
Astelehena ekainak 29 de junio, lunes (17:30) P.Corta 1ª  
         
IRADI - ARGOTE 19   40 ESKISABEL - M.IRIGOIEN
         
Asteartea ekainak 30 de junio, martes (21:00) P.Corta 1ª  
         
AROZENA - LETAMENDIA 15   40 ANTXORDOKI - GARMA
         
Osteguna  uztailak 02 de julio, jueves (20:00) P.Corta  
         
ELORZA - OLARAN 31   40 BROSA - MARTINEZ
         
Astelehena uztailak 06 de julio, lunes (21:00) P.Corta 1ª 
         
ALTUNA - SORALUZE 38   40 IRADI - ARGOTE
         
Asteartea uztailak 07 de julio, martes (21:00) P.Corta 1ª  
         
RICHARD - RUBEN 16   40 J.BEGIRISTAIN - ANDONEGI
         
         
         
FINAL - ERDIAK        
         
         
Asteazkena uztailak 08 de julio, miércoles (20:00) P.Corta
         
B.IBARGUREN - J.IRIGOIEN 40   27 X.IBARGUREN - M.BEGIRISTAIN
ARGIÑARENA - A.PICHEL 40   33 BROSA - MARTINEZ
         
         
Astelehena uztailak 13 de julio, lunes (21:00) P:Corta 1ª
         
ANTXORDOKI - GARMA 31   40 J.BEGIRISTAIN - ANDONEGI
         
Asteazkena uztailak 15 de julio, miércoles (20:30) P.Corta 1ª
         
NAVARRO - LETE 27   40 ESKISABEL - M.IRIGOIEN
         
         
         
         
FINALAK        
         
Ostirala uztailak 24 de julio, viernes (17:00h)
         
         
BEATRIZ - JURGI (MINDARA) 19   25 IÑAKI - BEÑAT (MINDARA)
B.IBARGUREN - J.IRIGOIEN 40   38 ARGIÑARENA - A.PICHEL
ESKISABEL - M.IRIGOIEN 26   40 J.BEGIRISTAIN - ANDONEGI

 

P.Onena : B.IBARGUREN
P.Onena : ANDONEGI  

 

 

E.P.L.E. , tanto como Asociación y como club de pelota, y por medio de un plan estratégico, dispone actualmente de una estructura bien coordinada que permite jugar a pelota a todos los niveles.

ANIMA ZAITEZ ETA ETORRI  " AGUSTINA OTAOLA " FANDERIAKO PILOTALEKURA !!

Karteldegia / Cartelera de partidos (Etxean eta kanpoan) :

Karteldegia / Cartelera

Emaitzak / Resultados :

Emaitzak Resultados Jornada 16-12-18
 

Asteburuko Kirol Agenda / Agenda Deportiva Errenteria :

kirolak.errenteria.net/es/ficheros/14_5672es.pdf

Lehiaketa / Competición (Fg, Clasificaciones) :

 

Lotura Interesgarriak / Enlaces de interés :

 

EPLE, K.K.´ko Babeslea / Patrocinador EPLE, K.K. :

IPARSAT TELECOMUNICACIONES

www.iparsat.com/

 

Contacto

Eple Errenteria " Agustina Otaola, Raketista Profesionala " Udal Pilotalekua (Fanderia)
Touring Etorbidea - Avda.Touring s/n 20.100
Tel-Fax. 943-527161
Móvil 687 92 04 28
Whatsap 680 71 94 22
(astelehenetik ostiralera, 16:30etatik 22:30etara)
Abuztuan jai / Agosto fiesta.
eple.errenteria@gmail.com