J. Etxeberria XXIV Pala Memoriala 2017 Emaitzak

 

XXIV JOAKIN ETXEBERRIA PALA MEMORIALA (2017). 
 
PALA MOTZA NAGUSIAK. PALA CORTA SENIOR.
 
LIGUILLA
A TALDEA / GRUPO A
 
OSTEGUNA Ekainak 8 de junio, jueves 20:45
ELORZA - BEITIA 28
YOREL - BEGIRISTAIN 40
 
OSTEGUNA Ekainak 15 de junio, jueves 19:30
YOREL - BEGIRISTAIN 37
ARANBURU - TXAPARTEGI 40
 
ASTEARTEA Ekainak 27 de junio, martes 20:45
ARANBURU - TXAPARTEGI 40
ELORZA - BEITIA 38
 
B TALDEA / GRUPO B
 
ASTEAZKENA Ekainak 14 de junio, miércoles 20:45
BROSA - AMIANO 40
AUZMENDI - LETAMENDIA 27
 
ASTEAZKENA Ekainak 21 de junio, miércoles 20:45
BROSA - AMIANO 26
NUIN - OLARAN 40
 
ASTEARTEA Uztailak 4 de julio, martes 21:00
AUZMENDI - LETAMENDIA 40
NUIN - OLARAN 28
 
FINAL - ERDIAK
 
OSTIRALA Uztailak 14 de julio, viernes 20:00
 
ARANBURU - TXAPARTEGI 32
BROSA - AMIANO 40
 
ASTEAZKENA Uztailak 12 de julio, miércoles 20:15
 
NUIN - OLARAN 24
YOREL - BEGIRISTAIN 40
 
FINALAK
 
ASTELEHENA Uztailak 24 de julio, lunes 19,00 (1)
BROSA - AMIANO 40
YOREL - BEGIRISTAIN 27
 
Pilotari onena: BROSA.
 
PALA MOTZA NAGUSIAK 1 MAILA. PALA CORTA SENIOR 1 CATEGORÍA.
 
FINAL - LAURDENAK
 
ASTELEHENA Ekainak 12 de junio, lunes 20,45
ALTUNA - ABEL 40
ARRIETA - GARRIDO 34
 
OSTEGUNA Ekainak 29 de junio, jueves 20:45
NAVARRO - IRIGOIEN 24
X. IBARGUREN - RUBEN 40
 
OSTEGUNA Ekainak 22 de junio, jueves 21:00
B. IBARGUREN - LETE 31
ESKISABEL - ANDONEGI 40
 
ASTEARTEA Ekainak 13 de junio, martes 20:45
BEGIRISTAIN - GARMA 40
LOPEZ - RICHARD 36
 
 
FINAL - ERDIAK
 
ASTELEHENA Uztailak 10 de julio, lunes 21:00
ALTUNA - ABEL 40
X. IBARGUREN - RUBEN 35
 
 
OSTEGUNA Uztailak 13 de julio, jueves 21:00
ESKISABEL - ANDONEGI 40
BEGIRISTAIN - GARMA 33
 
FINALAK
 
ASTELEHENA Uztailak 24 de julio, lunes 19,00 (2)
ALTUNA - ABEL 30
ESKISABEL - ANDONEGI 40
 
Pilotari onena: ANDONEGI.

 

E.P.L.E. , tanto como Asociación y como club de pelota, y por medio de un plan estratégico, dispone actualmente de una estructura bien coordinada que permite jugar a pelota a todos los niveles.

ANIMA ZAITEZ ETA ETORRI  " AGUSTINA OTAOLA " FANDERIAKO PILOTALEKURA !!

Karteldegia / Cartelera de partidos (Etxean eta kanpoan) :

Karteldegia / Cartelera

Emaitzak / Resultados :

Emaitzak Resultados Jornada 16-12-18
 

Asteburuko Kirol Agenda / Agenda Deportiva Errenteria :

kirolak.errenteria.net/es/ficheros/14_5672es.pdf

Lehiaketa / Competición (Fg, Clasificaciones) :

 

Lotura Interesgarriak / Enlaces de interés :

 

EPLE, K.K.´ko Babeslea / Patrocinador EPLE, K.K. :

IPARSAT TELECOMUNICACIONES

www.iparsat.com/

 

Contacto

Eple Errenteria " Agustina Otaola, Raketista Profesionala " Udal Pilotalekua (Fanderia)
Touring Etorbidea - Avda.Touring s/n 20.100
Tel-Fax. 943-527161
Móvil 687 92 04 28
Whatsap 680 71 94 22
(astelehenetik ostiralera, 16:30etatik 22:30etara)
Abuztuan jai / Agosto fiesta.
eple.errenteria@gmail.com