Emaitzak Resultados JORNADA 24-10-21

" AGUSTINA OTAOLA, RAKETISTA PROFESIONALA " UDAL PILOTALEKUA

TXAPELKETA / COMPETICIÓN

ETXEKOA / LOCAL

 

KANPOKOA / VISITANTE

 

MODALITATEA / MODALIDAD

M. Jimenez

Zapirain – Oiarbide (EPLE)

22

Ortega – Arizkorreta (MINDARA ELKARTEA)

15

Eskuz binaka

M. Jimenez

J. Contreras – Javi Jimenez

17

J. Jimenez – G. Jimenez

22

Eskuz binaka nagusiak FINAL-ERDIAK

M. Jimenez

Juan Jimenez – C. Ruiz

15

J.L. Diaz – R. Contreras

22

Eskuz binaka nagusiak FINAl-ERDIAK

Gipuzkoa

EPLE 2 (Eyheramendy – Yorel)

35

ERREPALA 3

34

Larruzko paleta nagusiak 1. Maila

Gipuzkoa

EPLE (Taberna – Aranburu)

22

TOLOSA 3

21

Eskuz binaka nagusiak 1. Maila

M. Jimenez

J. Jimenez – G. Jimenez

22

J.L. Diaz – R. Contreras

14

Eskuz binaka nagusiak FINALA

Gipuzkoa

EPLE (Ezkerro – Abel)

35

GAZTELEKU

23

Larruzko paleta nagusiak 3. Maila FINAL-ERDIAK

 

ETXETIK KANPOKO EMAITZAK / RESULTADOS PARTIDOS FUERA DE CASA

TXAPELKETA / COMPETICIÓN

ETXEKOA / LOCAL

 

KANPOKOA / VISITANTE

 

MODALITATEA / MODALIDAD

Gipuzkoa

TOLOSA

22

EPLE (Urmeneta – Aranguren)

16

Eskuz binaka nagusiak O. Maila

Iparralde

AZKAINDARRAK BAT 1

40

EPLE 1 (Taberna – Aranburu)

28

Eskuz binaka nagusiak 2. maila

GIpuzkoa

PAGAZPE - BLAZQUEZ

2 (8-3-4)

EPLE – CABALLERO

1 (7-8-1)

Alebinak 2. Urtekoak 2. maila

GIpuzkoa

OIANGU

35

EPLE 1 (Eskisabel – Ruben)

23

Larruzko paleta nagusiak 1. Maila FINAL-ERDIAK

Huarte

Gutierrez (SAN COSME)

18

Etxezarreta (EPLE)

22

Eskuz banaka nagusiak 4 t´erdian

GIpuzkoa

EUSKAL GIROA - BORDA

1 (8-2-1)

EPLE – PEREZ

2 (6-8-4)

Alebinak 2. Urtekoak 2. maila

GIpuzkoa

EPLE – SUAREZ

2 (8 – 8)

ORIO – LOIDI

0 (2 – 2)

ALebinak 2. Urtekoak 2. maila

GIpuzkoa

EPLE – MINGUEZ

2 (8 – 8)

MUNDARRO – ARTOLA

0 (4- 1)

Alebinak 2. Urtekoak 2. maila

GIpuzkoa

EPLE – LARRA

2 (8 – 8)

GURE TXERU – AIESTARAN

0 (5 – 3)

Infantilak 2. Maila

GIpuzkoa

EPLE – BOUASKAR

0 (3 – 7)

HERNANI – GASKON

2 (8 – 8)

Infantilak 2. Maila

GIpuzkoa

EPLE 1 (I. Mitxelena – Fernandes)

7

GURE TXERU

22

Eskuz binaka nagusiak 3. Maila

GIpuzkoa

ATXURBIDE

25

BATZOKIKO 1 (Rodriguez – Ormaetxea)

21

Gomazko paleta nagusiak 2. Maila

GIpuzkoa

SORALUZE 1

25

BATZOKIKO 2 (J. Aranburu - Alzugaray)

24

Gomazko paleta nagusiak 2. Maila

Iparralde

ESKULARI 2

40

EPLE 2 (Azpiroz – Chiapuso)

19

Eskuz binaka nagusiak 2. Maila

GIpuzkoa

GAZTELEKU 1

25

EPLE 2 (G. Mitxelena – Asteasuinzarra)

12

Gomazko paleta nagusiak 3. Maila

Baztan

Iradi – Oiartzabal (OIARPE)

7

Zapirain – Oiarbide (EPLE)

18

Eskuz binaka infantilak B

Baztan

Lizarazu – Salvador (EPLE – GAZTELEKU)

18

Glaria – Urrestarazu (BURLATA)

10

Eskuz binaka kadeteak B

GIpuzkoa

HERNANI - MACICIOR

1 (5-8-1)

EPLE - OIARBIDE

2 (8-4-4)

Infantilak 2. Maila

 

Asteburuko Kirol Agenda / Agenda Deportiva Errenteria :

 

 

 

 

 

" E.P.L.E. " ERRENTERIAKO PILOTAREN LAGUNEN ELKARTEA   es una Asociación creada con fecha 06-02-04 para fomentar y dinamizar el deporte de la pelota en Errenteria.
 
Momentu honetan Alkartasuna K.E., Ondarra K.K.E., Batzokiko K.T. eta EPLE K.K. pilota elkarteek osatzen dute. 
 
El Frontón " Agustina Otaola, Raketista Profesionala ", en Avda. Touring, es nuestra sede social.

 

Contacto

Eple Errenteria " Agustina Otaola, Raketista Profesionala " Udal Pilotalekua
Touring Etorbidea - Avda.Touring s/n 20100
Tel-Fax. 943-527161
Móvil 687 92 04 28
Whatsap 680 71 94 22
(astelehenetik ostiralera, 16:30etatik 22:00etara)
Abuztuan jai / Agosto fiesta.
eple.errenteria@gmail.com