Emaitzak Resultados Jornada 02-06-19

J.A. ZULOAGA XXV MEMORIALA / XXV MEMORIAL J.A. ZULOAGA

ASTEAZKENA Maiatzak 29 de Mayo, MIÉRCOLES      

Alebinak 

Murua – Agirre    18 

Ramirez – Goienetxe 15

Infantilak
 
Campo – Landa     14 
Goikoetxea – Ibarluzea 18
 
Apezetxea – Otaegi    18 
Maiza – Olave 4
 
OSTEGUNA Maiatzak  30 de Mayo, JUEVES   
 
Alebinak 
 
Igoa – Amiano   18 
Gomez – Alzelai 9
 
Monreal – Madina    18 
Iparragirre – Otaegi 10
 
        

TXAPELKETA / COMPETICIÓN

ETXEKOA / LOCAL

 

KANPOKOA / VISITANTE

 

MODALITATEA / MODALIDAD

Udaberri

EPLE 1 (Lanzeta – E. Perez)

16

ILUNPE 4

8

Alebinak (07)

                                                                                    

ETXETIK KANPOKO EMAITZAK / RESULTADOS PARTIDOS FUERA DE CASA

TXAPELKETA / COMPETICIÓN

ETXEKOA / LOCAL

 

KANPOKOA / VISITANTE

 

MODALITATEA / MODALIDAD

Altza

Luzuriaga - Mendikoa

35

Eskisabel – Ruben (Eple)

32

Larruzko paleta nagusiak

Gipuzkoa

OIARPE - Aranburu

22

EPLE – Migeltorena

5

Eskuz banaka jubenilak 4 t´erdian 1. Maila

Gipuzkoa

MUNDARRO - Saralegi

22

EPLE – Laboa

5

Eskuz banaka kadeteak 4 t´erdian 2. Maila

Udaberri

MUNDARRO

16

EPLE 2 (U. Aranburu – O. Ramirez)

9

Alebinak (07)

Gipuzkoa

INTXURRE - Mozo

12

EPLE – Zapirain

22

Eskuz banaka nagusiak 4 t´erdian

Trinkete Euskadi

EPLE (Taberna – Aranburu)

36

MAEZTU

40

Eskuz binaka nagusiak

Pilotaren txokoa

Ojuel - Esnaola

22

Taberna – Mitxelena (Eple)

8

Eskuz binaka nagusiak

Herriartekoa

OLABERRIA (Berasategi – Garrido)

20

ERRENTERIA (Eskisabel – Abel)

35

Larruzko paleta nagusiak FINAL – ERDIAK

Herriartekoa

OLABERRIA (Arrieta – Olaran)

40

ERRENTERIA (Yorel – Ruben)

28

Pala motza nagusiak FINAL - ERDIAK

 

E.P.L.E. , tanto como Asociación y como club de pelota, y por medio de un plan estratégico, dispone actualmente de una estructura bien coordinada que permite jugar a pelota a todos los niveles.

ANIMA ZAITEZ ETA ETORRI  " AGUSTINA OTAOLA, RAKETISTA PROFESIONALA "  PILOTALEKURA !!

Karteldegia / Cartelera de partidos (Etxean eta kanpoan) :

Karteldegia / Cartelera

Emaitzak / Resultados :

Emaitzak Resultados Jornada 28-07-19
 

Asteburuko Kirol Agenda / Agenda Deportiva Errenteria :

kirolak.errenteria.net/es/ficheros/14_5672es.pdf

Lehiaketa / Competición (Fg, Clasificaciones) :

 

Lotura Interesgarriak / Enlaces de interés :

 

EPLE, K.K.´ko Babeslea / Patrocinador EPLE, K.K. :

IPARSAT TELECOMUNICACIONES

www.iparsat.com/

 

Contacto

Eple Errenteria " Agustina Otaola, Raketista Profesionala " Udal Pilotalekua
Touring Etorbidea - Avda.Touring s/n 20100
Tel-Fax. 943-527161
Móvil 687 92 04 28
Whatsap 680 71 94 22
(astelehenetik ostiralera, 16:30etatik 22:30etara)
Abuztuan jai / Agosto fiesta.
eple.errenteria@gmail.com