Emaitzak Resultados Jornada 03-02-19

TXAPELKETA / COMPETICIÓN

ETXEKOA / LOCAL

 

KANPOKOA / VISITANTE

 

MODALITATEA / MODALIDAD

Malerreka

Taberna – Odriozola (EPLE – Z. ITURRI)

9

Alberdi – Oliden ( – AÑORGA)

22

Eskuz binaka nagusiak

Udaberri

EPLE 2 (Bengoetxea – Urreaga)

8

ALDE ZAHARRA 1

25

Gomazko paleta nagusiak 2. Maila

Udaberri

BATZOKIKO 2 (Ormaetxea – Laborde)

25

URNIETA 1

12

Gomazko paleta nagusiak 2. Maila

Gipuzkoa

EPLE (Barandiaran – Perez)

5

HERNANI 4

16

Alebinak (2007)

Gipuzkoa

EPLE (Lorenzo – Lizarazu)

6

AÑORGA 2

18

Infantilak (2005-2006) – 2. Maila

Udaberri

EPLE (Migeltorena – Erostarbe)

17

TOLOSA 1

22

Eskuz binaka jubenilak 2. Maila

Udaberri

EPLE (Fernandes – Zapirain)

22

EUSKAL GIROA

19

Eskuz binaka nagusiak 3. Maila

Euskadi

ZAZPI ITURRI

22

EPLE (Chiapuso – Zangitu)

8

Eskuz binaka nagusiak E.H.ko Liga

Udaberri

ZESTOA

25

BATZOKIKO 1 (MItxelena – Berebide)

13

Gomazko paleta nagusiak 2. Maila

Euskadi

EPLE (Urmeneta – Aranburu)

22

OBERENA

12

Eskuz binaka nagusiak E.H.ko Liga D. HONOR

Udaberri

BATZOKIKO 3 (Aranburu – Telletxea)

11

TOLOSA 1

25

Gomazko paleta nagusiak 2. Maila

Trinkete

TOLOSA 2

11

EPLE (Taberna  - Aranburu)

40

Eskuz binaka nagusiak 2. Maila

Zizur

Lana (SAN MIGUEL)

5

Urmeneta (EPLE)

18

Eskuz banaka nagusiak

4 t´erdian

Euskadi

ADURTZA

29

EPLE

35

Larruzko paleta nagusiak E.H.ko Liga D. HONOR

Malerreka

Etxeberria – Beristain (EPLE – LAKUA)

7

Olaitz – Aburuza (OIARPE)

18

Eskuz binaka alebinak FINAL-LAURDENAK

Mungia

Chiapuso – Odriozola (EPLE – Z. ITURRI)

22

Basabe – Lopez de la Calle (SESTAO – GASTEIZ)

11

Eskuz binaka nagusiak

 

E.P.L.E. , tanto como Asociación y como club de pelota, y por medio de un plan estratégico, dispone actualmente de una estructura bien coordinada que permite jugar a pelota a todos los niveles.

ANIMA ZAITEZ ETA ETORRI  " AGUSTINA OTAOLA, RAKETISTA PROFESIONALA "  PILOTALEKURA !!

Karteldegia / Cartelera de partidos (Etxean eta kanpoan) :

Karteldegia / Cartelera

Emaitzak / Resultados :

Emaitzak Resultados Jornada 14-04-19
 

Asteburuko Kirol Agenda / Agenda Deportiva Errenteria :

kirolak.errenteria.net/es/ficheros/14_5672es.pdf

Lehiaketa / Competición (Fg, Clasificaciones) :

 

Lotura Interesgarriak / Enlaces de interés :

 

EPLE, K.K.´ko Babeslea / Patrocinador EPLE, K.K. :

IPARSAT TELECOMUNICACIONES

www.iparsat.com/

 

Contacto

Eple Errenteria " Agustina Otaola, Raketista Profesionala " Udal Pilotalekua
Touring Etorbidea - Avda.Touring s/n 20.100
Tel-Fax. 943-527161
Móvil 687 92 04 28
Whatsap 680 71 94 22
(astelehenetik ostiralera, 16:30etatik 22:30etara)
Abuztuan jai / Agosto fiesta.
eple.errenteria@gmail.com