Emaitzak Resultados Jornada 05-06-22

" AGUSTINA OTAOLA, RAKETISTA PROFESIONALA " UDAL PILOTALEKUA

TXAPELKETA / COMPETICIÓN

ETXEKOA / LOCAL

 

KANPOKOA / VISITANTE

 

MODALITATEA / MODALIDAD

Gipuzkoa

EPLE - PEREZ

22

EPLE - AYESTARAN

8

Eskuz banaka 3 t´erdian kadeteak 3. Maila FINALA EKIALDE

Gipuzkoa

EPLE - FERNANDES

22

TOLOSA - EZENARRO

16

Eskuz banaka 4 t´erdian nagusiak 2. Maila FINAL-ZORTZIRENAK EKIALDE

 
ETXETIK KANPOKO PARTIDUAK / PARTIDOS A DISPUTAR FUERA DE CASA  

TXAPELKETA / COMPETICIÓN

ETXEKOA / LOCAL

 

KANPOKOA / VISITANTE

 

MODALITATEA / MODALIDAD

Txost

Otegi (OIANGU)

9

Abel (EPLE)

30

Pala motza banaka nagusiak

Txost

San Martin (TENIS)

30

Eyheramendy (EPLE)

27

Pala motza banaka nagusiak

Hernani

Polaina - Arregi

11

G. MItxelena – Arzallus (EPLE)

22

Gomazko paleta nagusiak 2. Maila

Goizueta

Sagardui – Lekuona (UMORE ONA – LARRAUN)

18

I. Perez – Caballero (EPLE)

8

Eskuz binaka alebinak 2. Maila FINAL - ERDIAK

Euskadi

EPLE (Taberna – Chiapuso)

40

HERNANI B

13

Eskuz binaka nagusiak FINAL - ERDIAK

Antiguo

Pau - Julen

10

G. Mitxelena – Asteasuinzarra (EPLE)

30

Gomazko paleta nagusiak

ALtza

Berasategi – Andonegi (OIANGU)

35

Endika – Yorel

28

Larruzko paleta nagusiak 1. maila

Usurbil

Etxezarreta – Aranburu (EPLE)

11

De la Fuente - Azpiroz

22

Eskuz binaka nagusiak FINAL-ZORTZIRENAK

Goizueta

Txoperena – Odriozola (AURRERA – EPLE)

22

E. Lizeaga – E. Lizeaga (MUNDARRO)

20

Eskuz binaka nagusiak FINAL - ERDIAK

Igeldo

Bengoetxea – Aranguren (EPLE)

22

Urmeneta (EPLE) - Erasun

25

Eskuz binaka nagusiak

Gipuzkoa

INTXURRE - OIARBIDE

22

EPLE - MITXELENA

10

Eskuz banaka 4 t´erdian nagusiak 2. Maila FINAL-ZORTZIRENAK

Euskadi

ATXARTE B

30

EPLE (Aranburu)

40

Eskuz banaka nagusiak FINAL - ERDIAK

Herriartekoa

OLABERRIA (Arrieta – Olaran)

35

ERRENTERIA (Eskisabel – Ruben)

30

Larruzko paleta nagusiak FINAL – ERDIAK

Herriartekoa

OLABERRIA (Berasategi – Garrido)

40

ERRENTERIA (Yorel – Abel)

37

Pala motza nagusiak FINAL - ERDIAK

Usurbil

Vidan - Telletxea

21

Astiz- Aranguren (BURZGAIN – EPLE)

22

Eskuz binaka nagusiak FINAL - LAURDENAK

Udaberri

OIARPE 2

15

EPLE (Zapirain – Larra)

18

Eskuz binaka infantilak 2. Maila FINAL-ZORTZIRENAK

Clubes

EPLE (Taberna – Chiapuso)

1 (15-11-8)

ESTERIBAR

2 (14-15-10)

Eskuz binaka nagusiak FINAL - ERDIAK

Trinidad

Apaolaza – Aranburu (HERNANI – EPLE)

17

Ugalde – Agirre (OIARPE – OBERENA)

22

Eskuz binaka nagusiak FINAL-ZORTIRENAK

 

Asteburuko Kirol Agenda / Agenda Deportiva Errenteria :

 

 

 

 

 

" E.P.L.E. " ERRENTERIAKO PILOTAREN LAGUNEN ELKARTEA   es una Asociación creada con fecha 06-02-04 para fomentar y dinamizar el deporte de la pelota en Errenteria.
 
Momentu honetan Alkartasuna K.E., Ondarra K.K.E., Batzokiko K.T. eta EPLE K.K. pilota elkarteek osatzen dute. 
 
El Frontón " Agustina Otaola, Raketista Profesionala ", en Avda. Touring, es nuestra sede social.

 

Contacto

Eple Errenteria " Agustina Otaola, Raketista Profesionala " Udal Pilotalekua
Touring Etorbidea - Avda.Touring s/n 20100
Tel-Fax. 943-527161
Móvil 687 92 04 28
Whatsap 680 71 94 22
(astelehenetik ostiralera, 16:30etatik 22:00etara)
Abuztuan jai / Agosto fiesta.
eple.errenteria@gmail.com