Emaitzak Resultados Jornada 06-11-22

" AGUSTINA OTAOLA, RAKETISTA PROFESIONALA " UDAL PILOTALEKUA

TXAPELKETA / COMPETICIÓN

ETXEKOA / LOCAL

 

KANPOKOA / VISITANTE

 

MODALITATEA / MODALIDAD

Gipuzkoa

EPLE – CABALLERO

0 (4 – 5)

TOLOSA – LASA

2 (8 – 8)

Eskuz banaka infantilak 2. Maila

Gipuzkoa

EPLE – BOUASKAR

2 (8 – 8)

TXULOBI – NAVARRO

0 (4 – 7)

Eskuz banaka infantilak 2. Maila

Gipuzkoa

BATZOKIKO (E. Arruabarrena – Berebide)

15

LAGUNAK 1

25

Gomazko paleta nagusiak 3. Maila FINAL-LAURDENAK

Gipuzkoa

EPLE 2 (Eskisabel – Anatz)

40

ALTZATARRA 2

16

Pala motza nagusiak 2. Maila

Gipuzkoa

EPLE (Estefano – Ruben)

38

ERREPALA 2

40

Pala motza nagusiak 1. Maila

Gipuzkoa

EPLE – CASTILLO

1 (8 – 2-3)

A. ZAHARRA – REY

2 (4 – 8-4)

Eskuz banaka infantilak 3. Maila

Gipuzkoa

EPLE – I. PEREZ

2 (8 – 8)

A. ZAHARRA - GOMEZ

0 (3 – 1)

Eskuz banaka infantilak 3. Maila

Gipuzkoa

BATZOKIKO 1 (J.Aranburu – Alzugaray)

25

ZARAUTZ

17

GOmazko paleta nagusiak 2. Maila FINAL-LAURDENAK

Gipuzkoa

EPLE (Etxezarreta – Aranguren)

22

PAGAZPE

18

Eskuz binaka nagusiak O. Maila

ETXETIK KANPOKO PARTIDUAK / PARTIDOS A DISPUTAR FUERA DE CASA  

TXAPELKETA / COMPETICIÓN

ETXEKOA / LOCAL

 

KANPOKOA / VISITANTE

 

MODALITATEA / MODALIDAD

Gipuzkoa

BEHAR ZANA – ELOLA

0 (2 – 6)

EPLE – LARRA

2 (8 – 8)

Eskuz banaka infantilak 2. Maila

Gipuzkoa

GURE TXERU – BARRENETXEA

1 (8-5-2)

EPLE – MINGUEZ

2 (2-8-4)

Eskuz banaka infantilak 3. Maila

Gipuzkoa

GAZTELEKU – OLANO

0 (1 -1)

EPLE – A. ZAPIRAIN

2 (8 – 8)

Eskuz banaka alebinak 2. Maila

Gipuzkoa

EPLE (Ayestaran – Lizarazu)

11

HERNANI 1

22

Eskuz binaka jubenilak 2. maila

Gipuzkoa

HERNANI 1

9

EPLE (Chiapuso – Mitxelena)

22

Eskuz binaka nagusiak 3. Maila

Iparralde

EPLE 2 (Azpiroz – Chiapuso)

33

ZAHARRER SEGI 5

40

Eskuz binaka nagusiak 2. Maila

Iparralde

ESKULARI 1

31

EPLE 1 (Taberna – Aranburu)

40

Eskuz binaka nagusiak 2. Maila

Baztan

Etxeberria – Beitia (BARAÑAIN)

9

Larra – Caballero (EPLE)

18

Eskuz binaka infantilak B

Baztan

X. Zapirain – E. Perez (EPLE)

 18

Murillo – Balbuena (ESTERIBAR – ATARRABIA)

16

Eskuz binaka kadeteak B

Gipuzkoa

HERNANI

3

BATZOKIKO 2 (Txoperena – Ormaetxea)

25

Gomazko paleta nagusiak 2. Maila

 

Asteburuko Kirol Agenda / Agenda Deportiva Errenteria :

 

 

 

 

 

" E.P.L.E. " ERRENTERIAKO PILOTAREN LAGUNEN ELKARTEA   es una Asociación creada con fecha 06-02-04 para fomentar y dinamizar el deporte de la pelota en Errenteria.
 
Momentu honetan Alkartasuna K.E., Ondarra K.K.E., Batzokiko K.T. eta EPLE K.K. pilota elkarteek osatzen dute. 
 
El Frontón " Agustina Otaola, Raketista Profesionala ", en Avda. Touring, es nuestra sede social.

 

Contacto

Eple Errenteria " Agustina Otaola, Raketista Profesionala " Udal Pilotalekua
Touring Etorbidea - Avda.Touring s/n 20100
Tel-Fax. 943-527161
Móvil 687 92 04 28
Whatsap 680 71 94 22
(astelehenetik ostiralera, 16:30etatik 22:00etara)
Abuztuan jai / Agosto fiesta.
eple.errenteria@gmail.com