Emaitzak Resultados Jornada 07-07-19

 

J.A. ZULOAGA XXV MEMORIALA / XXV MEMORIAL J.A. ZULOAGA

ASTELEHENA Uztailak 1 de Julio, LUNES                                                                                             

 

Senior

OCTAVOS

URMENETA – IKER ELIZEGI  11

OLAETXEA – BERGERA   22

Senior

OCTAVOS

OJUEL – GASKUE   22

JULEN ALBERDI – SARASA  19


 

ASTEAZKENA Uztailak 3 de Julio, MIÉRCOLES                                                                             

Juvenil

CUARTOS

LASA – ETXEBERRIA   16

SENAR – ETXEBARRIA    22

Senior

CUARTOS

LOIDI – SANTXEZ    9

SANTXO – ZEZEAGA    22


 

OSTEGUNA Uztailak 4 de Julio, JUEVES                                                                       

Senior

OCTAVOS

AITOR ETXEBARRIA – MURGIONDO 22

AZKETA – ARTOLA  19

Senior

OCTAVOS

URIBE – LIZEAGA  22

ARRIETA – ODRIOZOLA  21

JOAKIN ETXEBERRIA XXVI PALA MEMORIALA /

 

ASTEARTEA Uztailak 2 de julio, martes

 

1 PARTIDUA – LARRUZKO PALETA GAZTEAZ

ANGULO – MTZ. DE LAFUENTE   22

OIER ALKORTA – PAGOLA   35

2 PARTIDUA – LARRUZKO PALETA GAZTEAZ

MUTUBERRIA – PONCE   33

AGIRRE – ESTEFANO   35

3 PARTIDUA – PALA MOTZA NAGUSIAK

IMANOL ETXEBERRIA – ANDONEGI   40

MILHET – YOREL   37

ASTEAZKENA Uztailak 3 de julio, miércoles

 

PALA MOTZA NAGUSIAK

ARRIETA – ABEL   32

NAVARRO – OLARAN   40

OSTEGUNA Uztailak 4 de julio, jueves

 

PALA MOTZA NAGUSIAK

XABIER IBARGUREN – RICHARD   32

BROSA – VIGEON   40

ETXETIK KANPOKO EMAITZAK / RESULTADOS PARTIDOS FUERA DE CASA

 

TXAPELKETA / COMPETICIÓN

ETXEKOA / LOCAL

 

KANPOKOA / VISITANTE

 

MODALITATEA / MODALIDAD

Hernani

Osa - Arrate

17

Chiapuso – Aranburu (Eple)

22

Eskuz binaka nagusiak

Villabona

Urmeneta (Eple) - Uriondo

22

Zabala – Oliden

9

Eskuz binaka nagusiak

Hernani

Arizmendi - Altuna

22

Zapirain – Mitxelena (Eple)

14

Eskuz binaka nagusiak

 

E.P.L.E. , tanto como Asociación y como club de pelota, y por medio de un plan estratégico, dispone actualmente de una estructura bien coordinada que permite jugar a pelota a todos los niveles.

ANIMA ZAITEZ ETA ETORRI  " AGUSTINA OTAOLA, RAKETISTA PROFESIONALA "  PILOTALEKURA !!

Karteldegia / Cartelera de partidos (Etxean eta kanpoan) :

Karteldegia / Cartelera

Emaitzak / Resultados :

Emaitzak Resultados Jornada 22-09-19
 

Asteburuko Kirol Agenda / Agenda Deportiva Errenteria :

kirolak.errenteria.net/es/ficheros/14_5672es.pdf

Lehiaketa / Competición (Fg, Clasificaciones) :

 

Lotura Interesgarriak / Enlaces de interés :

 

EPLE, K.K.´ko Babeslea / Patrocinador EPLE, K.K. :

IPARSAT TELECOMUNICACIONES

www.iparsat.es/

 

Contacto

Eple Errenteria " Agustina Otaola, Raketista Profesionala " Udal Pilotalekua
Touring Etorbidea - Avda.Touring s/n 20100
Tel-Fax. 943-527161
Móvil 687 92 04 28
Whatsap 680 71 94 22
(astelehenetik ostiralera, 16:30etatik 22:30etara)
Abuztuan jai / Agosto fiesta.
eple.errenteria@gmail.com