Emaitzak Resultados Jornada 07-11-21

" AGUSTINA OTAOLA, RAKETISTA PROFESIONALA " UDAL PILOTALEKUA

TXAPELKETA / COMPETICIÓN

ETXEKOA / LOCAL

 

KANPOKOA / VISITANTE

 

MODALITATEA / MODALIDAD

Gipuzkoa

EPLE 1 (Arregi – Aizkorreta)

11

ORIO 2

25

Gomazko paleta nagusiak 3. Maila FINAL-LAURDENAK

Gipuzkoa

EPLE 3 (Estefano – Ruben)

40

EPLE 2 (Ezkerro – Eyheramendy)

36

Pala motza nagusiak 1. maila

Gipuzkoa

EPLE – MINGUEZ

0 (5-6)

ALDE ZAHARRA – SORONDO

2 (8-8)

Alebinak 2. Urtekoak 2. Maila

Gipuzkoa

EPLE – PEREZ

2 (8-8)

ILUNPE – ARANBURU

0 (2-6)

Alebinak 2. Urtekoak 2. Maila

Gipuzkoa

EPLE – ZAPIRAIN

2 (8-8)

HERNANI – ZIGANDA

0 (5-6)

Infantilak 2. Maila

Gipuzkoa

EPLE – LARRA

2 (3-8-4)

PAGAZPE - ALEJO

1 (8-5-1)

Infantilak 2. Maila

Gipuzkoa

EPLE (Perez – Lizarazu)

12

BEHAR ZANA

22

Gomazko paleta nagusiak 3. maila

Gipuzkoa

BATZOKIKO 2 (J. Aranburu – Alzugaray)

25

LAGUNAK

20

Gomazko paleta nagusiak 2. Maila FINAL-LAURDENAK

ETXETIK KANPOKO EMAITZAK / RESULTADOS PARTIDOS FUERA DE CASA

TXAPELKETA / COMPETICIÓN

ETXEKOA / LOCAL

 

KANPOKOA / VISITANTE

 

MODALITATEA / MODALIDAD

Iparralde

EPLE 01 (Taberna – Aranburu)

40

IRISARTARRAK 02

23

Eskuz binaka nagusiak 3. Maila

Gipuzkoa

TARTALOETXE (Azketa – Elizegi)

22

EPLE (Etxezarreta – Aranguren)

11

Eskuz binaka nagusiak O. Maila FINAL-ERDIAK

Gipuzkoa

ABANTZU - IZAGIRRE

2 (8-8)

EPLE - SUAREZ

0 (4-5)

Alebinak 2. Urtekoak 2. Maila

Gipuzkoa

ORIO – PAZON

0 (2-1)

EPLE - CABALLERO

2 (8-8)

Alebinak 2. Urtekoak 2. Maila

Gipuzkoa

ORIO - MINER

0 (1-3)

EPLE - OIARBIDE

2 (8-8)

Infantilak 2. maila

Gipuzkoa

GAZTELEKU

25

BATZOKIKO 1 (Txoperena – Ormaetxea)

19

Gomazko paleta nagusiak 2. Maila FINAL-LAURDENAK

Gipuzkoa

PAGAZPE - BENGOETXEA

1 (8-7-2)

EPLE - CASTILLO

2 (5-8-4)

Alebinak 2. Urtekoak 2. Maila

Huarte

Anso (ZUGARRALDE)

22

Etxezarreta (EPLE)

7

Eskuz banaka nagusiak 4 t´erdian

Gipuzkoa

EPLE 1 (Eskisabel – Abel)

39

ERREPALA

40

Pala motza nagusiak 1. maila

Iparralde

EPLE 02 (Azpiroz – Chiapuso)

40

AZIA 02

18

Eskuz binaka nagusiak 3. maila

Baztan

Zapirain – Oiarbide (EPLE)

15

Arretxe – Alberdi (HERNANI)

18

Eskuz binaka infantilak B

 

 

Asteburuko Kirol Agenda / Agenda Deportiva Errenteria :

 

 

 

 

 

" E.P.L.E. " ERRENTERIAKO PILOTAREN LAGUNEN ELKARTEA   es una Asociación creada con fecha 06-02-04 para fomentar y dinamizar el deporte de la pelota en Errenteria.
 
Momentu honetan Alkartasuna K.E., Ondarra K.K.E., Batzokiko K.T. eta EPLE K.K. pilota elkarteek osatzen dute. 
 
El Frontón " Agustina Otaola, Raketista Profesionala ", en Avda. Touring, es nuestra sede social.

 

Contacto

Eple Errenteria " Agustina Otaola, Raketista Profesionala " Udal Pilotalekua
Touring Etorbidea - Avda.Touring s/n 20100
Tel-Fax. 943-527161
Móvil 687 92 04 28
Whatsap 680 71 94 22
(astelehenetik ostiralera, 16:30etatik 22:00etara)
Abuztuan jai / Agosto fiesta.
eple.errenteria@gmail.com