Emaitzak resultados jornada 08-12-19

" AGUSTINA OTAOLA, RAKETISTA PROFESIONALA " UDAL PILOTALEKUA

TXAPELKETA / COMPETICIÓN

ETXEKOA / LOCAL

 

KANPOKOA / VISITANTE

 

MODALITATEA / MODALIDAD

Kublen arteko nazionala

EPLE (Adonis)

18

ILUNPE (Apezetxea)

14

Eskuz banaka nagusiak 4 t´erdian

EPLE (Aranguren)

18

ILUNPE (Salegi)

6

Eskuz banaka nagusiak

EPLE (Taberna – Odriozola)

22

ILUNPE (I. Egiguren – Murgiondo)

21

Eskuz binaka nagusiak

Gipuzkoa

EPLE 1 (Eyheramendy – Yorel)

40

OIANGU 2

34

Pala motza nagusiak 2. Maila

Gipuzkoa

EPLE 2 (Brosa – Abel)

40

OIANGU 4

32

Pala motza nagusiak 2. Maila

Gipuzkoa

EPLE (Eskisabel – Ruben)

40

TXOST 2

38

Pala motza nagusiak 1. Maila

Gipuzkoa

EPLE 2 (X. Zapirain)

2 (8 – 8)

URNIETA 2

0 (1 – 1)

Alebinak 2. Urtekoak

Gipuzkoa

EPLE 3 (E. Garro)

0 (3 – 1)

ZESTOA 3

2 (8 – 8)

Alebinak 2. Urtekoak

Gipuzkoa

EPLE - AZPIROZ

14

INTXURRE - OIARBIDE

22

Eskuz banaka nagusiak 2. maila

ETXETIK KANPOKO EMAITZAK / RESULTADOS PARTIDOS FUERA DE CASA

TXAPELKETA / COMPETICIÓN

ETXEKOA / LOCAL

 

KANPOKOA / VISITANTE

 

MODALITATEA / MODALIDAD

Gipuzkoa

MUNDARRO

1 (8- 6- 3)

EPLE 2 (O. Ramirez)

2 (5- 8- 4)

1. urteko infantilak

Gipuzkoa

LAPKE 6

1 (4 -8 – 2)

EPLE 1 (A. Etxeberria)

2 (8 -5 -4)

2. urteko alebinak

A. Pebet

Adonis – Aranguren (EPLE)

14

I. Arrieta – Irazustabarrena

22

Eskuz binaka nagusiak

Gipuzkoa

ORIO 3

0 (1 – 1)

EPLE 1 (E. Perez)

2 (8 – 8)

1. urteko infantilak

Gipuzkoa

GAZTELEKU - ARRATE

22

EPLE – ZAPIRAIN

12

Eskuz banaka nagusiak 2. Maila

Lizarra

Aznarez (SAN MIGUEL)

18

Taberna (EPLE)

14

Eskuz banaka nagusiak 4 t´erdian

Gipuzkoa

BEHAR ZANA 7

2 (8 – 8)

EPLE 4 (I. Oiarbide)

0 (4 – 3)

2. urteko alebinak

Gipuzkoa

BEHAR ZANA – JAUREGI

35

EPLE – MIGELTORENA

16

Eskuz banaka jubenilak

Baztan

Gaztañaga – Beroz (GAZTELEKU)

18

Elola – A. Etxeberria (INTXURRE – EPLE)

10

Eskuz binaka alebinak A FINAL – ERDIAK

Gipuzkoa

EPLE - ARANBURU

16

URNIETA - LOITEGI

40

Eskuz banka nagusiak 1. Maila

Lizarra

Adonis (EPLE)

18

Bidaurreta (B. ONAK)

5

Eskuz banaka nagusiak 4 t´erdian

Lizarra

Chiapuso (EPLE)

18

Baleztena (ZUGARRALDE)

9

Eskuz banaka nagusiak 4 t´erdian

 

E.P.L.E. " Errenteriko Pilotaren Lagunen Elkartea "  es una Asociación creada para fomentar y dinamizar el deporte de la pelota en Errenteria.

Momentu honetan Alkartasuna K.E., Ondarra K.K.E., Batzokiko K.T. eta EPLE K.K. pilota elkarteek osatzen dute.

El Frontón " Agustina Otaola, Raketista Profesionala ", en Avda. Touring, es nuestra sede social.

 

Karteldegia / Cartelera de partidos (Etxean eta kanpoan) :

Karteldegia / Cartelera

Emaitzak / Resultados :

Emaitzak Resultados Jornada 15-12-19

Asteburuko Kirol Agenda / Agenda Deportiva Errenteria :

kirolak.errenteria.net/es/ficheros/14_5672es.pdf

Lehiaketa / Competición (Fg, Clasificaciones) :

 

Lotura Interesgarriak / Enlaces de interés :

 

 

 

 

 

EPLE, K.K.´ko Babeslea / Patrocinador EPLE, K.K. :

 

IPARSAT TELECOMUNICACIONES

www.iparsat.es/

 

 

E.P.L.E. , tanto como Asociación y como club de pelota, y por medio de un plan estratégico, dispone actualmente de una estructura bien coordinada que permite jugar a pelota a todos los niveles.

ANIMATU ETA ETORRI  " AGUSTINA OTAOLA, RAKETISTA PROFESIONALA "  UDAL PILOTALEKURA

 

 

 

Contacto

Eple Errenteria " Agustina Otaola, Raketista Profesionala " Udal Pilotalekua
Touring Etorbidea - Avda.Touring s/n 20100
Tel-Fax. 943-527161
Móvil 687 92 04 28
Whatsap 680 71 94 22
(astelehenetik ostiralera, 16:30etatik 22:30etara)
Abuztuan jai / Agosto fiesta.
eple.errenteria@gmail.com