Emaitzak Resultados Jornada 12-06-22

" AGUSTINA OTAOLA, RAKETISTA PROFESIONALA " UDAL PILOTALEKUA

TXAPELKETA / COMPETICIÓN

ETXEKOA / LOCAL

 

KANPOKOA / VISITANTE

 

MODALITATEA / MODALIDAD

Udaberri

EPLE 1 (Suarez – Minguez)

9

ORIO 1

16

Eskuz binaka alebinak 2. Maila FINAL-LAURDENAK EKIALDE

Udaberri

EPLE 2 (I. Perez – Caballero)

5

KUKU

16

EsKuz binaka alebinak 2. Maila FINAL-LAURDENAK

Herriartekoa

ERRENTERIA (Eskisabel – Ruben)

35

OLABERRIA (Arrieta – Olaran)

17

Larruzko paleta nagusiak FINAL-ERDIAK

Herriartekoa

ERRENTERIA (Yorel – Abel)

40

OLABERRIA (Berasategi – Garrido)

25

Pala motza nagusiak FINAL-ERDIAK

ETXETIK KANPOKO PARTIDUAK / PARTIDOS A DISPUTAR FUERA DE CASA  

TXAPELKETA / COMPETICIÓN

ETXEKOA / LOCAL

 

KANPOKOA / VISITANTE

 

MODALITATEA / MODALIDAD

Loiola

Izkierdo (EPLE) - Ferreiro

25

Agirre - Manterola

18

Gomazko paleta nagusiak 2. maila

Goizueta

Aranburu – Aranguren (EPLE)

5

B. Apezetxea – M. Lizeaga (ERREKA – HERNANI)

22

Eskuz binaka nagusiak 1. Maila FINAL-ERDIAK

Altza

Endika – Yorel (ERREPALA – EPLE)

25

Zumeta - Insausti

35

Larruzko paleta nagusiak 1. maila

Villabona

Iraola (B. ZANA) – G. Mitxelena (EPLE)

10

Odriozola – Alonso (ZESTOA)

22

Eskuz binaka nagusiak

Irun

Txoperena - Santamaria

22

Santxo – Aranguren (PAGAZPE - EPLE)

17

ESkuz binaka nagusiak 1. Mala FINAL-LAURDENAK

Txost

Estefano (EPLE)

30

Abel (EPLE)

21

Pala motza nagusiak banaka FINAL-LAURDENAK

ALtza

Telmo – Amiano (ALTZATARRA)

26

Endika (ERREPALA) – Anatz (EPLE)

35

LArruzko paleta nagusiak 1. maila

Gipuzkoa

IRIARTE - OIARPE

22

EPLE – FERNANDES

8

Eskuz banaka nagusiak 4 t´erdian 2. Maila FINAL-LAURDENAK EKIALDE

Gipuzkoa

BEHAR ZANA - LIZASO

21

EPLE – ETXEZARRETA

22

Eskuz banaka nagusiak 4 t´erdian 1. Maila FINAL-LAURDENAK EKIALDE

Loiola

Izkierdo (EPLE) - Ferreiro

25

Mitxelena –Arzallus (EPLE)

11

Gomazko paleta nagusiak 2.maila

Euskadi

EPLE (Aranburu)

40

ZARAMAGA (Diaz de Heredia)

16

Eskuz banaka nagusiak FINALA

Euskadi

EPLE (Taberna – Chiapuso)

40

HARTZAK LEIOA (Bikuña – Uribe)

26

ESKUZ binaka nagusiak FINALA

Udaberri

GAZTELEKU

18

EPLE (Zapirain – Larra)

7

Eskuz binaka infantilak 2. Maila FINAL-LAURDENAK

Loiola

Arandia - Manterola

25

Mitxelena – Arzallus (EPLE)

24

Gomazko paleta nagusiak 2. maila

Élite

Azketa – Garmendia (TARTALOETXE – LAPKE)

22

Bengoa – Aranguren (ZARAMAGA – EPLE)

4

Eskuz binaka nagusiak Élite

Trinidad

Urmeneta – MItxelena (EPLE)

15

Eguren – Olano (LAPKE)

22

Eskuz binaka nagusiak FINAL-ZORTZIRENAK

 

Asteburuko Kirol Agenda / Agenda Deportiva Errenteria :

 

 

 

 

 

" E.P.L.E. " ERRENTERIAKO PILOTAREN LAGUNEN ELKARTEA   es una Asociación creada con fecha 06-02-04 para fomentar y dinamizar el deporte de la pelota en Errenteria.
 
Momentu honetan Alkartasuna K.E., Ondarra K.K.E., Batzokiko K.T. eta EPLE K.K. pilota elkarteek osatzen dute. 
 
El Frontón " Agustina Otaola, Raketista Profesionala ", en Avda. Touring, es nuestra sede social.

 

Contacto

Eple Errenteria " Agustina Otaola, Raketista Profesionala " Udal Pilotalekua
Touring Etorbidea - Avda.Touring s/n 20100
Tel-Fax. 943-527161
Móvil 687 92 04 28
Whatsap 680 71 94 22
(astelehenetik ostiralera, 16:30etatik 22:00etara)
Abuztuan jai / Agosto fiesta.
eple.errenteria@gmail.com