Emaitzak Resultados Jornada 15-05-22

" AGUSTINA OTAOLA, RAKETISTA PROFESIONALA " UDAL PILOTALEKUA

TXAPELKETA / COMPETICIÓN

ETXEKOA / LOCAL

 

KANPOKOA / VISITANTE

 

MODALITATEA / MODALIDAD

Herriartekoa

ERRENTERIA (Izkierdo)

6

AIA (Aldalur)

20

Gomazko paleta nagusiak banaka

Herriartekoa

ERRENTERIA (Yorel – Aizkorreta)

20

AIA (Aramberri – Azpiazu)

19

Gomazko paleta nagusiak binaka

Herriartekoa

ERRENTERIA (Arregi)

17

AIA (Lizaso)

20

Gomazko paleta nagusiak banaka 7 barruan

Udaberri

EPLE (Zapirain  - Larra)

18

HERNANI 2

11

Eskuz binaka infantilak 2. Maila

Udaberri

EPLE 1 (Suarez – Minguez)

13

OLALDE

16

Eskuz binaka alebinak 2. Maila

Gipuzkoa

EPLE - MITXELENA

22

IZURUN – DE PAZ

14

Eskuz banaka nagusiak 4 t´erdian 2. maila

Gipuzkoa

EPLE - AYESTARAN

7

MURUMENDI – LANDA

22

Eskuz banaka kadeteak 4 t´erdian 2. Maila

Gipuzkoa

EPLE - PEREZ

22

EIBAR - GISASOLA

4

Eskuz banaka kadeteak 4 t´erdian 2. maila

Gipuzkoa

EPLE - FERNANDES

14

ALDE ZAHARRA - ATXA

22

Eskuz banaka nagusiak 4 t´erdian 2. maila

ETXETIK KANPOKO PARTIDUAK / PARTIDOS A DISPUTAR FUERA DE CASA  

TXAPELKETA / COMPETICIÓN

ETXEKOA / LOCAL

 

KANPOKOA / VISITANTE

 

MODALITATEA / MODALIDAD

Altza

Perez - Ciaurriz

35

Eskisabel – Ruben

26

Larruzko paleta nagusiak 1. maila

Irun

Lizaso – Odriozola (B. ZANA – EPLE)

22

Zalakain - Iriarte

17

Eskuz binaka nagusiak 1. maila

Gipuzkoa

EPLE - AYESTARAN

6

ABANTZU - ALONSO

22

Eskuz banaka kadeteak 4 t´erdian 3. maila

Irun

Etxezarreta – Aranguren (EPLE)

22

Amiano - Etxeberria

9

Eskuz binaka nagusiak 1. maila

ALtza

Eskisabel – Ruben (EPLE)

32

J. Begiristain – M. Begiristain

35

Larruzko paleta nagusiak 1. maila

Tilos

Izkierdo – Aizkorreta (EPLE)

16

Kerejeta - Gartzia

22

Gomazko paleta nagusiak 2. maila

Tilos

Paulo - Xuban

22

Mitxelena – Arzallus (EPLE)

14

Gomazko paleta nagusiak 2. maila

Udaberri

ORIO 1

3

EPLE 2 (I. Perez – Caballero)

16

Eskuz binaka alebinak 2. Maila

Gipuzkoa

ORIO - ORBEGOZO

22

EPLE – CHIAPUSO

13

Eskuz banaka nagusiak 4 t´erdian 1. Maila

Goizueta

J. Urbieta – Urruzola (B. ZANA – PAGAZPE)

12

Txoperena – Odriozola (AURRERA – EPLE)

22

Eskuz binaka nagusiak 1. maila

Goizueta

Urmeneta – Aranguren (EPLE)

22

Galartza – Ganboa (LARRAUN – IZURUN)

9

Eskuz binaka nagusiak 1. maila

Euskadi

EPLE (Taberna – Chiapuso)

40

ZARAMAGA

9

Eskuz binaka nagusiak trinkete

Gipuzkoa

EPLE (Yorel – Abel)

39

TOLOSA

45

Pala nagusiak

Zaramaga

Bouaskar – Larra (EPLE)

16

Rodriguez – Lizarralde (OÑATI)

10

Eskuz binaka infantilak 2. Maila

Goizueta

Garmendia – Alsua (UMORE ONA)

11

I. Perez – Caballero (EPLE)

18

Eskuz binaka alebinak 2. maila

 

Asteburuko Kirol Agenda / Agenda Deportiva Errenteria :

 

 

 

 

 

" E.P.L.E. " ERRENTERIAKO PILOTAREN LAGUNEN ELKARTEA   es una Asociación creada con fecha 06-02-04 para fomentar y dinamizar el deporte de la pelota en Errenteria.
 
Momentu honetan Alkartasuna K.E., Ondarra K.K.E., Batzokiko K.T. eta EPLE K.K. pilota elkarteek osatzen dute. 
 
El Frontón " Agustina Otaola, Raketista Profesionala ", en Avda. Touring, es nuestra sede social.

 

Contacto

Eple Errenteria " Agustina Otaola, Raketista Profesionala " Udal Pilotalekua
Touring Etorbidea - Avda.Touring s/n 20100
Tel-Fax. 943-527161
Móvil 687 92 04 28
Whatsap 680 71 94 22
(astelehenetik ostiralera, 16:30etatik 22:00etara)
Abuztuan jai / Agosto fiesta.
eple.errenteria@gmail.com