Emaitzak Resultados Jornada 16-06-19

J.A. ZULOAGA XXV MEMORIALA / XXV MEMORIAL J.A. ZULOAGA

ASTELEHENA Ekainak 10 de Junio, LUNES FINAL ERDIAK / SEMIF.
 
Alebinak
 
Igoa - Amiano
Osa - Madina 18
 
Infantilak
 
Goikoetxea – Ibarluzea    18 
Apezetxea - Otaegi 13
 
 ASTEARTEA Ekainak 11 de Junio, MARTES  FINAL ERDIAK / SEMIF. 
 
Alebinak
 
Murua – Agirre     16
Iriondo - Izagirre 18
 
Infantilak
 
Sanchez – Otegi    18
Ezama - Salcedo 10
 
ASTEAZKENA Ekainak 12 de Junio, MIÉRCOLES FINAL ERDIAK / SEMIF. 
                              
Kadeteak
 
Sanz – Ekain Lizeaga    22 
Eñaut Lizeaga - Maiza 21
 
Altuna – Eskuza    21 
Unai Amiano - Uzkudun 22
 
FINALAK / FINALES
 
IGANDEA Ekainak 16 de Junio, DOMINGO

 

 

Alebinak

Osa - Madina 14

Iriondo - Izagirre   18

Infantilak

Goikoetxea - Ibarluzea  12

Sanchez - Otegi  18

Kadeteak

Sanz - Ekain Lizeaga  22

Unai Amiano - Uzkudun  21

 

Finaleko pilotari onenak:
 
Alebin: IZAGIRRE
Infantil: SANCHEZ
Kadete: EKAIN LIZEAGA
 

ETXETIK KANPOKO EMAITZAK / RESULTADOS PARTIDOS FUERA DE CASA

 

TXAPELKETA / COMPETICIÓN

ETXEKOA / LOCAL

 

KANPOKOA / VISITANTE

 

MODALITATEA / MODALIDAD

Iturzaeta

Antolin - Leiba

25

Xabier Ibarguren – Ruben (Eple)

40

Pala motza nagusiak FINAL-LAURDENAK

Iturzaeta

Brosa - Vigeon

27

Xabier Ibarguren – Ruben (Eple)

40

Pala motza nagusiak FINAL-ERDIAK

Euskadi

E. Labaka - Irazustabarrena

22

Urmeneta (Eple) - Ramos

8

Eskuz binaka nagusiak ÉLITE

Lizarra

Chiapuso – Aranburu (Eple)

17

Murgiondo - Goikoetxea

18

Eskuz binaka nagusiak

Pilotaren txokoa

Etxezarreta – Ortiz de Urbina

20

Urmeneta – Aranburu (Eple)

22

Eskuz binaka nagusiak

 

E.P.L.E. , tanto como Asociación y como club de pelota, y por medio de un plan estratégico, dispone actualmente de una estructura bien coordinada que permite jugar a pelota a todos los niveles.

ANIMA ZAITEZ ETA ETORRI  " AGUSTINA OTAOLA, RAKETISTA PROFESIONALA "  PILOTALEKURA !!

Karteldegia / Cartelera de partidos (Etxean eta kanpoan) :

Karteldegia / Cartelera

Emaitzak / Resultados :

Emaitzak Resultados Jornada 28-07-19
 

Asteburuko Kirol Agenda / Agenda Deportiva Errenteria :

kirolak.errenteria.net/es/ficheros/14_5672es.pdf

Lehiaketa / Competición (Fg, Clasificaciones) :

 

Lotura Interesgarriak / Enlaces de interés :

 

EPLE, K.K.´ko Babeslea / Patrocinador EPLE, K.K. :

IPARSAT TELECOMUNICACIONES

www.iparsat.com/

 

Contacto

Eple Errenteria " Agustina Otaola, Raketista Profesionala " Udal Pilotalekua
Touring Etorbidea - Avda.Touring s/n 20100
Tel-Fax. 943-527161
Móvil 687 92 04 28
Whatsap 680 71 94 22
(astelehenetik ostiralera, 16:30etatik 22:30etara)
Abuztuan jai / Agosto fiesta.
eple.errenteria@gmail.com