Emaitzak Resultados Jornada 16-10-22

" AGUSTINA OTAOLA, RAKETISTA PROFESIONALA " UDAL PILOTALEKUA

TXAPELKETA / COMPETICIÓN

ETXEKOA / LOCAL

 

KANPOKOA / VISITANTE

 

MODALITATEA / MODALIDAD

Gipuzkoa

EPLE (Yorel – Anatz)

29

OIANGU 2

35

Larruzko paleta nagusiak 2. Maila

Gipuzkoa

EPLE (Taberna – Odriozola)

22

HERNANI 2

15

Eskuz binaka nagusiak 1. maila

Gipuzkoa

BATZOKIKO (E. Arruabarrena – Berebide)

25

EPLE 1 (Mitxelena – Arzallus)

10

Gomazko paleta nagusiak 3. maila

Gipuzkoa

EPLE (Etxezarreta – Aranguren)

22

TARTALOETXE

16

Eskuz binaka nagusiak O. Maila

Gipuzkoa

EPLE (Chiapuso – Mitxelena)

22

OTSABIO 2

11

Eskuz binaka nagusiak 3. Maila

Gipuzkoa

BATZOKIKO 2 (Txoperena – Ormaetxea)

25

LAGUNAK

18

Gomazko paleta nagusiak 2. Maila

Gipuzkoa

EPLE – I. PEREZ

2 (8 – 8)

PAGAZPE – IRIBAR

0 (2 – 1)

Eskuz banaka infantilak 3. Maila

Gipuzkoa

EPLE – CASTILLO

0 (3 – 6)

GURE TXERU – PIKABEA

2 (8 – 8)

Eskuz banaka infantilak 3. Maila

Gipuzkoa

EPLE - BOUSAKAR

2 (8 – 8)

OSPELE - KAPEROTXIPI

0 (1 – 3)

Eskuz banaka infantilak 2. Maila

ETXETIK KANPOKO PARTIDUAK / PARTIDOS A DISPUTAR FUERA DE CASA  

TXAPELKETA / COMPETICIÓN

ETXEKOA / LOCAL

 

KANPOKOA / VISITANTE

 

MODALITATEA / MODALIDAD

Iparralde

ST PEE 3

20

EPLE 1 (Taberna – Aranburu)

40

Eskuz binaka nagusiak 3. maila

Gipuzkoa

TXOST

19

EPLE 1 (Estefano – Ruben)

35

Larruzko paleta nagusiak 1. Maila

Gipuzkoa

LAPKE - ARRATIBEL

0 (4 – 5)

EPLE – MINGUEZ

2 (8 – 8)

Eskuz banaka infantilak 3. Maila

Gipuzkoa

INTXURRE

22

EPLE (X. Zapirain – E. Perez)

3

Eskuz binaka kadeteak 2. Maila

Gipuzkoa

ERREPALA 2

35

EPLE 2 (Eskisabel – Abel)

23

Larruzko paleta nagusiak 1. maila

Gipuzkoa

SORALUZE

25

BATZOKIKO 1 (J. Aranburu – Alzugaray)

23

Gomazko paleta nagusiak 2. Maila

Gipuzkoa

AÑORGA – AIZPURU

0 (3 – 5)

EPLE – LARRA

2 (8 – 8)

Eskuz banaka infantilak 2. Maila

Gipuzkoa

MUNDARRO – CUESTA

2 (8 – 8)

EPLE – CABALLERO

0 (3 – 5)

Eskuz banaka infantilak 2. Maila

Gipuzkoa

TOLOSA

22

EPLE (Ayestaran – Lizarazu)

18

Eskuz binaka jubenilak 2. Maila

Gipuzkoa

ALTZATARRA

25

EPLE 2 (Urreaga – Azkorreta)

24

Gomazko paleta nagusiak 3. Maila

Gipuzkoa

OSPELE – ETXEBERRIA

2 (6-8-4)

EPLE – MUXIKA

1 (8-5-2)

Eskuz banaka alebinak 2. Maila

Soroa

Zubeldia – Odriozola (INTXURRE – EPLE)

14

Etxaniz - Eskuza

22

Eskuz binaka nagusiak 1. maila

Iparralde

ST PEE 5

20

EPLE 2 (Azpiroz – Chiapuso)

40

Eskuz binaka nagusiak 3. maila

Gipuzkoa

HERNANI – BARRENETXEA A.

2 (8-4-4)

EPLE – A. ZAPIRAIN

1 (3-8-3)

Eskuz banka alebinak 2. Maila

 

Asteburuko Kirol Agenda / Agenda Deportiva Errenteria :

 

 

 

 

 

" E.P.L.E. " ERRENTERIAKO PILOTAREN LAGUNEN ELKARTEA   es una Asociación creada con fecha 06-02-04 para fomentar y dinamizar el deporte de la pelota en Errenteria.
 
Momentu honetan Alkartasuna K.E., Ondarra K.K.E., Batzokiko K.T. eta EPLE K.K. pilota elkarteek osatzen dute. 
 
El Frontón " Agustina Otaola, Raketista Profesionala ", en Avda. Touring, es nuestra sede social.

 

Contacto

Eple Errenteria " Agustina Otaola, Raketista Profesionala " Udal Pilotalekua
Touring Etorbidea - Avda.Touring s/n 20100
Tel-Fax. 943-527161
Móvil 687 92 04 28
Whatsap 680 71 94 22
(astelehenetik ostiralera, 16:30etatik 22:00etara)
Abuztuan jai / Agosto fiesta.
eple.errenteria@gmail.com