Emaitzak Resultados Jornada 17-07-22

" AGUSTINA OTAOLA, RAKETISTA PROFESIONALA " UDAL PILOTALEKUA

J.A. ZULOAGA XXVI MEMORIALA / XXVI MEMORIAL J.A. ZULOAGA
 
UZTAILAK 11 DE JULIO Lunes
SEMIFINALES 
INFANTIL Otaegi - Artetxe 7 Izagirre - Alberdi 18
INFANTIL Antimasberes II - Ibarzabal 18 Nazabal - Olza 13
 
 UZTAILAK 12 DE JULIO Martes
SEMIFINAL 
CADETE Ibarluzea - Canseco 22 Campo - Santesteban 5
CADETE Uriarte - Lacalle 22 Palacios - Segurola 9
 
UZTAILAK 13 DE JULIO MIércoles
CUARTOS 
ELITE E. Labaka – M. Lizeaga    22      Espinal - Balerdi  10
 
UZTAILAK 14 DE JULIO Jueves
CUARTOS 
ELITE Iribarren - Elizegi 22 Ojuel – Oliden 3
ELITE Yoldi - Altuzarra 11 Exposito - Urruzola 22
 
UZTAILAK 16 DE JULIO Sábado                 
      
FINALES
ALEVIN Santesteban – Ugartemendia 18 Arsuaga – I. Ormazabal 12
INFANTIL Izagirre – Alberdi 18 Antimasberes II – Ibarzabal 14
CADETE Uriarte – Lacalle 14 Ibarluzea – Canseco 22
 
 
 
J. ETXEBERRIA XXVII MEMORIALA
 
LARRUZKO PALETA SUB-23
FINAL-ERDIAK / SEMIFINAL
ASTEARTEA Uztailak 12 de julio, martes
LEPROUX - DUPLÉ 35
GONZALEZ - PONCE 21
 
ASTEAZKENA Uztailak 13 de julio, miérfcoles
LARRUZKO PALETA NAGUSIAK
FINAL-ERDIAK / SEMIFINAL
 ZUMETA - YOREL 35
ESTEFANO – MIKEL BEGIRISTAIN 24
 
ETXETIK KANPOKO PARTIDUAK / PARTIDOS A DISPUTAR FUERA DE CASA  

TXAPELKETA / COMPETICIÓN

ETXEKOA / LOCAL

 

KANPOKOA / VISITANTE

 

MODALITATEA / MODALIDAD

Hernani

Urmeneta – Ortiz de Urbina (EPLE – HERNANI)

18

Artetxe – Aranburu (INTZA – EPLE)

8

Eskuz binaka nagusiak 1. maila

Villabona

Urmeneta – Odriozola (EPLE)

22

Olano – Azpiroz (IRURTZUN)

13

Eskuz binaka nagusiak 1. Maila FINAL-LAURDENAK

Villabona

Etxezarreta – Aranguren (EPLE)

22

Ugalde – Zalakain (OIARPE)

7

Eskuz binaka nagusiak 1. Maila FINAL-LAURDENAK

Baños

Olaizola – Aranburu (A. ZAHARRA - EPLE)

22

Larrañaga – A. Garmendia (LAPKE)

14

Eskuz binaka nagusiak 1. maila

TRinidad

I. Ugalde – Agirre (OIARPE – OBERENA)

22

Chiapuso – Sorondo (EPLE – A. ZAHARRA)

9

Eskuz binaka nagusiak 1. Maila FINALA

Euskadi

Diaz Heredia – Lopez de Calle

40

Taberna – Aranburu (EPLE)

36

Eskuz binaka Élite

Hernani

Ezenarro – Mitxelena (TOLOSA – EPLE)

18

Odriozola - Jauregi

15

Eskuz binaka nagusiak 2. maila

 

Asteburuko Kirol Agenda / Agenda Deportiva Errenteria :

 

 

 

 

 

" E.P.L.E. " ERRENTERIAKO PILOTAREN LAGUNEN ELKARTEA   es una Asociación creada con fecha 06-02-04 para fomentar y dinamizar el deporte de la pelota en Errenteria.
 
Momentu honetan Alkartasuna K.E., Ondarra K.K.E., Batzokiko K.T. eta EPLE K.K. pilota elkarteek osatzen dute. 
 
El Frontón " Agustina Otaola, Raketista Profesionala ", en Avda. Touring, es nuestra sede social.

 

Contacto

Eple Errenteria " Agustina Otaola, Raketista Profesionala " Udal Pilotalekua
Touring Etorbidea - Avda.Touring s/n 20100
Tel-Fax. 943-527161
Móvil 687 92 04 28
Whatsap 680 71 94 22
(astelehenetik ostiralera, 16:30etatik 22:00etara)
Abuztuan jai / Agosto fiesta.
eple.errenteria@gmail.com