Emaitzak Resultados Jornada 17-10-21

" AGUSTINA OTAOLA, RAKETISTA PROFESIONALA " UDAL PILOTALEKUA

TXAPELKETA / COMPETICIÓN

ETXEKOA / LOCAL

 

KANPOKOA / VISITANTE

 

MODALITATEA / MODALIDAD

Gipuzkoa

EPLE 1 (Estefano – Ruben)

29

ERREPALA 2

35

Larruzko paleta nagusiak 1. Maila

Gipuzkoa

BATZOKIKO 1

25

ZARAUTZ

10

Gomazko paleta nagusiak 2. Maila

Gipuzkoa

BATZOKIKO 2 (Larralde – J. Aranburu)

25

LOIOLATARRA 1

17

Gomazko paleta nagusiak 2. Maila

Gipuzkoa

EPLE – CABALLERO

2 (8 – 8)

AÑORGA – ARRUTI

0 (6 – 2)

2. urteko Alebinak 2. maila

Gipuzkoa

EPLE – PEREZ

2 (8-7-4)

PAGAZPE – VIDAL

1 (5-8-2)

2. urteko Alebinak 2. maila

Gipuzkoa

EPLE – ZAPIRAIN

2 (8 – 8)

OIARPE – BERGARA

0 (4 -3)

Infantilak 2. Maila

Gipuzkoa

EPLE (Ayestaran – Lizarazu)

11

ALOÑA MENDI 1

22

Eskuz binaka kadeteak 2. Maila

Gipuzkoa

EPLE 2 (G. Mitxelena – Asteasuinzarra)

25

URNIETA

18

Gomazko paleta nagusiak 3. Maila

Gipuzkoa

EPLE (Etxezarreta – Aranguren)

22

ILUNPE

16

Eskuz binaka nagusiak O. Maila

Gipuzkoa

EPLE - OIARBIDE

2 (8 – 8)

MUNDARRO - ISASTI

0 (0-2)

Infantilak 2. maila

ETXETIK KANPOKO EMAITZAK / RESULTADOS PARTIDOS FUERA DE CASA

TXAPELKETA / COMPETICIÓN

ETXEKOA / LOCAL

 

KANPOKOA / VISITANTE

 

MODALITATEA / MODALIDAD

Tilos

Eskudero - Olazabal

22

Izkierdo – Aizkorreta (EPLE)

17

Gomazko paleta nagusiak FINAL-ZORTZIRENAK

Gipuzkoa

ZUMAIA

7

EPLE 2 (Chiapuso – G. Mitxelena)

22

Eskuz binaka nagusiak 3. maila

Gipuzkoa

GURE TXERU – GARRASTAZU

1 (1-8-3)

EPLE – MINGUEZ

2 (8-5-4)

2. urteko Alebinak 2. maila

Gipuzkoa

GURE TXERU – ARANBURU

0 (2 – 3)

EPLE – SUAREZ

2 (8 – 8)

2. urteko Alebinak 2. maila

Gipuzkoa

ORIO – URRESTILLA

1 (5-8-2)

EPLE – CASTILLO

2 (8-5-4)

2. urteko Alebinak 2. maila

Gipuzkoa

ERREPALA 1

35

EPLE 2 (Eyheramendy – Yorel)

15

Larruzko paleta nagusiak 1. Maila

Gipuzkoa

PAGAZPE – JAUREGI

0 (3 – 7)

EPLE – BOUASKAR

2 (8 – 8)

Infantilak 2. Maila

Gipuzkoa

HERNANI 2

22

EPLE 1 (I. Mitxelena – Fernandes)

4

Eskuz binaka nagusiak 3. maila

Gipuzkoa

TOLOSA 2

21

EPLE 1 (Arregi – Aizkorreta)

25

Gomazko paleta nagusiak 3. Maila

Iparralde

EPLE 2 (Azpiroz – Chiapuso)

40

AZKAINDARRAK BAT

23

Eskuz binaka nagusiak 3. maila

Iparralde

URRUNARRAK

40

EPLE 1 (Taberna – Aranburu)

35

Eskuz binaka nagusiak 3. maila

Gipuzkoa

HERNANI – GARAIALDE

0 (3 – 1)

EPLE – LARRA

2 (8 – 8)

Infantilak 2. Maila

Gipuzkoa

ORIO

22

EPLE (Taberna – Aranburu)

15

Eskuz binaka nagusiak 1. maila

 

Asteburuko Kirol Agenda / Agenda Deportiva Errenteria :

 

 

 

 

 

" E.P.L.E. " ERRENTERIAKO PILOTAREN LAGUNEN ELKARTEA   es una Asociación creada con fecha 06-02-04 para fomentar y dinamizar el deporte de la pelota en Errenteria.
 
Momentu honetan Alkartasuna K.E., Ondarra K.K.E., Batzokiko K.T. eta EPLE K.K. pilota elkarteek osatzen dute. 
 
El Frontón " Agustina Otaola, Raketista Profesionala ", en Avda. Touring, es nuestra sede social.

 

Contacto

Eple Errenteria " Agustina Otaola, Raketista Profesionala " Udal Pilotalekua
Touring Etorbidea - Avda.Touring s/n 20100
Tel-Fax. 943-527161
Móvil 687 92 04 28
Whatsap 680 71 94 22
(astelehenetik ostiralera, 16:30etatik 22:00etara)
Abuztuan jai / Agosto fiesta.
eple.errenteria@gmail.com