Emaitzak Resultados Jornada 20-10-19

" AGUSTINA OTAOLA, RAKETISTA PROFESIONALA " UDAL PILOTALEKUA

TXAPELKETA / COMPETICIÓN

ETXEKOA / LOCAL

 

KANPOKOA / VISITANTE

 

MODALITATEA / MODALIDAD

M. Jimenez

Migeltorena – Laboa (Eple)

22

Sagarmendi – Huegun (Mindara P.Esk)

12

Eskuz binaka nagusiak

M. Jimenez

J. Jimenez – P. Jimenez

22

B. Berrio – G. Jimenez

20

Eskuz binaka nagusiak FINAL-ERDIAK

Gipuzkoa

BATZOKIKO 2 (Mitxelena – Laborde)

19

ATXURBIDE

25

Gomazko paleta nagusiak 2. Maila

Gipuzkoa

BATZOKIKO 1 (Txoperena – Ormaetxea)

25

PIÑA KURDIN

16

Gomazko paleta nagusiak 2. Maila

Gipuzkoa

EPLE 1 (A. Etxeberria)

0 (6-3)

TXAPAGAIN 2

2 (8-8)

2. urteko alebinak (08)

M. Jimenez

J. Jimenez – P. Jimenez

8

Migeltorena - Zangitu

22

Eskuz binaka nagusiak FINALA

Gipuzkoa

EPLE 1 (Izkierdo – Aizkorreta)

21

AZKOITIA

25

Gomazko paleta nagusiak 3. Maila

Gipuzkoa

EPLE (Eskisabel – Ruben)

35

REAL SOCIEDAD 1 (Brosa – Vigeon)

26

Larruzko paleta nagusiak 1. Maila FINAL-ERDIAK

Gipuzkoa

EPLE1 (Lizarazu)

1 (8-5-1)

TOLOSA 2

2 (6-8-4)

2. urteko infantilak (06)

Gipuzkoa

EPLE 3 (Garro)

0 (7-2)

TOLOSA 1

2 (8-8)

2. urteko alebinak (08)

Gipuzkoa

EPLE 4 (Oiarbide)

0 (6-6)

GURE TXERU 2

2 (8-8)

2. urteko alebinak (08)

Gipuzkoa

EPLE 1 (E. Perez)

0 (1-4)

BEHAR ZANA 3

2 (8-8)

1. urteko infantilak (07)

Gipuzkoa

EPLE 2 (Zapirain – Fernandes)

20

GAZTELEKU 1

22

Eskuz binaka nagusiak 3. maila

 

ETXETIK KANPOKO EMAITZAK / RESULTADOS PARTIDOS FUERA DE CASA

TXAPELKETA / COMPETICIÓN

ETXEKOA / LOCAL

 

KANPOKOA / VISITANTE

 

MODALITATEA / MODALIDAD

Gipuzkoa

EPLE 1 (Aranburu – Mitxelena)

15

IZURUN 1

22

Eskuz binaka nagusiak 3. Maila

Gipuzkoa

EPLE 2 (Arregi – Urreaga)

25

URNIETA

12

Gomazko paleta nagusiak 3. maila

Gipuzkoa

ILUNPE

22

EPLE (Urmeneta – Aranguren)

13

Eskuz binaka nagusiak 1. Maila

Gipuzkoa

ORIO 3

2 (8-8)

EPLE 2 (U. Aranburu)

0 (5-1)

1. urteko infantilak

Gipuzkoa

GURE TXERU 6

0 (1-4)

EPLE 2 (X. Zapirain)

2 (8-8)

2. urteko alebinak (08)

Gipuzkoa

INTZA

14

EPLE (Chiapuso- Odriozola)

22

Eskuz binaka nagusiak 2. Maila

Gipuzkoa

OIANGU 1 (X. Ibarguren – Agirre)

35

EPLE (Eyheramendy – Yorel)

34

Larruzko paleta nagusiak 2. Maila FINAL-ERDIAK