Emaitzak Resultados Jornada 21-10-18

TXAPELKETA / COMPETICIÓN

ETXEKOA / LOCAL

 

KANPOKOA / VISITANTE

 

MODALITATEA / MODALIDAD

M. Jimenez

EPLE (M. Migeltorena – O. Erostarbe)

22

MINDARA P.E. (E. Sagarmendi – I. Huegun)

21

Eskuz binaka

M. Jimenez

COM. GITANA ZUMARRAGA (G. Dual – Juan Contreras)

17

COM. GITANA BEASAIN (B. Dual – Julio Contreras)

22

Eskuz binaka FINAL-ERDIAK

M. Jimenez

COM. GITANA BEASAIN (B. Dual – Julio Contreras)

10

EPLE (M. Migeltorena– D. Zangitu)

22

Eskuz binaka - FINALA

Gipuzkoa

EPLE 2 (Jauregi – Aranburu)

20

BEHAR ZANA

22

Eskuz binaka nagusiak 2. Maila

Gipuzkoa

EPLE 2 (Izkierdo – Aizkorreta)

19

LAGUNAK 2

25

Gomazko paleta nagusiak 3. Maila

Gipuzkoa

EPLE (Migeltorena – Erostarbe)

22

IZURUN

2

Eskuz binaka jubenilak 3. Maila

Gipuzkoa

EPLE (Urmeneta – Odriozola)

22

ZAZPI ITURRI 2 (Gelis – Zabala)

9

Eskuz binaka nagusiak 1. Maila

Gipuzkoa

HERNANI 1

25

BATZOKIKO 1 (Larralde – Alzugaray)

19

Gomazko paleta nagusiak 2. Maila

Gipuzkoa

ALDE ZAHARRA 2

25

BATZOKIKO (Aranburu – Telletxea)

23

Gomazko paleta nagusiak 3. Maila

Gipuzkoa

OIANGU 1 (Luzuriaga – Andonegi)

28

EPLE (Eskisabel – Ruben)

35

Larruzko paleta nagusiak 1. Maila FINAL – ERDIAK

Gipuzkoa

EPLE 1 (Arregi – Urreaga)

25

MUNDARRO

10

Gomazko paleta nagusiak 3. Maila

Gipuzkoa

BATZOKIKO 2 (Mitxelena – Laborde)

11

LAGUNAK 1

25

Gomazko paleta nagusiak 2. Maila

Gipuzkoa

EPLE 2 (Zapirain – Bergara)

10

EIBAR

22

Eskuz binaka nagusiak 3. Maila

Gipuzkoa

INTXURRE

22

EPLE 1 (Taberna – Mitxelena)

13

Eskuz binaka nagusiak 2. Maila

Gipuzkoa

HERNANI 1

1 (7-8-2)

EPLE (Lizarazu)

2 (8-4-4)

Infantilak (2006)

Gipuzkoa

EPLE 2 (U. Aranburu)

0 (0-3)

HERNANI 7

2 (8-8)

Alebinak (2007)

Gipuzkoa

EPLE (Lorenzo)

0 (4-6)

OIARPE 3

00

Inafntilak (2005)

Gipuzkoa

IZURUN

10

EPLE (Gutierrez – Laboa)

22

Eskuz binaka kadeteak 3. Maila

Gipuzkoa

OIARPE 3

2 (8-8)

EPLE 1 (E. Perez)

0 (3-0)

Alebinak (2007)

Gipuzkoa

REAL SOCIEDAD 1 (Brosa – Vigeon)

35

EPLE (Eskisabel – Ruben)

24

Larruzko paleta nagusiak 1. Maila FINALA

 

E.P.L.E. , tanto como Asociación y como club de pelota, y por medio de un plan estratégico, dispone actualmente de una estructura bien coordinada que permite jugar a pelota a todos los niveles.

ANIMA ZAITEZ ETA ETORRI  " AGUSTINA OTAOLA " FANDERIAKO PILOTALEKURA !!

Karteldegia / Cartelera de partidos (Etxean eta kanpoan) :

Karteldegia / Cartelera

Emaitzak / Resultados :

Emaitzak Resultados Jornada 16-12-18
 

Asteburuko Kirol Agenda / Agenda Deportiva Errenteria :

kirolak.errenteria.net/es/ficheros/14_5672es.pdf

Lehiaketa / Competición (Fg, Clasificaciones) :

 

Lotura Interesgarriak / Enlaces de interés :

 

EPLE, K.K.´ko Babeslea / Patrocinador EPLE, K.K. :

IPARSAT TELECOMUNICACIONES

www.iparsat.com/

 

Contacto

Eple Errenteria " Agustina Otaola, Raketista Profesionala " Udal Pilotalekua (Fanderia)
Touring Etorbidea - Avda.Touring s/n 20.100
Tel-Fax. 943-527161
Móvil 687 92 04 28
Whatsap 680 71 94 22
(astelehenetik ostiralera, 16:30etatik 22:30etara)
Abuztuan jai / Agosto fiesta.
eple.errenteria@gmail.com