Emaitzak Resultados Jornada 23-10-22

" AGUSTINA OTAOLA, RAKETISTA PROFESIONALA " UDAL PILOTALEKUA

TXAPELKETA / COMPETICIÓN

ETXEKOA / LOCAL

 

KANPOKOA / VISITANTE

 

MODALITATEA / MODALIDAD

M. JImenez

E. Perez – X. Zapirain (EPLE)

22

L. Ortega – E. Sagarmendi (MINDARA)

13

Eskuz binaka nagusiak

M. JImenez

I. Jimenez – J.L. Diaz

21

J. Jimenez – G. Jimenez

22

Eskuz binaka nagusiak FINAL-ERDIAK

M. JImenez

J. Contreras – T. JImenez

22

M. Berrio – J. Borja

17

Eskuz binaka nagusiak FINAL-ERDIAK

Gipuzkoa

EPLE 1 (Asteasuinzarra – Arzallus)

15

BEOTIBAR 2

25

Gomazko paleta nagusiak 3. Maila

Gipuzkoa

BATZOKIKO (E. Arruabarrena – Berebide)

25

AÑORGA 2

21

Gomazko paleta nagusiak 3. Maila

Gipuzkoa

EPLE - CABALLERO

2 (8 – 8)

TXULOBI – TEJERIA U.

0 (1 – 3)

Eskuz banaka Infantilak 2. Maila

Gipuzkoa

EPLE - LARRA

2 (8 – 8)

BEHAR ZANA – AZKUE

0 (4 – 3)

Eskuz banaka Infantilak 2. Maila

M. JImenez

J. Contreras – T. JImenez

22

J. Jimenez – G. JImenez

16

Eskuz binaka nagusiak FINALAK

Gipuzkoa

EPLE (Yorel – Anatz)

35

ALTZATARRA 1

22

Larruzko paleta nagusiak 2. Maila

Gipuzkoa

EPLE 2 (Arregi – Urrega)

25

BEOTIBAR 1

18

Gomazko paleta nagusiak 3. Maila

Gipuzkoa

BATZOKIKO 1 (J. Aranburu – Alzugaray)

25

IZURUN

10

Gomazko paleta nagusiak 2. Maila

Gipuzkoa

EPLE (Taberna – Odriozola)

22

BERGARA

13

Eskuz binaka nagusiak 1. maila

ETXETIK KANPOKO PARTIDUAK / PARTIDOS A DISPUTAR FUERA DE CASA  

TXAPELKETA / COMPETICIÓN

ETXEKOA / LOCAL

 

KANPOKOA / VISITANTE

 

MODALITATEA / MODALIDAD

Egia

Eñ. Lizeaga  - Landa

22

Olaizola – Leonet (EPLE – OIARPE)

19

Eskuz binaka nagusiak

Gipuzkoa

BELOKI

25

BATZOKIKO 2 (Txoperena – Ormaetxea)

15

Gomazko paleta nagusiak 2. maila

Zaldibar

Rekalde  – Odriozola (TXUMULUTXUETA – EPLE)

12

Olaetxea – Ek. Lizeaga

22

Eskuz binaka nagusiak 1. maila

Gipuzkoa

BEHAR ZANA 2

22

EPLE (E. Perez  -Oiarbide)

20

Eskuz binaka kadeteak 2. Maila

Gipuzkoa

ILUNPE

9

EPLE (Urmeneta – Aranguren)

22

Eskuz binaka nagusiak O. Maila

Gipuzkoa

ERREPALA 2

32

EPLE 1 (Estefano – Ruben)

35

Larruzko paleta nagusiak 1. Maila FINAL-ERDIAK

Gipuzkoa

ARRASATE - KORTA

0 (1 – 1)

EPLE – I. PEREZ

2 (8 – 8)

Eskuz banaka Infantilak 3. Maila

Iparralde

ITSASUARRAK 2

24

EPLE 1 (Taberna – Aranburu)

40

Eskuz binaka nagusiak 2. maila

Gipuzkoa

EPLE – MUXIKA

0 (2 – 3)

HERNANI – GALDOS

2 (8 – 8)

Eskuz banaka ALebinak 2. Maila

Gipuzkoa

EPLE – A. ZAPIRAIN

0 (5  -5 )

INTXURRE – AZPILIKUETA

2 (8 – 8)

Eskuz banaka ALebinak 2. Maila

Gipuzkoa

EPLE – MINGUEZ

0 (3 – 4)

A. ZAHARRA – SORONDO

2 (8 – 8)

Eskuz banaka Infantilak 3. Maila

Gipuzkoa

HERNANI – ZUGASTI

0 (5 – 1)

EPLE - BOUASKAR

2 (8 – 8)

Eskuz banka Infantilak 2. Maila

Baztan

Larra – Caballero (EPLE)

18

Arriaran – Larramendi (AZPEITI)

13

Eskuz binaka infantilak B

Baztan

Arregi – Duarte (LEITZA – GARTZAIN)

18

X. Zapirain – E. Perez (EPLE)

2

Eskuz binaka kadeteak B

Gipuzkoa

GAZTELEKU

35

EPLE 2 (Eskisabel – Abel)

22

Larruzko paleta nagusiak 1. Maila

Dv

Mata - Lazkoz

22

Rekalde – Odriozola (TXUMULUTXUETA – EPLE)

2

Eskuz binaka nagusiak 1. maila

Iparralde

NOIZBAIT 5

11

EPLE 2 (Azpiroz – Chiapuso)

40

Eskuz binaka nagusiak 2. maila

 

Asteburuko Kirol Agenda / Agenda Deportiva Errenteria :

 

 

 

 

 

" E.P.L.E. " ERRENTERIAKO PILOTAREN LAGUNEN ELKARTEA   es una Asociación creada con fecha 06-02-04 para fomentar y dinamizar el deporte de la pelota en Errenteria.
 
Momentu honetan Alkartasuna K.E., Ondarra K.K.E., Batzokiko K.T. eta EPLE K.K. pilota elkarteek osatzen dute. 
 
El Frontón " Agustina Otaola, Raketista Profesionala ", en Avda. Touring, es nuestra sede social.

 

Contacto

Eple Errenteria " Agustina Otaola, Raketista Profesionala " Udal Pilotalekua
Touring Etorbidea - Avda.Touring s/n 20100
Tel-Fax. 943-527161
Móvil 687 92 04 28
Whatsap 680 71 94 22
(astelehenetik ostiralera, 16:30etatik 22:00etara)
Abuztuan jai / Agosto fiesta.
eple.errenteria@gmail.com