EMAITZAK RESULTADOS (ETXEAN ETA KANPOAN) JORNADA 29-01-17

30.01.2017 12:52

ETXEKO PARTIDUEN EMAITZAK / RESULTADOS PARTIDOS DE CASA.

JORNADA  29-01-17.

TXAPELKETA / COMPETICIÓN

ETXEKOA / LOCAL

 

KANPOKOA / VISITANTE

 

MODALITATEA / MODALIDAD

Udaberri

EPLE (Bengoetxea – Fernandes)

6

ARETXABALETA

22

Eskuz binaka nagusiak 3. Maila

 

KANPOKO PARTIDUEN EMAITZAK / RESULTADOS PARTIDOS FUERA DE CASA. JORNADA 29-01-17.

TXAPELKETA / COMPETICIÓN

ETXEKOA / LOCAL

 

KANPOKOA / VISITANTE

 

MODALITATEA / MODALIDAD

Trinkete Gipuzkoa

BEHAR ZANA 2

40

EPLE (Taberna – Aranburu)

30

Eskuz binaka nagusiak 1. Maila

Udaberri

GAZTELEKU

25

BATZOKIKO (MItxelena – Laborde)

24

Gomazko paleta nagusiak 2. Maila

Udaberri

HERNANI

25

BATZOKIKO (Larralde – Nuin)

24

Gomazko paleta nagusiak 1. Maila

Udaberri

SORALUZE 3

25

EPLE (Maneiro – Aizkorreta)

19

Gomzako paleta nagusiak 2. Maila

Gipuzkoa

EPLE 2

16

MUNDARRO (De Nabaskues – Cousillas)

3

Eskuz binaka alebinak 2. Urtekoak

Udaberri

TXAPAGAIN

22

EPLE (Migeltorena – Aranburu)

9

Eskuz binaka kadeteak 3. Maila

Udaberri

INTXURRE

11

EPLE 1 (Erostarbe – Salaberria)

22

Eskuz binaka kadeteak 2. Maila

Udaberri

LAGUNAK 2

18

EPLE (Chiapuso – Mitxelena)

22

Eskuz binaka nagusiak 1. Maila

Udaberri

TOLOSA 2

18

EPLE 2 (Mitxelena – Cámara)

22

Eskuz binaka kadeteak 2. maila

Gipuzkoa

OIARPE 2

5

EPLE 1 (Gaztañaga – Goikoetxea)

16

Eskuz binaka alebinak 2. Urtekoak

Euskadi

LEZAMAKO P.E.

22

EPLE (Taberna – Aranburu)

10

Liga eskuz binaka nagusiak – EHL.

Euskadi

GETXOKO 1

23

EPLE (Martinez – Ruben)

35

Liga paleta larruz nagusiak

Malerreka

Orbegozo - jauregi (AÑORGA)

18

Gurrutxaga - Garagarza (AND.-EPLE)

6

Eskuz binaka jubenilak

 

E.P.L.E. , tanto como Asociación y como club de pelota, y por medio de un plan estratégico, dispone actualmente de una estructura bien coordinada que permite jugar a pelota a todos los niveles.

ANIMA ZAITEZ ETA ETORRI  " AGUSTINA OTAOLA " FANDERIAKO PILOTALEKURA !!

Karteldegia / Cartelera de partidos (Etxean eta kanpoan) :

Karteldegia / Cartelera

Emaitzak / Resultados :

Emaitzak Resultados Jornada 13-01-19
 

Asteburuko Kirol Agenda / Agenda Deportiva Errenteria :

kirolak.errenteria.net/es/ficheros/14_5672es.pdf

Lehiaketa / Competición (Fg, Clasificaciones) :

 

Lotura Interesgarriak / Enlaces de interés :

 

EPLE, K.K.´ko Babeslea / Patrocinador EPLE, K.K. :

IPARSAT TELECOMUNICACIONES

www.iparsat.com/

 

Contacto

Eple Errenteria " Agustina Otaola, Raketista Profesionala " Udal Pilotalekua (Fanderia)
Touring Etorbidea - Avda.Touring s/n 20.100
Tel-Fax. 943-527161
Móvil 687 92 04 28
Whatsap 680 71 94 22
(astelehenetik ostiralera, 16:30etatik 22:30etara)
Abuztuan jai / Agosto fiesta.
eple.errenteria@gmail.com