Karteldegia / Cartelera de partidos

" AGUSTINA OTAOLA, RAKETISTA PROFESIONALA " UDAL PILOTALEKUA

 

EGUNA / DÍA

ORD-UA

FRONTOIA / FRONTÓN

ETXEKOA / LOCAL

KANPOKOA / VISITANTE

MODALITATEA / MODALIDAD

16-10-19

20:00

ERRENTERIA – Agustina Otaola

MONTXO JIMENEZ IX. MEMORIALA

 

17-10-19

20:20 (1)

ERRENTERIA – Agustina Otaola

BATZOKIKO 2 (Mitxelena – Laborde)

ATXURBIDE

Gomazko paleta nagusiak 2. Maila

17-10-19

20:20 (2)

ERRENTERIA – Agustina Otaola

BATZOKIKO 1 (Txoperena – Ormaetxea)

PIÑA KURDIN

Gomazko paleta nagusiak 2. Maila

18-10-19

18:15

ERRENTERIA – Agustina Otaola

EPLE 1

TXAPAGAIN 2

2. urteko alebinak (08)

18-10-19

19:00

ERRENTERIA – Agustina Otaola

MONTXO JIMENEZ IX. MEMORIALA

FINALA

18-10-19

20:15 (1)

ERRENTERIA – Agustina Otaola

EPLE 1

AZKOITIA

Gomazko paleta nagusiak 3. Maila

18-10-19

20:15 (2)

ERRENTERIA – Agustina Otaola

EPLE (Eskisabel – Ruben)

REAL SOCIEDAD 1

Larruzko paleta nagusiak 1. Maila FINAL-ERDIAK

19-10-19

16:00 (1)

ERRENTERIA – Agustina Otaola

EPLE1

TOLOSA 2

2. urteko infantilak (06)

19-10-19

16:00 (2)

ERRENTERIA – Agustina Otaola

EPLE 3

TOLOSA 1

2. urteko alebinak (08)

19-10-19

16:00 (3)

ERRENTERIA – Agustina Otaola

EPLE 4

GURE TXERU 2

2. urteko alebinak (08)

19-10-19

16:00 (4)

ERRENTERIA – Agustina Otaola

EPLE 1

BEHAR ZANA 3

1. urteko infantilak (07)

19-10-19

16:00 (5)

ERRENTERIA – Agustina Otaola

EPLE 2 (Zapirain – Fernandes)

GAZTELEKU 1

Eskuz binaka nagusiak 3. maila

 
 
 

 

ETXETIK KANPOKO PARTIDUAK / PARTIDOS A DISPUTAR FUERA DE CASA 

EGUNA / DÍA

ORD-UA

FRONTOIA / FRONTÓN

ETXEKOA / LOCAL

KANPOKOA / VISITANTE

MODALITATEA / MODALIDAD

17-10-19

20:00

DONOSTIA – Ibaeta

EPLE 1 (Aranburu – Mitxelena)

IZURUN 1

Eskuz binaka nagusiak 3. Maila

17-10-19

20:00

URNIETA – Udalekoa

EPLE 2 (Arregi – Urreaga)

URNIETA

Gomazko paleta nagusiak 3. maila

17-10-19

20:00 (3)

AZPEITIA - Izarraitz

ILUNPE

EPLE (Urmeneta – Aranguren)

Eskuz binaka nagusiak 1. Maila

18-10-19

18:20 (2)

ORIO – Udalekoa

ORIO 3

EPLE 2

1. urteko infantilak

18-10-19

19:30 (1)

GETARIA - Sahatsaga

GURE TXERU 6

EPLE 2

2. urteko alebinak (08)

19-10-19

12:15

LASARTE-ORIA - Mitxelin

INTZA

EPLE

Eskuz binaka nagusiak 2. Maila

19-10-19

18:00

OLABERRIA- Udalekoa

OIANGU 1

EPLE (Eyheramendy – Yorel)

Larruzko paleta nagusiak 2. Maila FINAL-ERDIAK

 

E.P.L.E. , tanto como Asociación y como club de pelota, y por medio de un plan estratégico, dispone actualmente de una estructura bien coordinada que permite jugar a pelota a todos los niveles.

ANIMA ZAITEZ ETA ETORRI  " AGUSTINA OTAOLA, RAKETISTA PROFESIONALA "  PILOTALEKURA !!

Karteldegia / Cartelera de partidos (Etxean eta kanpoan) :

Karteldegia / Cartelera

Emaitzak / Resultados :

Emaitzak Resultados Jornada 20-10-19
 

Asteburuko Kirol Agenda / Agenda Deportiva Errenteria :

kirolak.errenteria.net/es/ficheros/14_5672es.pdf

Lehiaketa / Competición (Fg, Clasificaciones) :

 

Lotura Interesgarriak / Enlaces de interés :

 

EPLE, K.K.´ko Babeslea / Patrocinador EPLE, K.K. :

IPARSAT TELECOMUNICACIONES

www.iparsat.es/

 

Contacto

Eple Errenteria " Agustina Otaola, Raketista Profesionala " Udal Pilotalekua
Touring Etorbidea - Avda.Touring s/n 20100
Tel-Fax. 943-527161
Móvil 687 92 04 28
Whatsap 680 71 94 22
(astelehenetik ostiralera, 16:30etatik 22:30etara)
Abuztuan jai / Agosto fiesta.
eple.errenteria@gmail.com