Karteldegia / Cartelera de partidos

" AGUSTINA OTAOLA, RAKETISTA PROFESIONALA " UDAL PILOTALEKUA
 

EGUNA / DÍA

ORD-UA

FRONTOIA / FRONTÓN

ETXEKOA / LOCAL

KANPOKOA / VISITANTE

MODALITATEA / MODALIDAD

22-02-19

19:10 (1)

ERRENTERIA – Agustina Otaola

EPLE (Migeltorena – Erostarbe)

MURUMENDI

Eskuz binaka jubenilak 2. Maila

22-02-19

19:10 (2)

ERRENTERIA – Agustina Otaola

EPLE 2

BATZOKIKO 2 (Ormaetxea  -Laborde)

Gomazko paleta nagusiak 2. Maila

22-02-19

19:10 (3)

ERRENTERIA – Agustina Otaola

BATZOKIKO 3 (Aranburu – Telletxea)

KUKU 2

Gomazko paleta nagusiak 2. Maila

23-02-19

09:00

ERRENTERIA – Agustina Otaola

BATZOKIKO 1 (Mitxelena – Berebide)

LAGUNAK 4

Gomazko paleta nagusiak 2. Maila

 
ETXETIK KANPOKO PARTIDUAK / PARTIDOS A DISPUTAR FUERA DE CASA

 

EGUNA / DÍA

ORD-UA

FRONTOIA / FRONTÓN

ETXEKOA / LOCAL

KANPOKOA / VISITANTE

MODALITATEA / MODALIDAD

21-02-19

20:30 (2)

DONOSTIA – Loiola

LOIOLATARRA

EPLE 1

Gomazko paleta nagusiak 2. Maila

22-02-19

18:30 (4)

ALEGIA – Elorri

INTXURRE

EPLE (Urmeneta – Aranburu)

Eskuz binaka nagusiak E.H.ko Liga D. HONOR

22-02-19

19:00 (1)

GALDAKAO – Udalekoa

ADISKIDE A

EPLE

Eskuz binaka nagusiak E.H.ko Liga

22-02-19

19:00 (3)

VILLABONA – Behar Zana

BEHAR ZANA 5

EPLE (Barandiaran – Perez)

Alebinak (2007)

22-02-19

20:00

DONOSTIA – Herrera

EUSKAL GIROA

EPLE (Fernandes – Zapirain)

Eskuz binaka nagusiak 3. Maila

23-02-19

10:00 (2)

DONOSTIA – Añorga

AÑORGA 1

EPLE (Lorenzo – Lizarazu)

Infantilak 2. Maila

23-02-19

11:00 (2)

MUNGIA – Udalekoa

EPLE (Yorel – Ruben )

TENIS

Larruzko paleta nagusiak E.H.ko Liga D. HONOR

24-02-19

11:00 (2)

MUNGIA - Udalekoa

Chiapuso – Odriozola (EPLE – Z. ITURRI)

Aurrekoetxea – Barturen (LEMOA – LAUKIZ)

Eskuz binaka nagusiak

 

 

E.P.L.E. , tanto como Asociación y como club de pelota, y por medio de un plan estratégico, dispone actualmente de una estructura bien coordinada que permite jugar a pelota a todos los niveles.

ANIMA ZAITEZ ETA ETORRI  " AGUSTINA OTAOLA " FANDERIAKO PILOTALEKURA !!

Karteldegia / Cartelera de partidos (Etxean eta kanpoan) :

Karteldegia / Cartelera

Emaitzak / Resultados :

Emaitzak Resultados Jornada 24-02-19
 

Asteburuko Kirol Agenda / Agenda Deportiva Errenteria :

kirolak.errenteria.net/es/ficheros/14_5672es.pdf

Lehiaketa / Competición (Fg, Clasificaciones) :

 

Lotura Interesgarriak / Enlaces de interés :

 

EPLE, K.K.´ko Babeslea / Patrocinador EPLE, K.K. :

IPARSAT TELECOMUNICACIONES

www.iparsat.com/

 

Contacto

Eple Errenteria " Agustina Otaola, Raketista Profesionala " Udal Pilotalekua (Fanderia)
Touring Etorbidea - Avda.Touring s/n 20.100
Tel-Fax. 943-527161
Móvil 687 92 04 28
Whatsap 680 71 94 22
(astelehenetik ostiralera, 16:30etatik 22:30etara)
Abuztuan jai / Agosto fiesta.
eple.errenteria@gmail.com