Karteldegia / Cartelera DE PARTIDOS

 

" AGUSTINA OTAOLA, RAKETISTA PROFESIONALA " UDAL PILOTALEKUA

EGUNA / DÍA

ORDUA

FRONTOIA / FRONTÓN

ETXEKOA / LOCAL

KANPOKOA / VISITANTE

MODALITATEA / MODALIDAD

29-10-21 Ostirala

19:00 (1)

ERRENTERIA – Agustina Otaola

EPLE – SUAREZ

PAGAZPE – MANTEROLA

Alebinak 2. Urtekoak 2. Maila

29-10-21 Ostirala

19:00 (2)

ERRENTERIA – Agustina Otaola

EPLE – OIARBIDE

PAGAZPE – INDAKOETXEA

Infantilak 2. Maila

29-10-21 Ostirala

19:00 (3)

ERRENTERIA – Agustina Otaola

EPLE – PEREZ

GURE TXERU – BARRENETXEA

Alebinak 2. Urtekoak 2. Maila

29-10-21 Ostirala

19:00 (4)

ERRENTERIA – Agustina Otaola

EPLE – CASTILLO

GURE TXERU – PIKABEA

Alebinak 2. Urtekoak 2. Maila

29-10-21 Ostirala

19:00 (5)

ERRENTERIA – Agustina Otaola

EPLE 2 (G. Mitxelena – Asteasuinzarra)

LIZARDI 1

Gomazko paleta nagusiak 3. maila

 
ETXETIK KANPOKO PARTIDUAK / PARTIDOS A DISPUTAR FUERA DE CASA  

EGUNA / DÍA

ORDUA

FRONTOIA / FRONTÓN

ETXEKOA / LOCAL

KANPOKOA / VISITANTE

MODALITATEA / MODALIDAD

27-10-21 Asteazkena

19:30

ITXASSOU - Trinketa

EPLE 1 (Taberna – Aranburu)

ITSASUARRAK 3

Eskuz binaka nagusiak 3. maila

28-10-21 Osteguna

20:30 (2)

OIARTZUN - Madalensoro

OIARPE

EPLE 2 (Chiapuso – G. Mitxelena)

Eskuz binaka nagusiak 3. Maila

29-10-21 Ostirala

17:30 (1)

DONOSTIA - Añorga

AÑORGA

EPLE 1 (Arregi – Aizkorreta)

Gomazko paleta nagusiak 3. Maila

29-10-21 Ostirala

17:30 (3)

ZESTOA –Gurutzeaga

ABANTZU - ZABALA

EPLE – ZAPIRAIN

Infantilak 2. Maila

29-10-21 Ostirala

17:30 (5)

ZESTOA - Gurutzeaga

ABANTZU - LULUAGA

EPLE – BOUASKAR

Infantilak 2. Maila

29-10-21 Ostirala

19:00 (1)

DONOSTIA - Ibaeta

IZURUN - IRATEA

EPLE - LARRA

Infantilak 2. Maila

29-10-21 Ostirala

19:00 (3)

HUARTE – Toki Alai

Alduntzin (ZUGARRALDE)

Aranburu (EPLE)

Eskuz banaka nagusiak 4 t´erdian

29-10-21 Ostirala

20:00

ARMENDARITS - Trinketa

EPLE 2 (Azpiroz – Chiapuso)

DENEK BAT 2

Eskuz binaka nagusiak 3. Maila

30-10-21 Larunbata

10:00 (1)

OLABERRIA - Udalekoa

EPLE (Ezkerro – Arregi)

ALTZATARRA 1

Larruzko paleta nagusiak 3. Maila FINALA

30-10-21 Larunbata

16:00 (1)

HERNANI - Udalekoa

EPLE - CABALLERO

ILUNPE - ARRIARAN

Alebinak 2. Urtekoak 2. maila

31-10-21 Igandea

10:00 (3)

AZPEITIA - Izarraitz

ILUNPE - ARANGUREN

EPLE – MINGUEZ

Alebinak 2. Urtekoak 2. maila

 

Asteburuko Kirol Agenda / Agenda Deportiva Errenteria :

 

 

 

 

 

" E.P.L.E. " ERRENTERIAKO PILOTAREN LAGUNEN ELKARTEA   es una Asociación creada con fecha 06-02-04 para fomentar y dinamizar el deporte de la pelota en Errenteria.
 
Momentu honetan Alkartasuna K.E., Ondarra K.K.E., Batzokiko K.T. eta EPLE K.K. pilota elkarteek osatzen dute. 
 
El Frontón " Agustina Otaola, Raketista Profesionala ", en Avda. Touring, es nuestra sede social.

 

Contacto

Eple Errenteria " Agustina Otaola, Raketista Profesionala " Udal Pilotalekua
Touring Etorbidea - Avda.Touring s/n 20100
Tel-Fax. 943-527161
Móvil 687 92 04 28
Whatsap 680 71 94 22
(astelehenetik ostiralera, 16:30etatik 22:00etara)
Abuztuan jai / Agosto fiesta.
eple.errenteria@gmail.com