EMAITZAK RESULTADOS JORNADA 16-10-16.

17.10.2016 11:38

 

 Etxeko partiduen emaitzak / Resultados partidos de casa

Txapelketa / Competicíón

Etxekoa / Local

 

Kanpokoa / Visitante

 

 

Gipuzkoa

EPLE (Urmeneta – Aranburu)

22

ATZAPAR (Urbieta – Iruretagoiena)

13

Eskuz binaka  nagusiak 1. maila

Gipuzkoa

EPLE 1 (Goikoetxea)

(A JOKOS)

(8-8)

AÑORGA 4

0

(1-0)

Eskuz banaka alebinak 2.urtekoak

Gipuzkoa

EPLE (Yorel – Rubén)

26

TXOST (Ezkerro – Argote)

35

Larruzko paleta nagusiak 1.maia

Gipuzkoa

EPLE (Arregi – Izkierdo)

21

TOLOSA 1

25

Gomazko paleta nagusiak 3.maila

 

 

 Kanpoko partiduen emaitzak / Resultados partidos fuera de casa

Txapelketa / Competicíón

Etxekoa / Local

 

Kanpokoa / Visitante

 

 

Gipuzkoa

ZAZPI ITURRI (Egiguren – Mendia)

22

EPLE (Taberna – Odriozola)

10

Eskuz binaka nagusiak - 2. maila

Gipuzkoa

PIÑA KURDIN

15

BATZOKIKO 1 (Larralde – Ormaetxea)

25

Gomazko paleta mutil nagusiak - 2. maila

Gipuzkoa

LAGUNAK 2

25

BATZOKIKO 2 (Mitxelena – Laborde)

18

Gomazko paleta mutil nagusiak - 2. maila

Gipuzkoa

TXAPAGAIN

22

EPLE 1 (Migeltorena – Garmendia)

12

Eskuz binaka kadeteak - 3. maila

Gipuzkoa

URNIETA

22

EPLE (   Salaberria- Garagarza)

19

Eskuz binaka jubenilak - 2. maila

Gipuzkoa

ALOÑA MENDI

10

EPLE 3 (Chiapuso – Mitxelena)

22

Eskuz binaka nagusiak - 3. maila

Gipuzkoa

GAZTELEKU 3

22

EPLE 2 (Zapirain – Arzallus)

10

Eskuz binaka nagusiak - 3. maila

Gipuzkoa

HERNANI 2     (A JOKOS)

2

(8-8)

EPLE 2 (Gutierrez)

0

(3-2)

Infantilak - 1. urtea

Baztán

Sarasate – Baines (OBERENA)

8

Salaberria – Aranburu (EPLE)

22

Eskuz binaka kadeteak B

 

E.P.L.E. , tanto como Asociación y como club de pelota, y por medio de un plan estratégico, dispone actualmente de una estructura bien coordinada que permite jugar a pelota a todos los niveles.

ANIMA ZAITEZ ETA ETORRI  " AGUSTINA OTAOLA " FANDERIAKO PILOTALEKURA !!

Karteldegia / Cartelera de partidos (Etxean eta kanpoan) :

Karteldegia / Cartelera

Emaitzak / Resultados :

Emaitzak Resultados Jornada 20-01-19
 

Asteburuko Kirol Agenda / Agenda Deportiva Errenteria :

kirolak.errenteria.net/es/ficheros/14_5672es.pdf

Lehiaketa / Competición (Fg, Clasificaciones) :

 

Lotura Interesgarriak / Enlaces de interés :

 

EPLE, K.K.´ko Babeslea / Patrocinador EPLE, K.K. :

IPARSAT TELECOMUNICACIONES

www.iparsat.com/

 

Contacto

Eple Errenteria " Agustina Otaola, Raketista Profesionala " Udal Pilotalekua (Fanderia)
Touring Etorbidea - Avda.Touring s/n 20.100
Tel-Fax. 943-527161
Móvil 687 92 04 28
Whatsap 680 71 94 22
(astelehenetik ostiralera, 16:30etatik 22:30etara)
Abuztuan jai / Agosto fiesta.
eple.errenteria@gmail.com