EMAITZAK RESULTADOS JORNADA 23-10-16.

24.10.2016 11:35

 

 Etxeko partiduen emaitzak / Resultados partidos de casa

Txapelketa / Competicíón

Etxekoa / Local

 

Kanpokoa / Visitante

 

 

M.JIMENEZ

Bergaretxe – Etxeberria (EPLE)

10

Lizarazu – Nazabal (EPLE – RAMUNTXO)

22

Eskuz binaka M.JIMENEZ MEMORIALA. Exhibizio partida.

M.JIMENEZ

G. Jimenez – J. Berrio (ZUMARRAGA)

22

J. Jimenez – J. Ruiz (HERNANI)

11

Eskuz binaka nagusiak. M.JIMENEZ MEMORIALA. FINAL-ERDIA.

Gipuzkoa

BATZOKIKO 1 (Larralde – Ormaetxea)

25

ZARAUTZ

10

Gomazko paleta nagusiak 2.maila

M.JIMENEZ

G. Jimenez – J. Berrio (ZUMARRAGA)

10

Chiapuso – Garagarza (EPLE)

22

Eskuz binaka nagusiak. M.JIMENEZ MEMORIALA. FINALA.

Gipuzkoa

BATZOKIKO 2 (Mitxelena – Laborde)

25

LAGUNAK 1

16

Gomazko paleta nagusiak 2.maila

Gipuzkoa

EPLE (Taberna – Lizaso)

22

BELOKI

15

Eskuz binaka nagusiak 2.maila

Gipuzkoa

EPLE (Eskisabel – Rubén)

35

REAL SOCIEDAD 2 (Brosa – Juanes)

21

Larruzko paleta nagusiak 1.maila

Gipuzkoa

EPLE (Otxoa - Arregi)

9

REAL SOCIEDAD

25

Gomazko paleta nagusiak 3.maila

Gipuzkoa

EPLE 1 (Migeltorena – Garmendia)

10

ARETXABALETA

22

Eskuz binaka kadeteak 3.maila

Gipuzkoa

EPLE 2 (Zapirain – Arzallus)

8

INTXURRE 1

22

Eskuz binaka nagusiak 2.maila

Gipuzkoa

EPLE 3 (Chiapuso – Mitxelena)

19

INTZA

22

Eskuz binaka nagusiak 2.maila

Gipuzkoa

EPLE 1 (Laboa)

0

(6-3)

HERNANI 1

2

(8-8)

Infantilak 1.urtekoak

Gipuzkoa

EPLE 2 (Gutierrez)

0

(1-1)

ZUMAIA 1

2

(8-8)

Infantilak 1.urtekoak

 

 

 Kanpoko partiduen emaitzak / Resultados partidos fuera de casa

Txapelketa / Competicíón

Etxekoa / Local

 

Kanpokoa / Visitante

 

 

Gipuzkoa

ILUNPE 2

2

(8-8)

EPLE 2 (Cousillas)

0

(2-1)

Alebinak 2.urtekoak

Gipuzkoa

HERNANI 2

0

(7-1)

EPLE 1 (Goikoetxea)

2

(8-8)

Alebinak 2.urtekoak

Gipuzkoa

INTXURRE

2

EPLE (Urmeneta – Aranburu)

22

Eskuz binaka nagusiak 1.maila

BAZTÁN

Cousillas – Lopez (EPLE)

18

Etxeberri – Zaragueta (OBERENA)

12

Eskuz binaka alebinak B.

BAZTÁN

Bergaretxe - Lizarazu (EPLE)

16

Goñi – Salaburu (BAZTÁN)

18

Eskuz binaka alebinak B.

BAZTÁN

Goikoetxea – Gartzia (EPLE – LAPKE)

18

Iribarren – Etxeberria (ULTZAMA)

2

Eskuz binaka alebinak A.

 

Volver