Emaitzak Resultados Jornada 29-10-17.

29.10.2017 11:25

ETXEKO PARTIDUEN EMAITZAK / RESULTADOS PARTIDOS DE CASA

 

TXAPELKETA / COMPETICIÓN

ETXEKOA / LOCAL

 

KANPOKOA / VISITANTE

 

MODALITATEA / MODALIDAD

Gipuzkoa

EPLE (Eskisabel – Ruben)

35

OIANGU 2 (B.Ibarguren – Olaran)

31

Larruzko paleta nagusiak 1.maila

Gipuzkoa

EPLE 1 (Eskisabel – Ruben)

40

EPLE 2 (Yorel – Abel)

22

Pala motza nagusiak 2.maila

Gipuzkoa

EPLE 1 (Laboa)

2 (8-8)

GAZTELEKU 6

0 (6-3)

2. urteko infantilak

Gipuzkoa

EPLE (Erostarbe – Aranburu)

15

GAZTELEKU 2

22

Eskuz binaka jubenilak 2.maila

Gipuzkoa

EPLE 1 (Taberna – Jauregi)

22

OIARPE

16

Eskuz binaka nagusiak 2.maila

Gipuzkoa

EPLE 2 (Chiapuso – Mitxelena)

13

LAPKE (Quina – M. Garmendia)

22

Eskuz binaka nagusiak 2.maila

 

KANPOKO PARTIDUEN EMAITZAK / RESULTADOS PARTIDOS FUERA DE CASA

 

 

TXAPELKETA / COMPETICIÓN

ETXEKOA / LOCAL

 

KANPOKOA / VISITANTE

 

MODALITATEA / MODALIDAD

Gipuzkoa

LAPKE

9

EPLE (Zapirain – Garagarza)

22

Eskuz binaka nagusiak 3.maila

Gipuzkoa

GAZTELEKU 1

0 (2-0)

EPLE 3 (Etxeberria)

2 (8-8)

2. urteko alebinak

Gipuzkoa

GAZTELEKU 3

1 (5-8-0)

EPLE 1 (Lizarazu)

2 (8-3-4)

2. urteko alebinak

Gipuzkoa

SORALUZE 2

25

EPLE 1 (Maneiro – Aizkorreta)

6

Gomazko paleta nagusiak 3.maila

Gipuzkoa

INTZA 1

2 (6-8-4)

EPLE 2 (Lorenzo)

1 (8-3-0)

1. urteko infantilak

Gipuzkoa

HERNANI 1

2 (8-8)

EPLE 2 (Ayestaran)

0 (0-3)

2. urteko alebinak

Gipuzkoa

HERNANI 2

0 (1-1)

EPLE 1 (Goikoetxea)

2 (8-8)

1. urteko infantilak

Gipuzkoa

HERNANI 3

22

EPLE (Migeltorena – Mitxelena)

20

Eskuz binaka kadeteak 2.maila

Gipuzkoa

URNIETA 1

14

EPLE 2 (Arregi – Izkierdo)

25

Gomazko paleta nagusiak 3.maila

 

 

E.P.L.E. , tanto como Asociación y como club de pelota, y por medio de un plan estratégico, dispone actualmente de una estructura bien coordinada que permite jugar a pelota a todos los niveles.

ANIMA ZAITEZ ETA ETORRI  " AGUSTINA OTAOLA " FANDERIAKO PILOTALEKURA !!

Karteldegia / Cartelera de partidos (Etxean eta kanpoan) :

Karteldegia / Cartelera

Emaitzak / Resultados :

Emaitzak Resultados Jornada 20-01-19
 

Asteburuko Kirol Agenda / Agenda Deportiva Errenteria :

kirolak.errenteria.net/es/ficheros/14_5672es.pdf

Lehiaketa / Competición (Fg, Clasificaciones) :

 

Lotura Interesgarriak / Enlaces de interés :

 

EPLE, K.K.´ko Babeslea / Patrocinador EPLE, K.K. :

IPARSAT TELECOMUNICACIONES

www.iparsat.com/

 

Contacto

Eple Errenteria " Agustina Otaola, Raketista Profesionala " Udal Pilotalekua (Fanderia)
Touring Etorbidea - Avda.Touring s/n 20.100
Tel-Fax. 943-527161
Móvil 687 92 04 28
Whatsap 680 71 94 22
(astelehenetik ostiralera, 16:30etatik 22:30etara)
Abuztuan jai / Agosto fiesta.
eple.errenteria@gmail.com