EMAITZAK RESULTADOS JORNADA 31-01-16

01.02.2016 13:25

 

 Etxeko partiduen emaitzak / Resultados partidos de casa

Txapelketa / Competicíón

Etxekoa / Local

 

Kanpokoa / Visitante

 

 

Gipuzkoa

EPLE (Mitxelena – Cámara)

 

14

TXULOBI

 

18

Eskuz binaka infantilak - 2. maila

Udaberri

EPLE (Urmeneta – Lizaso)

22

ILUNPE

5

Eskuz binaka nagusiak - 1. maila

Euskadi

LANDARE (Eskisabel – Ruben)

40

DONIBANE

37

Pala motza nagusiak EH´ko Liga

Udaberri

BATZOKIKO (Agirre – Nuin)

25

EUSKAL JOLAS 1

22

Gomazko paleta nagusiak - 2. maila


 

 

 

 Kanpoko partiduen emaitzak / Resultados partidos fuera de casa

Txapelketa / Competicíón

Etxekoa / Local

 

Kanpokoa / Visitante

 

 

Udaberri

EUSKAL GIROA

14

EPLE 1 (Loperena – Bergara)

22

Eskuz binaka nagusiak - 3. maila

Udaberri

GAZTELEKU

22

EPLE 2 (Fernandes – Garagarza)

12

Eskuz binaka nagusiak - 3. maila

Udaberri

AZKOITIA

14

EPLE (Salaberria – Aranburu)

22

Eskuz binaka kadeteak – 2. Maila

Udaberri

TXAPAGAIN

22

EPLE (Oiartzabal – González)

7

Eskuz binaka kadeteak – 3. maila

Udaberri

ALTZATARRA 1

11

LANDARE (Elorza – Abel)

40

Pala motza nagusiak

Udaberri

TOLOSA 2

25

LANDARE (Otxoa – Izkierdo)

13

Gomazko paleta nagusiak - 2. maila

Gipuzkoa (Trinkete)

EPLE 2 (Taberna – Lizaso)

40

AZKOITIA

37

Eskuz binaka nagusiak - 2. maila

Malerreka (Nafarroa)

Sasiain – Eizagirre (Zestoa)

18

Goikoetxea – Etxeberria (EPLE)

16

Eskuz binaka alebinak (Final laurdenak)

Malerreka (Nafarroa)

Angita – García (Erreka)

 

22

Taberna (EPLE) – Arzallus (Oiarpe)

 

21

Eskuz binaka nagusiak – 2. maila

Malerreka (Nafarroa)

Loperena – Mitxelena (EPLE)

 

3

Intxausti – X.Imaz (Lapke)

 

22

Eskuz binaka nagusiak – 2. maila

 

 

E.P.L.E. , tanto como Asociación y como club de pelota, y por medio de un plan estratégico, dispone actualmente de una estructura bien coordinada que permite jugar a pelota a todos los niveles.

ANIMA ZAITEZ ETA ETORRI  " AGUSTINA OTAOLA " FANDERIAKO PILOTALEKURA !!

Karteldegia / Cartelera de partidos (Etxean eta kanpoan) :

Karteldegia / Cartelera

Emaitzak / Resultados :

Emaitzak Resultados jornada 24-03-19
 

Asteburuko Kirol Agenda / Agenda Deportiva Errenteria :

kirolak.errenteria.net/es/ficheros/14_5672es.pdf

Lehiaketa / Competición (Fg, Clasificaciones) :

 

Lotura Interesgarriak / Enlaces de interés :

 

EPLE, K.K.´ko Babeslea / Patrocinador EPLE, K.K. :

IPARSAT TELECOMUNICACIONES

www.iparsat.com/

 

Contacto

Eple Errenteria " Agustina Otaola, Raketista Profesionala " Udal Pilotalekua (Fanderia)
Touring Etorbidea - Avda.Touring s/n 20.100
Tel-Fax. 943-527161
Móvil 687 92 04 28
Whatsap 680 71 94 22
(astelehenetik ostiralera, 16:30etatik 22:30etara)
Abuztuan jai / Agosto fiesta.
eple.errenteria@gmail.com