Joakin Etxeberria XXVI Pala Memoriala 2019. Parte hartzaileak eta lehen partiduak. Participantes y primeros partidos.

18.06.2019 18:18

                                               ANTOLATZAILEA / EPLE, K.K.                                                                                                                                                                                                   

XXVI JOAKIN ETXEBERRIA PALA MEMORIALA (2019). AGUSTINA OTAOLA PILOTALEKUAN.                                                                                                                              

XXVI.MEMORIAL JOAKIN ETXEBERRIA DE PALA  (2019). FRONTÓN AGUSTINA OTAOLA.                                                                                                                        

                                                                                                                                

LARRUZKO PALETA GAZTEAK. PALETA CUERO JÓVENES.

 

A TALDEA / GRUPO A

     

Participantes:

   

Club de Procedencia:

       

XABI  ALKORTA - BUSTINDUY

   

GAZTELEKU - ARMINTZA

MUTUBERRIA - PONCE

   

RAMUNTXO - GAZTELEKU

AGIRRE - ESTEFANO

   

ADURTZA - TXOST

 

B TALDEA / GRUPO B

     

Participantes:

   

Club de Procedencia:

       

MTZ. DE LAFUENTE  - VITERI

   

ADURTZA

OIER  ALKORTA - PAGOLA

   

OIANGU - REAL SOCIEDAD

MADARIAGA - ANATZ PICHEL

   

ARMINTZA - REAL SOCIEDAD

 

PALA MOTZA NAGUSIAK. PALA CORTA SENIOR.

 

Participantes:

 

 

Club de Procedencia:

       

I. ETXEBERRIA - ANDONEGI

   

EIUSKAL JOLAS - OIANGU

BROSA - VIGEON

   

REAL SOCIEDAD

LUZURIAGA - RUBEN

   

OIANGU - EPLE

ESKISABEL - GARMA

   

EPLE - CLUB DEPORTIVO

NAVARRO -  OLARAN

   

REAL SOCIEDAD - OIANGU

ARRIETA - ABEL

   

OIANGU - EPLE

XABIER IBARGUREN - RICHARD

   

OIANGU - TXOST

MIHLET - YOREL

   

PAGAZPE - EPLE


“ AGUSTINA OTAOLA, RAKETISTA PROFESIONALA “

PILOTALEKUA

 

JOAKIN ETXEBERRIA XXVI PALA MEMORIALA /

LARRUZKO PALETA GAZTEAK

 

ASTEAZKENA Ekainak 19 de junio, miércoles 19:30

 

1 PARTIDUA

XABI ALKORTA – BUSTINDUY

MUTUBERRIA - PONCE

 

2 PARTIDUA

 

MTZ. LAFUENTE - VITERI

MADARIAGA – ANATZ PICHEL