KARTELDEGIA / CARTELERA DE PARTIDOS (ETXEAN ETA KANPOAN) JORNADA 24-01-16

21.01.2016 13:09

“ AGUSTINA OTAOLA, RAKETISTA PROFESIONALA ”

PILOTALEKUA ( FANDERIA )

KARTELDEGIA / CARTELERA 

 

Osteguna Urtarrilak 21 de enero, jueves (Ordua / Hora : 20,00)

1. Udaberri Txap., Eskuz binaka nagusiak 3. maila / Mano parejas senior 3. categ.

E.P.L.E. 1 (Bandrés – Sarasua) - HONDARRIBIA

Ostirala Urtarrilak 22 de enero, viernes (Ordua / Hora : 19,40)

1. Udaberri Txap., Pala motza nagusiak / Pala corta senior

LANDARE  (Elorza – A. Pichel) – URNIETA 2

2. Udaberri Txap., Eskuz binaka nagusiak 3. maila / Mano parejas senior 3. categ.

E.P.L.E. 2 (Fernandes - Garagarza )  - EUSKAL GIROA

3. Udaberri Txap., Eskuz binaka kadeteak 2. maila / Mano parejas cadete 2. categ.

E.P.L.E. (Salaberria - Aranburu) – TOLOSA 2

4. Udaberri Txap., Eskuz binaka nagusiak 2. maila / Mano parejas senior 2. categ.

E.P.L.E.  – AURRERA SAIAZ

Larunbata Urtarrilak 23 de enero, sábado (Ordua / Hora : 11,15)

1. Udaberri Txap., Gomazko paleta nagusiak 2. maila / Paleta goma senior 2. categ.

LANDARE - ALTZATARRA

2. Udaberri Txap., Eskuz binaka nagusiak 1. maila / Mano parejas senior 1. categ.

E.P.L.E. - ZESTOA

3. Udaberri Txap., Eskuz binaka kadeteak 3. maila / Mano parejas cadete 3. categ.

E.P.L.E. (Oiartzabal - González) – GAILURRERANTZ

 
 
 
 
 
PARTIDOS A DISPUTAR FUERA DE CASA / KANPOKO PARTIDUAK
 
21-01-16    19,00 (2 Part.)    VILLABONA - Behar Zana            BEHAR ZANA 1 - E.P.L.E. (Sistiaga - Corchete)
Gipuzkoako Txap., Eskuz binaka alebinak 2. urtekoak
 
22-01-16    18,30 (2 Part.)    ZIZURKIL - Intxaur                        ZIOTZA 2 - E.P.L.E. 
Gipuzkoako Txap., Eskuz binaka infantilak 2. maila
 
23-01-16    15,15 (1 Part.)    IRURA - Ametsa Trinketa            E.P.L.E. 1 - PAGAZPE
Gip. Trinketeko Txap., Eskuz binaka nagusiak 2. maila
 
23-01-16    17,00 (1 Part.)    GETXO - Andra Mari                    GETXOKO 2 - LANDARE (Eskisabel - Martínez) 
Liga Pala motza nagusiak -EHL
 
24-01-16    10,15 (2 Part.)    URNIETA - Udalekoa                    URNIETA 2 - BATZOKIKO
Udaberri Txap., Gomazko paleta nagusiak 2. maila
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

E.P.L.E. " Errenteriko Pilotaren Lagunen Elkartea "  es una Asociación creada para fomentar y dinamizar el deporte de la pelota en Errenteria.

Momentu honetan Alkartasuna K.E., Ondarra K.K.E., Batzokiko K.T. eta EPLE K.K. pilota elkarteek osatzen dute.

El Frontón " Agustina Otaola, Raketista Profesionala ", en Avda. Touring, es nuestra sede social.

 

Karteldegia / Cartelera de partidos (Etxean eta kanpoan) :

Karteldegia / Cartelera

Emaitzak / Resultados :

Emaitzak Resultados Jornada 23-02-20

Asteburuko Kirol Agenda / Agenda Deportiva Errenteria :

Lotura Interesgarriak / Enlaces de interés :

 

Contacto

Eple Errenteria " Agustina Otaola, Raketista Profesionala " Udal Pilotalekua
Touring Etorbidea - Avda.Touring s/n 20100
Tel-Fax. 943-527161
Móvil 687 92 04 28
Whatsap 680 71 94 22
(astelehenetik ostiralera, 16:30etatik 22:30etara)
Abuztuan jai / Agosto fiesta.
eple.errenteria@gmail.com