Karteldegia / Cartelera Partidos (Etxean eta kanpoan) Jornada 03-12-17.

30.11.2017 13:17
" AGUSTINA OTAOLA, RAKETISTA PROFESIONALA " UDAL PILOTALEKUA
 

EGUNA / DÍA

ORD-UA

FRONTOIA / FRONTÓN

ETXEKOA / LOCAL

KANPOKOA / VISITANTE

MODALITATEA / MODALIDAD

01-12-17

20:30

ERRENTERIA - Agustina Otaola (Fanderia)

EPLE

ARETXABALETA

Eskuz binaka jubenilak 2.maila

 
 
ETXETIK KANPOKO PARTIDUAK /

PARTIDOS A DISPUTAR FUERA DE CASA  

EGUNA / DÍA

ORD-UA

FRONTOIA / FRONTÓN

ETXEKOA / LOCAL

KANPOKOA / VISITANTE

MODALITATEA / MODALIDAD

01-12-17

18:00 (8)

LAZKAO – Joxe Miel Barandiaran

LAPKE - QUINA

EPLE – JAUREGI

Eskuz banaka nagusiak

01-12-17

18:30 (1)

LEZO – Beko Errota

EPLE 3 (Etxeberria)

LAPKE 6

2. urteko alebinak

01-12-17

18:30 (2)

LEZO – Beko Errota

EPLE 1 (Lizarazu)

ZESTOA 1

2. urteko alebinak

01-12-17

18:30 (3)

LEZO – Beko Errota

EPLE 2 (Lorenzo)

ILUNPE 4

1. urteko infantilak

01-12-17

18:30 (4)

LEZO – Beko Errota

EPLE 1 (Goikoetxea)

ILUNPE 6

1. urteko infantilak

01-12-17

18:30 (5)

LEZO – Beko Errota

EPLE – CHIAPUSO

BEHAR ZANA – URBIETA

Eskuz banaka nagusiak

01-12-17

18:30 (6)

LEZO – Beko Errota

EPLE – ARANBURU

HERNANI – LIZEAGA

Eskuz banaka nagusiak

01-12-17

20:30

ZUBIETA – Udalekoa

PAGAZPE

EPLE 1 (Eskisabel – Ruben)

Pala motza nagusiak 2. maila

FINAL - ERDIAK

02-12-17

09:30 (1)

DONOSTIA – Gaska Trinketa

EPLE – TABERNA

OIARPE – ETXABE

Eskuz banaka nagusiak 2. maila

02-12-17

09:30 (4)

DONOSTIA – Gaska Trinketa

EPLE – ZAPIRAIN

INTZA – IRURETAGOIENA

Eskuz banaka nagusiak 2. maila

02-12-17

14:30 (1)

IRURA – Ametsa Trinketa

EPLE – EROSTARBE

TOLOSA-AURRERA – AUZMENDI

Eskuz banaka jubenilak

02-12-17

16:00 (2)

DONOSTIA – Gaska Trinketa

EPLE – AZPIROZ

BEHAR ZANA – LIZASO

Eskuz banaka nagusiak 2. maila

03-12-17

09:15 (1)

DONOSTIA – Gaska Trinketa

OIARPE – MITXELENA

EPLE – CÁMARA

Eskuz banaka kadeteak

03-12-17

09:15 (4)

DONOSTIA – Gaska Trinketa

EPLE - MITXELENA

OIARPE - ZALAKAIN

Eskuz banaka kadeteak

 

 

Volver