KARTELDEGIA / CARTELERA PARTIDOS (ETXEAN ETA KANPOAN) JORNADA 04-06-17

31.05.2017 12:09
PILOTA PARTIDUAK / CALENDARIO PARTIDOS
XXIII MEMORIAL J.A. ZULOAGA
 
 
ASTELEHENA Maiatzak 29 de Mayo, Lunes          19:00 H
 
Infantil     Egiguren - Elosegi     Amundarain – Ugartemendia
 
 
ASTEARTEA Maiatzak 30 de Mayo, Martes          19:00 H 
 
Infantil     Ibarra - Murillo      Albeniz – Ibarluzea
 
 
OSTEGUNA Ekainak 01 de Junio, Jueves             19:00 H
 
Alevín     Etxeberria -Goiburu     Aranburu -Landa
Alevín     Zubizarreta - Irribarria    Oliden - Anduaga
Infantil     Iker Amiano - Azpiroz     Huitzi – Insausti
 

EGUNA / DÍA

ORD-UA

FRONTOIA / FRONTÓN

ETXEKOA / LOCAL

KANPOKOA / VISITANTE

MODALITATEA / MODALIDAD

02-06-17

19:15 (1)

ERRENTERIA – Agustina Otaola (Fandería)

EPLE – Chiapuso

GAZTELEKU – Matxain

Banaka 4 t´erdian nagusiak

02-06-17

19:15 (2)

ERRENTERIA – Agustina Otaola (Fandería)

EPLE – Mitxelena

HERNANI – E. Garmendia

Banaka 4 t´erdian kadeteak 1.m

02-06-17

19:15 (3)

ERRENTERIA – Agustina Otaola (Fandería)

EPLE – Garagarza

ALDE ZAHARRA – Olarra

Banaka 4 t´erdian jubenilak 1.m

02-06-17

19:15 (3)

ERRENTERIA – Agustina Otaola (Fandería)

EPLE - Aranburu

GAZTELEKU - Eskudero

Banaka 4 t´erdian nagusiak

 

 ETXETIK KANPOKO PARTIDUAK / PARTIDOS A DISPUTAR FUERA DE CASA :

EGUNA / DÍA

ORD-UA

FRONTOIA / FRONTÓN

ETXEKOA / LOCAL

KANPOKOA / VISITANTE

MODALITATEA / MODALIDAD

29-05-17

19:00 (2)

GETARIA - Udalekoa

Etxaniz – Garagarza (GETARIA – EPLE)

Otamendi – Txintxurreta (ALOÑA MENDI)

Binaka kadeteak

31-05-17

19:00 (1)

GETARIA - Udalekoa

Iruretagoiena – Cámara (ANDOAIN – EPLE)

 

Binaka kadeteak

01-06-17

19:45

ASTIGARRAGA -  Udalekoa

MUNDARRO - Zapiain

EPLE – Cámara

Banaka 4 t´erdian kadeteak 1.m

02-06-17

20:00 (2)

AMEZKETA - Larrunarri

ZAZPI ITURRI  - Zubiria

EPLE – Taberna

Banaka 4 t´erdian nagusiak

02-06-17

19:30 (2)

IKAZTEGIETA - Udalekoa

INTXURRE - Artola

EPLE – Zapirain

Banaka 4 t´erdian nagusiak

02-06-17

19:30 (1)

IDIAZABAL - Igarondo

Goikoetxea – Irribarria (EPLE – LAPKE)

Apezetxea – Agesta (GOIZUETA – ERREKA)

Binaka alebinak

03-06-17

16:30 (6)

GASTEIZ - Lakua

Loidi – Garagarza (LAPKE - EPLE)

 

Binaka jubenilak

03-06-17

17:00 (3)

DONOSTIA – Añorga

Etxeberria – Garcia (GOIZUETA – LAPKE)

Goikoetxea – Agesta (EPLE – ERREKA)

Binaka alebinak FINAL – ERDIAK

04-06-17

10:00 (2)

DONEZTEBE - Udalekoa

Goikoetxea (EPLE)

Ibarluzea (URRETXU)

Banaka alebinak 4 t´erdian FINAL - ERDIAK

04-06-17

11:00

LASARTE – ORIA - Loidibarren

INTZA - Iruretagoiena

EPLE – Zangitu

Banaka 4 t´erdian nagusiak

 

E.P.L.E. , tanto como Asociación y como club de pelota, y por medio de un plan estratégico, dispone actualmente de una estructura bien coordinada que permite jugar a pelota a todos los niveles.

ANIMA ZAITEZ ETA ETORRI  " AGUSTINA OTAOLA " FANDERIAKO PILOTALEKURA !!

Karteldegia / Cartelera de partidos (Etxean eta kanpoan) :

Karteldegia / Cartelera

Emaitzak / Resultados :

Emaitzak Resultados Jornada 17-03-19
 

Asteburuko Kirol Agenda / Agenda Deportiva Errenteria :

kirolak.errenteria.net/es/ficheros/14_5672es.pdf

Lehiaketa / Competición (Fg, Clasificaciones) :

 

Lotura Interesgarriak / Enlaces de interés :

 

EPLE, K.K.´ko Babeslea / Patrocinador EPLE, K.K. :

IPARSAT TELECOMUNICACIONES

www.iparsat.com/

 

Contacto

Eple Errenteria " Agustina Otaola, Raketista Profesionala " Udal Pilotalekua (Fanderia)
Touring Etorbidea - Avda.Touring s/n 20.100
Tel-Fax. 943-527161
Móvil 687 92 04 28
Whatsap 680 71 94 22
(astelehenetik ostiralera, 16:30etatik 22:30etara)
Abuztuan jai / Agosto fiesta.
eple.errenteria@gmail.com