KARTELDEGIA / CARTELERA PARTIDOS (ETXEAN ETA KANPOAN) JORNADA 07-05-17

04.05.2017 11:20

KARTELDEGIA  / CARTELERA DE PARTIDOS :

IHARDUNALDIA / JORNADA 07-05-17

EGUNA / DÍA

ORD-UA

FRONTOIA / FRONTÓN

ETXEKOA / LOCAL

KANPOKOA / VISITANTE

MODALITATEA / MODALIDAD

05-05-17

19:30 (1)

ERRENTERIA – Agustina Otaola (Fandería)

EPLE 2 (Gutierrez – Garmendia)

OIARPE 1

Infantilak

05-05-17

19:30 (2)

ERRENTERIA – Agustina Otaola (Fandería)

EPLE  - Bengoetxea

INTXURRE – Murua

Banaka 4 t´erdian nagusiak

05-05-17

19:30 (3)

ERRENTERIA – Agustina Otaola (Fandería)

EPLE - Chiapuso

BEHAR ZANA - Lizaso

Banaka 4 t´erdian nagusiak

06-05-17

16:30 (1)

ERRENTERIA – Agustina Otaola (Fandería)

EPLE – Salaberria

GAZTELEKU – Huitzi

Banaka 4 t´erdian kadeteak – 1.m

06-05-17

16:30 (2)

ERRENTERIA – Agustina Otaola (Fandería)

EPLE – Zapirain

MUNDARRO - Loidi

Banaka 4 t´erdian nagusiak

 

ETXETIK KANPOKO PARTIDUAK / PARTIDOS A DISPUTAR FUERA DE CASA :

IHARDUNALDIA / JORNADA 07-05-17

EGUNA / DÍA

ORD-UA

FRONTOIA / FRONTÓN

ETXEKOA / LOCAL

KANPOKOA / VISITANTE

MODALITATEA / MODALIDAD

03-05-17

18:30 (2)

IRUN – Uranzu

Gelis - Aranguren

Chiapuso – Zangitu (EPLE)

Binaka nagusiak

04-05-17

19:00

HERNANI – Udalekoa

HERNANI 3

EPLE (Laboa – Andonegi)

Infantilak

05-05-17

20:00 (1)

DONOSTIA – Loiola

ALDE ZAHARRA – De la Torre

EPLE – Migeltorena

Banaka 4 t´erdian kadeteak – 2.m

05-05-17

20:15 (1)

ADUNA – Udalekoa

ADUNA –K

ERRENTERIA – K

Binaka kadeteak

05-05-17

20:15 (2)

ADUNA – Udalekoa

ADUNA – J

ERRENTERIA – J

Binaka jubenilak

05-05-17

20:15 (3)

ADUNA – Udalekoa

ADUNA - N

ERRENTERIA - N

Binaka nagusiak

05-05-17

20:15 (1)

ANDOAIN – Arrate

ANDOAIN – LP

ERRENTERIA – LP

Larruzko paleta nagusiak

05-05-17

20:15 (2)

ANDOAIN – Arrate

ANDOAIN - PM

ERRENTERIA - PM

Pala motza nagusiak

06-05-17

10:00 (3)

LIZARTZA – Aztinondo

TOLOSA - Etxeberria

EPLE – Mitxelena

Banaka 4 t´erdian kadeteak – 1.m

06-05-17

11:00 (1)

AGINAGA - Udalekoa

Urmeneta – Zangitu (EPLE)

Matxin – Elizegi

Binaka nagusiak

06-05-17

16:30 (4)

IDIAZABAL – Igarondo

Belaunzarán - LAPKE

Goikoetxea – EPLE

Banaka 4 t´erdian alebinak

06-05-17

18:00 (4)

HERNANI - Udalekoa

HERNANI - Cisneros

EPLE - Aranburu

Banaka 4 t´erdian nagusiak

 

E.P.L.E. , tanto como Asociación y como club de pelota, y por medio de un plan estratégico, dispone actualmente de una estructura bien coordinada que permite jugar a pelota a todos los niveles.

ANIMA ZAITEZ ETA ETORRI  " AGUSTINA OTAOLA " FANDERIAKO PILOTALEKURA !!

Karteldegia / Cartelera de partidos (Etxean eta kanpoan) :

Karteldegia / Cartelera

Emaitzak / Resultados :

Emaitzak Resultados Jornada 20-01-19
 

Asteburuko Kirol Agenda / Agenda Deportiva Errenteria :

kirolak.errenteria.net/es/ficheros/14_5672es.pdf

Lehiaketa / Competición (Fg, Clasificaciones) :

 

Lotura Interesgarriak / Enlaces de interés :

 

EPLE, K.K.´ko Babeslea / Patrocinador EPLE, K.K. :

IPARSAT TELECOMUNICACIONES

www.iparsat.com/

 

Contacto

Eple Errenteria " Agustina Otaola, Raketista Profesionala " Udal Pilotalekua (Fanderia)
Touring Etorbidea - Avda.Touring s/n 20.100
Tel-Fax. 943-527161
Móvil 687 92 04 28
Whatsap 680 71 94 22
(astelehenetik ostiralera, 16:30etatik 22:30etara)
Abuztuan jai / Agosto fiesta.
eple.errenteria@gmail.com