KARTELDEGIA / CARTELERA PARTIDOS (ETXEAN ETA KANPOAN) JORNADA 12-02-17

09.02.2017 19:49

KARTELDEGIA  / CARTELERA DE PARTIDOS :

IHARDUNALDIA / JORNADA 12-02-17

EGUNA / DÍA

ORD-UA

FRONTOIA / FRONTÓN

ETXEKOA / LOCAL

KANPOKOA / VISITANTE

MODALITATEA / MODALIDAD

10-02-17

19:30 (1)

ERRENTERIA – Agustina Otaola (Fandería)

EPLE 1 (Gaztañaga – Goikoetxea)

HERNANI 3

Eskuz binaka alebinak 2. Urtekoak

10-02-17

19:30 (2)

ERRENTERIA – Agustina Otaola (Fandería)

EPLE 2 (Mitxelena – Cámara)

GURE TXERU

Eskuz binaka kadeteak 2. Maila

10-02-17

20:15 (1)

ERRENTERIA – Beraun

BATZOKIKO (Mitxelena – Laborde)

LIZARDI

Gomazko paleta nagusiak 2. Maila

10-02-17

20:15 (2)

ERRENTERIA - Beraun

BATZOKIKO (Larralde –Nuin)

AZKOITIA 2

Gomazko paleta nagusiak 1. Maila

 

ETXETIK KANPOKO PARTIDUAK / PARTIDOS A DISPUTAR FUERA DE CASA :

IHARDUNALDIA / JORNADA 12-02-17

EGUNA / DÍA

ORD-UA

FRONTOIA / FRONTÓN

ETXEKOA / LOCAL

KANPOKOA / VISITANTE

MODALITATEA / MODALIDAD

10-02-17

18.30 (2)

HONDARRIBIA – Jostaldi

HONDARRIBIA

EPLE 2 (De Nabaskues – Insausti)

Eskuz binaka alebinak 2. Urtekoak

10-02-17

18:30 (3)

VILLABONA – Behar Zana

BEHAR ZANA 1

EPLE (Chiapuso – Mitxelena)

Eskuz binaka nagusiak 1. Maila

10-02-17

19:00 (1)

IRUÑA - Donibane

DONIBANE SAN JUAN

EPLE (Martínez – Ruben)

Liga paleta larruz nagusiak

10-02-17

19:00 (2)

LEGAZPI – Urbeltz

LEGAZPI

EPLE (Migeltorena – Aranburu)

Eskuz binaka kadeteak 3. Maila

10-02-17

19:00 (2)

ZEGAMA – Udalekoa

TARTALOETXE

EPLE (Zapirain – Garagarza)

Eskuz binaka nagusiak 3. Maila

10-02-17

19:00 (2)

LIZARTZA – Udalekoa

TOLOSA 3

EPLE 1 (Laboa – Garmendia)

Eskuz binaka infantilak 2. Maila

11-02-17

10:00 (2)

ASTIGARRAGA – Udalekoa

MUNDARRO

EPLE

Gomazko paleta nagusiak 2. Maila

11-02-17

10:15

URNIETA – Udalekoa

URNIETA 2

EPLE (Elorza – Abel)

Pala motza nagusiak

11-02-17

17:15

ZIZUR - Udalekoa

Garagarza (EPLE)

Goikoetxea (ALDABIDE)

Eskuz banaka jubenilak 4 t´erdian

12-02-17

11.30 (1)

IRURA – Ametsa-Trinketa

EPLE

BEHAR ZANA 1

Eskuz binaka nagusiak 1. Maila

 

Asteburuko Kirol Agenda / Agenda Deportiva Errenteria :

 

 

 

 

 

" E.P.L.E. " ERRENTERIAKO PILOTAREN LAGUNEN ELKARTEA   es una Asociación creada con fecha 06-02-04 para fomentar y dinamizar el deporte de la pelota en Errenteria.
 
Momentu honetan Alkartasuna K.E., Ondarra K.K.E., Batzokiko K.T. eta EPLE K.K. pilota elkarteek osatzen dute. 
 
El Frontón " Agustina Otaola, Raketista Profesionala ", en Avda. Touring, es nuestra sede social.

 

Contacto

Eple Errenteria " Agustina Otaola, Raketista Profesionala " Udal Pilotalekua
Touring Etorbidea - Avda.Touring s/n 20100
Tel-Fax. 943-527161
Móvil 687 92 04 28
Whatsap 680 71 94 22
(astelehenetik ostiralera, 16:30etatik 22:30etara)
Abuztuan jai / Agosto fiesta.
eple.errenteria@gmail.com