Karteldegia / Cartelera Partidos (Etxean eta kanpoan) Jornada 14-01-18.

12.01.2018 12:24
" AGUSTINA OTAOLA, RAKETISTA PROFESIONALA " UDAL PILOTALEKUA
 

EGUNA / DÍA

ORD-UA

FRONTOIA / FRONTÓN

ETXEKOA / LOCAL

KANPOKOA / VISITANTE

MODALITATEA / MODALIDAD

12-01-18

19:30

ERRENTERIA - Agustina Otaola (Fanderia)

EPLE

IZURUN 1

Eskuz binaka jubenilak 2. maila

 
ETXETIK KANPOKO PARTIDUAK /

PARTIDOS A DISPUTAR FUERA DE CASA  

EGUNA / DÍA

ORD-UA

FRONTOIA / FRONTÓN

ETXEKOA / LOCAL

KANPOKOA / VISITANTE

MODALITATEA / MODALIDAD

10-01-18

19:00 (1)

SUNBILLA - Udalekoa

Salaberria – Mariezkurrena II (ERREKA)

Urmeneta – Bikuña (EPLE – ZAZPI ITURRI)

Eskuz binaka nagusiak Élite mailan

11-01-18

21:00

DONOSTIA – Carmelo Balda

REAL SOCIEDAD

EPLE 2

Gomazko paleta nagusiak 2. Maila

12-01-18

18:00 (6)

LAZKAO – Joxe Miel Barandiaran

LAPKE 2

EPLE

Eskuz binaka kadeteak 1. Maila

12-01-18

18:30 (2)

AIZARNAZABAL – Atari-Soro

ZESTOA

EPLE 2

Binaka infantilak 2. Maila

12-01-18

18:45 (1)

LEZO – Beko Errota

EPLE

HERNANI 1

2. urteko alebinak

12-01-18

18:45 (2)

LEZO – Beko Errota

EPLE 1

GAZTELEKU 2

Binaka infantilak 2. Maila

12-01-18

18:45 (3)

LEZO – Beko Errota

EPLE

INTXURRE 1

Eskuz binaka nagusiak 2. Maila

12-01-18

18:45 (4)

LEZO – Beko Errota

EPLE

TARTALOETXE

Eskuz binaka nagusiak 1. Maila

12-01-18

19:30 (1)

PASAI ANTXO – Ibaiondo

EPLE 1

KUKU 1

Gomazko paleta nagusiak 2. maila

12-01-18

19:30 (2)

PASAI ANTXO - Ibaiondo

BATZOKIKO

EUSKAL JOLAS 2

Gomazko paleta nagusiak 2. maila

13-01-18

10:00 (2)

USURBIL (ZUBIETA)

CLUB TENIS

EPLE

Larruzko paleta nagusiak Ohorezko maila

13-01-18

10:00 (3)

GOIZUETA - Udalekoa

Etxeberria – Goikoetxea (EPLE)

Mikelarena – Apezetxea (ERREKA)

Eskuz binaka infantilak FINALA

13-01-18

15:00 (1)

IRURA – Ametsa-Trinketa

EPLE – CÁMARA

OIARPE – ZALAKAIN

Eskuz banaka kadeteak FINAL-ERDIAK

13-01-18

15:00 (2)

IRURA – Ametsa-Trinketa

EPLE – MIGELTORENA

MUNDARRO – LIZEAGA

Eskuz banaka kadeteak FINAL-ERDIAK

13-01-18

15:00 (5)

IRURA – Ametsa-Trinketa

EPLE - TABERNA

BEHAR ZANA - ARRUTI

Eskuz banaka nagusiak 2. Maila FINAL-ERDIAK

13-01-18

17:00 (2)

ZARAUTZ - Arizbatalde

LAGUN ARTEA

EPLE

Eskuz binaka nagusiak EH Liga

14-01-18

09:30 (4)

LIZARRA – Udalekoa

Etxeberria (EPLE)

Otaegi (ORD)

Eskuz banaka alebinak 4 t´erdian

14-01-18

09:30 (6)

LIZARRA – Udalekoa

Goikoetxea (EPLE)

Garcia (LAZ)

Eskuz banaka infantilak 4 t´erdian

14-01-18

09:00 (8)

SUNBILLA - Udalekoa

Díaz de Guereñu –Larrieta (TXUKUN LAKUA)

MIgeltorena - Mitxelena (EPLE)

Eskuz banaka kadeteak

 

 

E.P.L.E. , tanto como Asociación y como club de pelota, y por medio de un plan estratégico, dispone actualmente de una estructura bien coordinada que permite jugar a pelota a todos los niveles.

ANIMA ZAITEZ ETA ETORRI  " AGUSTINA OTAOLA " FANDERIAKO PILOTALEKURA !!

Karteldegia / Cartelera de partidos (Etxean eta kanpoan) :

Karteldegia / Cartelera

Emaitzak / Resultados :

Emaitzak Resultados Jornada 20-01-19
 

Asteburuko Kirol Agenda / Agenda Deportiva Errenteria :

kirolak.errenteria.net/es/ficheros/14_5672es.pdf

Lehiaketa / Competición (Fg, Clasificaciones) :

 

Lotura Interesgarriak / Enlaces de interés :

 

EPLE, K.K.´ko Babeslea / Patrocinador EPLE, K.K. :

IPARSAT TELECOMUNICACIONES

www.iparsat.com/

 

Contacto

Eple Errenteria " Agustina Otaola, Raketista Profesionala " Udal Pilotalekua (Fanderia)
Touring Etorbidea - Avda.Touring s/n 20.100
Tel-Fax. 943-527161
Móvil 687 92 04 28
Whatsap 680 71 94 22
(astelehenetik ostiralera, 16:30etatik 22:30etara)
Abuztuan jai / Agosto fiesta.
eple.errenteria@gmail.com