KARTELDEGIA / CARTELERA PARTIDOS (ETXEAN ETA KANPOAN) JORNADA 14-05-17

10.05.2017 17:32

KARTELDEGIA  / CARTELERA DE PARTIDOS :

IHARDUNALDIA / JORNADA 14-05-17

EGUNA / DÍA

ORD-UA

FRONTOIA / FRONTÓN

ETXEKOA / LOCAL

KANPOKOA / VISITANTE

MODALITATEA / MODALIDAD

11-05-17

19:10 (1)

ERRENTERIA – Agustina Otaola (Fandería)

EPLE – Aranburu

TOLOSA - Beloki

Banaka 4 t´erdian nagusiak

11-05-17

19:10 (2)

ERRENTERIA – Agustina Otaola (Fandería)

EPLE 1 (Andonegi – Laboa)

EUSKAL GIROA

Infantilak

12-05-17

19:00 (1)

ERRENTERIA – Agustina Otaola (Fandería)

ERRENTERIA – K

ADUNA –K

Binaka kadeteak

12-05-17

19:00 (2)

ERRENTERIA – Agustina Otaola (Fandería)

ERRENTERIA – J

ADUNA – J

Binaka jubenilak

12-05-17

19:00 (3)

ERRENTERIA – Agustina Otaola (Fandería)

ERRENTERIA - N

ADUNA - N

Binaka nagusiak

12-05-17

19:00 (4)

ERRENTERIA – Agustina Otaola (Fandería)

ERRENTERIA – LP

ANDOAIN – LP

Larruzko paleta nagusiak

12-05-17

19:00 (5)

ERRENTERIA – Agustina Otaola (Fandería)

ERRENTERIA - PM

ANDOAIN - PM

Pala motza nagusiak

13-05-17

10:30 (1)

ERRENTERIA – Agustina Otaola (Fandería)

EPLE – Mitxelena

GAZTELEKU – Etxeberria

Banaka 4 t´erdian kadeteak – 1.m

 

 

ETXETIK KANPOKO PARTIDUAK / PARTIDOS A DISPUTAR FUERA DE CASA :

IHARDUNALDIA / JORNADA 14-05-17

EGUNA / DÍA

ORD-UA

FRONTOIA / FRONTÓN

ETXEKOA / LOCAL

KANPOKOA / VISITANTE

MODALITATEA / MODALIDAD

10-05-17

18:00 (1)

DONEZTEBE – Udalekoa

Goikoetxea - EPLE

Sanchez - OBERENA

Eskuz Banaka alebinak 4 t´erdian

10-05-17

18:30 (1)

IRUN – Uranzu

Ballarena - Aristegi

Etxaniz – Garagarza (GETARIA – EPLE)

Eskuz binaka jubenilak

10-05-17

18:30 (2)

IRUN - Uranzu

Azpiroz - Arzallus

Urmeneta – Bikuña (EPLE – IZURUN)

Eskuz binaka nagusiak

11-05-17

19:00 (2)

ALEGIA – Elorri

INTXURRE - Irazustabarrena

EPLE – Zapirain

Banaka 4 t´erdian nagusiak

11-05-17

20:00 (1)

ANDOAIN - Arrate

GAZTELEKU – Eskudero

EPLE – Bengoetxea

Banaka 4 t´erdian nagusiak

12-05-17

19:30 (2)

LASARTE-ORIA – Mitxelin

INTZA

EPLE 2 (Gutierrez – Etxeberria)

Infantilak

13-05-17

18:30 (1)

HERNANI - Udalekoa

HERNANI - Insausti

EPLE – Garagarza

Banaka 4 t´erdian jubenilak – 1.m

 

E.P.L.E. , tanto como Asociación y como club de pelota, y por medio de un plan estratégico, dispone actualmente de una estructura bien coordinada que permite jugar a pelota a todos los niveles.

ANIMA ZAITEZ ETA ETORRI  " AGUSTINA OTAOLA, RAKETISTA PROFESIONALA "  PILOTALEKURA !!

Karteldegia / Cartelera de partidos (Etxean eta kanpoan) :

Karteldegia / Cartelera

Emaitzak / Resultados :

Emaitzak Resultados Jornada 30-06-19
 

Asteburuko Kirol Agenda / Agenda Deportiva Errenteria :

kirolak.errenteria.net/es/ficheros/14_5672es.pdf

Lehiaketa / Competición (Fg, Clasificaciones) :

 

Lotura Interesgarriak / Enlaces de interés :

 

EPLE, K.K.´ko Babeslea / Patrocinador EPLE, K.K. :

IPARSAT TELECOMUNICACIONES

www.iparsat.com/

 

Contacto

Eple Errenteria " Agustina Otaola, Raketista Profesionala " Udal Pilotalekua
Touring Etorbidea - Avda.Touring s/n 20100
Tel-Fax. 943-527161
Móvil 687 92 04 28
Whatsap 680 71 94 22
(astelehenetik ostiralera, 16:30etatik 22:30etara)
Abuztuan jai / Agosto fiesta.
eple.errenteria@gmail.com