KARTELDEGIA / CARTELERA PARTIDOS (ETXEAN ETA KANPOAN) JORNADA 18-06-17

16.06.2017 12:48

PILOTA PARTIDUAK / CALENDARIO PARTIDOS

XXIII MEMORIAL J.A. ZULOAGA

Urtea / Año 2017

ASTELEHENA Ekainak 12 de Junio, LUNES                  FINAL-ERDIAK                    19: 00 H

Alebinak

Goikoetxea - Garcia

Apezetxea - Agesta

Infantilak

Ekain Sein - Aburuza

Egiguren - Elosegi

 

ASTEARTEA Ekainak 13 de Junio            , MARTES                 FINAL-ERDIAK                    19: 00 H

Alebinak

Zubizarreta - Irribarria

Etxeberria - Goiburu

Infantilak

Iker Amiano - Azpiroz

Albeniz - Ibarluzea

 

 

                                                                                                                                            

                                                              

 ASTEAZKENA Ekainak 14 de Junio, MIÉRCOLES       FINAL-ERDIAK                       19:00 H       

Kadeteak

Yuste - Cuairan

Goikoetxea - Etxeberria

Kadeteak

Jorge - Uranga

Ariztegi - Ballarena

 

 

FINALAK

 

LARUNBATA EKAINAK 17  DE   JUNIO, SÁBADO   17:00H      

 

 

Alebinak

Zubizarreta - Irribarria

Goikoetxea - Garcia

Kadeteak

Yuste - Cuairan

Jorge - Uranga

 

 

J. ETXEBERRIA XXIV PALA MEMORIALA

Urtea 2017

PALA MOTZEKO PARTIDUAK

 

ASTELEHENA Ekainak 12 de junio, lunes 20,45

ALTUNA - ABEL

ARRIETA - GARRIDO

ASTEARTEA Ekainak 13 de junio, martes 20:45

BEGIRISTAIN - GARMA

LOPEZ - RICHARD

ASTEAZKENA Ekainak 14 de junio, miércoles 20:45

BROSA - AMIANO

AUZMENDI - LETAMENDIA

OSTEGUNA Ekainak 15 de junio, jueves 19:30

YOREL - BEGIRISTAIN

ARANBURU – TXAPARTEGI

 
 
 

EGUNA / DÍA

ORD-UA

FRONTOIA / FRONTÓN

ETXEKOA / LOCAL

KANPOKOA / VISITANTE

MODALITATEA / MODALIDAD

16-06-17

20:30

ERRENTERIA – Agustina Otaola (Fandería)

EPLE - Aranburu

ALDE ZAHARRA - Ubarretxena

Banaka 4 t´erdian kadeteak – FINAL ERDIAK (EKI)

 
 
ETXETIK KANPOKO PARTIDUAK /

PARTIDOS A DISPUTAR FUERA DE CASA :  

EGUNA / DÍA

ORD-UA

FRONTOIA / FRONTÓN

ETXEKOA / LOCAL

KANPOKOA / VISITANTE

MODALITATEA / MODALIDAD

14-06-17

18:30 (2)

IRUN - Uranzu

Urmeneta – Bikuña (EPLE – IZURUN)

Azketa - Elizegi

Binaka nagusiak – FINAL ERDIAK

16-06-17

19:30 (1)

IDIAZABAL - Igarondo

Goikoetxea – Bullon (EPLE – ZORNOTZA)

Apezetxea – Goiburu (GOIZUETA – LAPKE)

Binaka alebinak

16-06-17

20:45 (1)

TOLOSA - Beotibar

TOLOSA - Esnaola

EPLE - Garagarza

Banaka 4 t´erdian jubenilak – FINAL ERDIAK (EKI)



 

E.P.L.E. , tanto como Asociación y como club de pelota, y por medio de un plan estratégico, dispone actualmente de una estructura bien coordinada que permite jugar a pelota a todos los niveles.

ANIMA ZAITEZ ETA ETORRI  " AGUSTINA OTAOLA " FANDERIAKO PILOTALEKURA !!

Karteldegia / Cartelera de partidos (Etxean eta kanpoan) :

Karteldegia / Cartelera

Emaitzak / Resultados :

Emaitzak Resultados Jornada 17-03-19
 

Asteburuko Kirol Agenda / Agenda Deportiva Errenteria :

kirolak.errenteria.net/es/ficheros/14_5672es.pdf

Lehiaketa / Competición (Fg, Clasificaciones) :

 

Lotura Interesgarriak / Enlaces de interés :

 

EPLE, K.K.´ko Babeslea / Patrocinador EPLE, K.K. :

IPARSAT TELECOMUNICACIONES

www.iparsat.com/

 

Contacto

Eple Errenteria " Agustina Otaola, Raketista Profesionala " Udal Pilotalekua (Fanderia)
Touring Etorbidea - Avda.Touring s/n 20.100
Tel-Fax. 943-527161
Móvil 687 92 04 28
Whatsap 680 71 94 22
(astelehenetik ostiralera, 16:30etatik 22:30etara)
Abuztuan jai / Agosto fiesta.
eple.errenteria@gmail.com