KARTELDEGIA / CARTELERA PARTIDOS (ETXEAN ETA KANPOAN) JORNADA 19-02-17

15.02.2017 19:32

KARTELDEGIA  / CARTELERA DE PARTIDOS :

IHARDUNALDIA / JORNADA 19-02-17

EGUNA / DÍA

ORD-UA

FRONTOIA / FRONTÓN

ETXEKOA / LOCAL

KANPOKOA / VISITANTE

MODALITATEA / MODALIDAD

16-02-17

19:30 (1)

ERRENTERIA – Agustina Otaola (Fandería)

EPLE 1 (Andonegi – Laboa)

ZESTOA

Eskuz binaka infantilak 2. Maila

16-02-17

19:30 (2)

ERRENTERIA – Agustina Otaola (Fandería)

EPLE (Chiapuso - Zangitu)

BERGARA

Eskuz binaka nagusiak 1. Maila

17-02-17

19:15 (1)

ERRENTERIA – Agustina Otaola (Fandería)

EPLE 2 (De Nabaskues - Insausti)

HERNANI 8

Eskuz binaka alebinak 2. Urtekoak

17-02-17

19:15 (2)

ERRENTERIA – Agustina Otaola (Fandería)

EPLE (Martínez – Ruben)

GETXOKO 2

Liga paleta larruz nagusiak

17-02-17

19:15 (3)

ERRENTERIA – Agustina Otaola (Fandería)

EPLE (Zapirain - Garagarza)

EIBAR

Eskuz binaka nagusiak 3. Maila

18-02-17

10:00 (1)

ERRENTERIA – Agustina Otaola (Fandería)

BATZOKIKO (Mitxelena – Laborde)

A. ZAHARRA 1

Gomazko paleta nagusiak 2. Maila

18-02-17

10:00 (2)

ERRENTERIA – Agustina Otaola (Fandería)

EPLE 1 (Erostarbe – Salaberria)

TOLOSA 1

Eskuz binaka kadeteak 2. maila

 

ETXETIK KANPOKO PARTIDUAK / PARTIDOS A DISPUTAR FUERA DE CASA :

IHARDUNALDIA / JORNADA 19-02-17

EGUNA / DÍA

ORD-UA

FRONTOIA / FRONTÓN

ETXEKOA / LOCAL

KANPOKOA / VISITANTE

MODALITATEA / MODALIDAD

17-02-17

19:30 (1)

GETARIA – Sahatsaga

GURE TXERU

EPLE 1 (Gaztañaga – Goikoetxea)

Eskuz binaka alebinak 2. urtekoak

17-02-17

19:30 (2)

DONOSTIA – Loiola

ALDE ZAHARRA

EPLE 2 (Mitxelena – Cámara)

Eskuz binaka kadeteak 2. Maila

17-02-17

21:00 (2)

SESTAO - Udalekoa

LAGUN ARTEA

EPLE (Urmeneta – Aranburu)

Liga eskuz binaka nagusiak - EHL

18-02-17

11:00 (1)

DONOSTIA – Altza

ALTZATARRA

EPLE (Elorza – Abel)

Pala motza nagusiak

18-02-17

16:00 (3)

IRURA – Ametsa Trinketa

EPLE (Chiapuso - Lizaso)

HERNANI 1

Eskuz binaka nagusiak 2. Maila

18-02-17

17:15

ZIZUR - Udalekoa

Urmeneta (EPLE)

Mendi (BORTZIRIAK)

Eskuz banaka nagusiak 4 t´erdian

18-02-17

17:45

ZIZUR - Udalekoa

Aranburu (EPLE)

Matxin (TARTALOETXE)

Eskuz banaka nagusiak 4 t´erdian

19-02-17

11:30 (2)

IRURA – Ametsa Trinketa

BEHAR ZANA 3

EPLE

Eskuz binaka nagusiak 1. Maila

 

E.P.L.E. , tanto como Asociación y como club de pelota, y por medio de un plan estratégico, dispone actualmente de una estructura bien coordinada que permite jugar a pelota a todos los niveles.

ANIMA ZAITEZ ETA ETORRI  " AGUSTINA OTAOLA, RAKETISTA PROFESIONALA "  PILOTALEKURA !!

Karteldegia / Cartelera de partidos (Etxean eta kanpoan) :

Karteldegia / Cartelera

Emaitzak / Resultados :

Emaitzak Resultados Jornada 28-07-19
 

Asteburuko Kirol Agenda / Agenda Deportiva Errenteria :

kirolak.errenteria.net/es/ficheros/14_5672es.pdf

Lehiaketa / Competición (Fg, Clasificaciones) :

 

Lotura Interesgarriak / Enlaces de interés :

 

EPLE, K.K.´ko Babeslea / Patrocinador EPLE, K.K. :

IPARSAT TELECOMUNICACIONES

www.iparsat.com/

 

Contacto

Eple Errenteria " Agustina Otaola, Raketista Profesionala " Udal Pilotalekua
Touring Etorbidea - Avda.Touring s/n 20100
Tel-Fax. 943-527161
Móvil 687 92 04 28
Whatsap 680 71 94 22
(astelehenetik ostiralera, 16:30etatik 22:30etara)
Abuztuan jai / Agosto fiesta.
eple.errenteria@gmail.com