Karteldegia / Cartelera Partidos (Etxean eta kanpoan) Jornada 19-11-17.

16.11.2017 11:10

 

" AGUSTINA OTAOLA, RAKETISTA PROFESIONALA " UDAL PILOTALEKUA
 

EGUNA / DÍA

ORD-UA

FRONTOIA / FRONTÓN

ETXEKOA / LOCAL

KANPOKOA / VISITANTE

MODALITATEA / MODALIDAD

17-11-17

20:45

PASAI-ANTXO - Ibaiondo

BATZOKIKO 1 (Larralde – Alzugaray)

DANOK BAT

Gomazko paleta nagusiak 2.maila

FINAL – ERDIAK

18-11-17

10:45 (1)

ERRENTERIA - Agustina Otaola (Fanderia)

EPLE 1 (Laboa)

ZESTOA 2

2. urteko infantilak

18-11-17

10:45 (2)

ERRENTERIA - Agustina Otaola (Fanderia)

EPLE (Zapirain - Garagarza)

GURE TXERU 1

Eskuz binaka nagusiak 3.maila

 
 
ETXETIK KANPOKO PARTIDUAK /

PARTIDOS A DISPUTAR FUERA DE CASA  

EGUNA / DÍA

ORD-UA

FRONTOIA / FRONTÓN

ETXEKOA / LOCAL

KANPOKOA / VISITANTE

MODALITATEA / MODALIDAD

17-11-17

18:00 (9)

LAZKAO - Joxe Miel Barandiaran

LAPKE 1

EPLE (Erostarbe – Aranburu)

Eskuz binaka jubenilak 2.maila

17-11-17

18:45 (1)

LEZO – Beko Errota

EPLE 2 (Lorenzo)

HERNANI 7

1. urteko infantilak

17-11-17

18:45 (2)

LEZO – Beko Errota

EPLE (Migeltorena – Cámara)

GURE TXERU

Eskuz binaka kadeteak 2.maila

17-11-17

18:45 (3)

LEZO – Beko Errota

EPLE - MITXELENA

ILUNPE – AZKOITIA

Eskuz banaka kadeteak

17-11-17

18:45 (4)

LEZO – Beko Errota

EPLE - ZAPIRAIN

ZUMAIA - IRIONDO

Eskuz banaka nagusiak

17-11-17

19:00 (2)

ADUNA - Udalekoa

TXULOBI 2

EPLE 3 (Etxeberria)

2. urteko alebinak

17-11-17

19:00 (4)

LIZARTZA - Aztinondo

TOLOSA-AURRERA-BELOKI

EPLE – ARANBURU

Eskuz banaka nagusiak

17-11-17

19:00 (5)

ELGOIBAR - Ikastola

LAGUNAK-IDIGORAS

EPLE-CHIAPUSO

Eskuz banaka nagusiak

17-11-17

19:15 (3)

ANDOAIN - Ikastola

GAZTELEKU 5

EPLE 2 (Ayestarán)

2. urteko alebinak

17-11-17

20:15 (2)

DEBA - Aldats

EUSKAL JOLAS

EPLE 1 (Eskisabel – Ruben)

Pala motza nagusiak 2.maila

18-11-17

10:00 (3)

ORDIZIA - Beti Alai

OIANGU 4

EPLE 2 (Yorel – Abel)

Pala motza nagusiak 2.maila

19-11-17

10:00 (5)

HERNANI - Udalekoa

HERNANI 5

EPLE 1 (Lizarazu)

2. urteko alebinak

 

 

E.P.L.E. , tanto como Asociación y como club de pelota, y por medio de un plan estratégico, dispone actualmente de una estructura bien coordinada que permite jugar a pelota a todos los niveles.

ANIMA ZAITEZ ETA ETORRI  " AGUSTINA OTAOLA " FANDERIAKO PILOTALEKURA !!

Karteldegia / Cartelera de partidos (Etxean eta kanpoan) :

Karteldegia / Cartelera

Emaitzak / Resultados :

Emaitzak Resultados Jornada 17-03-19
 

Asteburuko Kirol Agenda / Agenda Deportiva Errenteria :

kirolak.errenteria.net/es/ficheros/14_5672es.pdf

Lehiaketa / Competición (Fg, Clasificaciones) :

 

Lotura Interesgarriak / Enlaces de interés :

 

EPLE, K.K.´ko Babeslea / Patrocinador EPLE, K.K. :

IPARSAT TELECOMUNICACIONES

www.iparsat.com/

 

Contacto

Eple Errenteria " Agustina Otaola, Raketista Profesionala " Udal Pilotalekua (Fanderia)
Touring Etorbidea - Avda.Touring s/n 20.100
Tel-Fax. 943-527161
Móvil 687 92 04 28
Whatsap 680 71 94 22
(astelehenetik ostiralera, 16:30etatik 22:30etara)
Abuztuan jai / Agosto fiesta.
eple.errenteria@gmail.com