Karteldegia / Cartelera Partidos (Etxean eta kanpoan) Jornada 22-10-17.

18.10.2017 12:48
" AGUSTINA OTAOLA, RAKETISTA PROFESIONALA " UDAL PILOTALEKUA
 
 
Montxo Jimenez Esku Pilotako VII. Memoriala
 
Urriak 16 Octubre (astelehena / lunes)                19,00 - 20,00
Urriak 18 Octubre (asteazkena / miércoles)         20,00 - 21,00
Urriak 20 Octubre (ostirala / viernes)                   19,00 - 20,00
 
 

EGUNA / DÍA

ORD-UA

FRONTOIA / FRONTÓN

ETXEKOA / LOCAL

KANPOKOA / VISITANTE

MODALITATEA / MODALIDAD

19-10-17

20:10

ERRENTERIA - Agustina Otaola (Fanderia)

EPLE (Zapirain - Fernandes)

INTXURRE 1

Eskuz binaka nagusiak 3.m

20-10-17

20:15 (1)

ERRENTERIA - Agustina Otaola (Fanderia)

EPLE (Migeltorena - Cámara)

ALOÑA MENDI 2

Eskuz binaka kadeteak 2.m

20-10-17

20:15 (2)

ERRENTERIA - Agustina Otaola (Fanderia)

EPLE (Eskisabel – Ruben)

OIANGU 2

Larruzko paleta nagusiak 1.m

20-10-17

20:15 (3)

ERRENTERIA - Agustina Otaola (Fanderia)

EPLE (Arregi – Urreaga)

MUNDARRO

Gomazko paleta nagusiak 3.m

 
 
 
 
ETXETIK KANPOKO PARTIDUAK /

PARTIDOS A DISPUTAR FUERA DE CASA  

EGUNA / DÍA

ORD-UA

FRONTOIA / FRONTÓN

ETXEKOA / LOCAL

KANPOKOA / VISITANTE

MODALITATEA / MODALIDAD

20-10-17

18:30 (3)

VILLABONA – Behar Zana

BEHAR ZANA 1

EPLE 1

2. urteko infantilak

20-10-17

19:00 (2)

ANDOAIN – Arrate

GAZTELEKU 3

EPLE (Salaberria - Etxeberria)

Eskuz binaka jubenilak 2.m

20-10-17

19:00 (5)

ELGOIBAR – Ikastola

LAGUNAK

BATZOKIKO 1 (Larralde – Alzugaray)

Gomazko paleta nagusiak 2.m

20-10-17

19:10 (1)

PASAI ANTXO - Udalekoa

EPLE 1

ZUMAIA 1

2. urteko alebinak

20-10-17

19:10 (2)

PASAI ANTXO – Udalekoa

EPLE 2

ZUMAIA 2

2. urteko alebinak

20-10-17

19:10 (3)

PASAI ANTXO – Udalekoa

EPLE 3

ZUMAIA 3

2. urteko alebinak

20-10-17

19:10 (4)

PASAI ANTXO – Udalekoa

EPLE 2

OIARPE 3

1. urteko infantilak

20-10-17

19:10 (5)

PASAI ANTXO – Udalekoa

EPLE 1

INTZA 3

1. urteko infantilak

21-10-17

10:00 (1)

LEZO – Beko Errota

EPLE 1 (Maneiro – Aizkorreta)

PIÑA KURDIN

Gomazko paleta nagusiak 3.m

21-10-17

10:00 (2)

LEZO – Beko Errota

EPLE (Urmeneta – Aranburu)

ZAZPI ITURRI

Eskuz binaka nagusiak Ohorezko maila

21-10-17

11:30 (2)

DEBA – Aldats

EUSKAL JOLAS 1

BATZOKIKO 2 (Mitxelena – Laborde)

Gomazko paleta nagusiak 2.m

21-10-17

16:00 (1)

ZUMAIA - Aitzuri

ZUMAIA

EPLE 2

2. urteko infantilak

 

E.P.L.E. , tanto como Asociación y como club de pelota, y por medio de un plan estratégico, dispone actualmente de una estructura bien coordinada que permite jugar a pelota a todos los niveles.

ANIMA ZAITEZ ETA ETORRI  " AGUSTINA OTAOLA " FANDERIAKO PILOTALEKURA !!

Karteldegia / Cartelera de partidos (Etxean eta kanpoan) :

Karteldegia / Cartelera

Emaitzak / Resultados :

Emaitzak Resultados Jornada 17-03-19
 

Asteburuko Kirol Agenda / Agenda Deportiva Errenteria :

kirolak.errenteria.net/es/ficheros/14_5672es.pdf

Lehiaketa / Competición (Fg, Clasificaciones) :

 

Lotura Interesgarriak / Enlaces de interés :

 

EPLE, K.K.´ko Babeslea / Patrocinador EPLE, K.K. :

IPARSAT TELECOMUNICACIONES

www.iparsat.com/

 

Contacto

Eple Errenteria " Agustina Otaola, Raketista Profesionala " Udal Pilotalekua (Fanderia)
Touring Etorbidea - Avda.Touring s/n 20.100
Tel-Fax. 943-527161
Móvil 687 92 04 28
Whatsap 680 71 94 22
(astelehenetik ostiralera, 16:30etatik 22:30etara)
Abuztuan jai / Agosto fiesta.
eple.errenteria@gmail.com