Karteldegia / Cartelera Partidos (Etxean eta kanpoan) Jornada 24-09-17.

20.09.2017 13:30
" AGUSTINA OTAOLA, RAKETISTA PROFESIONALA " UDAL PILOTALEKUA
 

EGUNA / DÍA

ORD-UA

FRONTOIA / FRONTÓN

ETXEKOA / LOCAL

KANPOKOA / VISITANTE

MODALITATEA / MODALIDAD

22-09-17

18:30 (1)

ERRENTERIA - Agustina Otaola (Fanderia)

EPLE (Eskisabel – Ruben)

EUSKAL JOLAS

Larruzko paleta nagusiak - 1. maila

22-09-17

18:30 (2)

ERRENTERIA - Agustina Otaola (Fanderia)

EPLE 1 (Maneiro – Aizkorreta)

ALDE ZAHARRA

Gomazko paleta mutil nagusiak - 3. maila

22-09-17

18:30 (3)

ERRENTERIA - Agustina Otaola (Fanderia)

EPLE

ALOÑA MENDI 1

Eskuz binaka jubenilak - 2. maila

22-09-17

18:30 (4)

ERRENTERIA - Agustina Otaola (Fanderia)

EPLE 2

ZUMAIA

Eskuz binaka nagusiak - 2. maila

23-09-17

10:45

ERRENTERIA - Agustina Otaola (Fanderia)

EPLE (Elorza – Yorel)

URNIETA 1

Larruzko paleta nagusiak - 2. maila

23-09-17

16:00 (1)

ERRENTERIA - Agustina Otaola (Fanderia)

EPLE 1

ILUNPE

Eskuz binaka nagusiak - 2. maila

23-09-17

16:00 (2)

ERRENTERIA - Agustina Otaola (Fanderia)

EPLE (Urmeneta – Aranburu)

PAGAZPE

Eskuz binaka nagusiak - Ohorezko maila

 

 

 
 
ETXETIK KANPOKO PARTIDUAK /

PARTIDOS A DISPUTAR FUERA DE CASA  

EGUNA / DÍA

ORD-UA

FRONTOIA / FRONTÓN

ETXEKOA / LOCAL

KANPOKOA / VISITANTE

MODALITATEA / MODALIDAD

21-09-17

20:30 (2)

DONOSTIA – Carmelo Balda

REAL SOCIEDAD

EPLE 2 (Arregi – Urreaga)

Gomazko paleta mutil nagusiak - 3. maila

22-09-17

19:00 (1)

IKAZTEGIETA - Udalekoa

ATXURBIDE

BATZOKIKO 2 (Mitxelena – Laborde)

Gomazko paleta mutil nagusiak - 2. maila

22-09-17

19:00 (2)

ZESTOA - Gurutzeaga

ZESTOA

BATZOKIKO 1 (Larralde – Ormaetxea)

Gomazko paleta mutil nagusiak - 2. maila

 

 

E.P.L.E. , tanto como Asociación y como club de pelota, y por medio de un plan estratégico, dispone actualmente de una estructura bien coordinada que permite jugar a pelota a todos los niveles.

ANIMA ZAITEZ ETA ETORRI  " AGUSTINA OTAOLA, RAKETISTA PROFESIONALA "  PILOTALEKURA !!

Karteldegia / Cartelera de partidos (Etxean eta kanpoan) :

Karteldegia / Cartelera

Emaitzak / Resultados :

Emaitzak Resultados Jornada 23-06-19
 

Asteburuko Kirol Agenda / Agenda Deportiva Errenteria :

kirolak.errenteria.net/es/ficheros/14_5672es.pdf

Lehiaketa / Competición (Fg, Clasificaciones) :

 

Lotura Interesgarriak / Enlaces de interés :

 

EPLE, K.K.´ko Babeslea / Patrocinador EPLE, K.K. :

IPARSAT TELECOMUNICACIONES

www.iparsat.com/

 

Contacto

Eple Errenteria " Agustina Otaola, Raketista Profesionala " Udal Pilotalekua
Touring Etorbidea - Avda.Touring s/n 20100
Tel-Fax. 943-527161
Móvil 687 92 04 28
Whatsap 680 71 94 22
(astelehenetik ostiralera, 16:30etatik 22:30etara)
Abuztuan jai / Agosto fiesta.
eple.errenteria@gmail.com