KARTELDEGIA / CARTELERA PARTIDOS (ETXEAN ETA KANPOAN) JORNADA 30-04-17

26.04.2017 20:58

KARTELDEGIA  / CARTELERA DE PARTIDOS :

IHARDUNALDIA / JORNADA 30-04-17

EGUNA / DÍA

ORD-UA

FRONTOIA / FRONTÓN

ETXEKOA / LOCAL

KANPOKOA / VISITANTE

MODALITATEA / MODALIDAD

27-04-17

19:15

ERRENTERIA – Agustina Otaola (Fandería)

EPLE 2 (Gutierrez – Garmendia)

ALDE ZAHARRA

Infantilak

28-04-17

18:30 (1)

ERRENTERIA – Agustina Otaola (Fandería)

EPLE  - Zangitu

HERNANI – Urkizu

Banaka 4 t´erdian nagusiak

28-04-17

18:30 (2)

ERRENTERIA – Agustina Otaola (Fandería)

EPLE 1 (Andonegi – Laboa)

HERNANI 4

Infantilak

28-04-17

18:30 (3)

ERRENTERIA – Agustina Otaola (Fandería)

EPLE – Migeltorena

EUSKAL GIROA-1

Banaka 4 t´erdian kadeteak – 2.m

28-04-17

18:30 (4)

ERRENTERIA – Agustina Otaola (Fandería)

EPLE – Garagarza

INTXURRE – Zubeldia

Banaka 4 t´erdian jubenilak – 1.m

28-04-17

18:30 (5)

ERRENTERIA – Agustina Otaola (Fandería)

EPLE – Taberna

AURRERA – Sanchez

Banaka 4 t´erdian nagusiak

28-04-17

18:30 (6)

ERRENTERIA – Agustina Otaola (Fandería)

EPLE – Zapirain

INTZA – Iruretagoiena

Banaka 4 t´erdian nagusiak

 

ETXETIK KANPOKO PARTIDUAK / PARTIDOS A DISPUTAR FUERA DE CASA :

IHARDUNALDIA / JORNADA 30-04-17

EGUNA / DÍA

ORD-UA

FRONTOIA / FRONTÓN

ETXEKOA / LOCAL

KANPOKOA / VISITANTE

MODALITATEA / MODALIDAD

27-04-17

19:15 (1)

ALEGIA – Elorri

INTXURRE - Mozo

EPLE – Aranburu

Banaka 4 t´erdian nagusiak

28-04-17

19:00 (4)

ASTIGARRAGA – Udalekoa

MUNDARRO – Olarra

EPLE – Chiapuso

Banaka 4 t´erdian nagusiak

28-04-17

20:15 (1)

HERNANI – Udalekoa

HERNANI – Salaberria

EPLE - Mitxelena

Banaka 4 t´erdian kadeteak – 1.m

29-04-17

16:30 (3)

IDIAZABAL - Igarondo

Goikoetxea - EPLE

Irribarria – LAPKE

2. urteko alebinak

29-04-17

10:30 (2)

AGINAGA - Udalekoa

Egiguren – Aizpuru (ILUNPE)

Chiapuso – Aranburu (EPLE)

Binaka nagusiak

29-04-17

17:00 (5)

GASTEIZ – Txukun Lakua

Gurrutxaga – Garagarza (ANDOAIN – EPLE)

 

Binaka jubenilak

30-04-17

09:30 (2)

LEGASA – Udalekoa

Lopez (EPLE)

Anduaga (AÑORGA)

Banaka 4 t´erdian alebinak

01-05-17

10:00 (6)

DONOSTIA - Añorga

Labaka – Larrañaga (ILUNPE)

Goikoetxea – Agesta (EPLE – ERREKA)

Binaka alebinak

 

E.P.L.E. , tanto como Asociación y como club de pelota, y por medio de un plan estratégico, dispone actualmente de una estructura bien coordinada que permite jugar a pelota a todos los niveles.

ANIMA ZAITEZ ETA ETORRI  " AGUSTINA OTAOLA " FANDERIAKO PILOTALEKURA !!

Karteldegia / Cartelera de partidos (Etxean eta kanpoan) :

Karteldegia / Cartelera

Emaitzak / Resultados :

Emaitzak Resultados Jornada 20-01-19
 

Asteburuko Kirol Agenda / Agenda Deportiva Errenteria :

kirolak.errenteria.net/es/ficheros/14_5672es.pdf

Lehiaketa / Competición (Fg, Clasificaciones) :

 

Lotura Interesgarriak / Enlaces de interés :

 

EPLE, K.K.´ko Babeslea / Patrocinador EPLE, K.K. :

IPARSAT TELECOMUNICACIONES

www.iparsat.com/

 

Contacto

Eple Errenteria " Agustina Otaola, Raketista Profesionala " Udal Pilotalekua (Fanderia)
Touring Etorbidea - Avda.Touring s/n 20.100
Tel-Fax. 943-527161
Móvil 687 92 04 28
Whatsap 680 71 94 22
(astelehenetik ostiralera, 16:30etatik 22:30etara)
Abuztuan jai / Agosto fiesta.
eple.errenteria@gmail.com