Karteldegia / Cartelera Partidos jornada 13-01-19.

09.01.2019 14:18
ETXETIK KANPOKO PARTIDUAK / PARTIDOS A DISPUTAR FUERA DE CASA

 

EGUNA / DÍA

ORD-UA

FRONTOIA / FRONTÓN

ETXEKOA / LOCAL

KANPOKOA / VISITANTE

MODALITATEA / MODALIDAD

11-01-19

18:00 (1)

DONOSTIA - Ibaeta

IZURUN

EPLE 2

Gomazko paleta nagusiak 2. Maila

11-01-19

19:15 (1)

PASAI ANTXO – Udalekoa

EPLE (Lorenzo – Lizarazu)

BEHAR ZANA

Infantilak (2005-2006) – 2. Maila

11-01-19

19:15 (2)

PASAI ANTXO – Udalekoa

EPLE (E. Perez – O. Ramirez)

BEHAR ZANA 2

Alebinak (2007)

11-01-19

19:15 (2)

LAZKAO – Kiroldegia

LAPKE

EPLE

Eskuz binaka nagusiak E.H.ko Liga

11-01-19

19:30

ASTIGARRAGA – Udalekoa

MUNDARRO

EPLE (Migeltorena – Erostarbe)

Eskuz binaka jubenilak 2. Maila

11-01-19

20:45

ANOETA – Alkartasuna

KUKU 1

BATZOKIKO 2

Gomazko paleta nagusiak 2. Maila

12-01-19

10:00 (2)

GOIZUETA – Udalekoa

Labaka – J.Artetxe (ILUNPE)

X. Apezetxea – A. Etxeberria (GOIZUETA – EPLE)

Eskuz binaka alebinak – FINALA

12-01-19

11:15 (1)

LEZO – Beko Errota

EPLE 1

BATZOKIKO 3

Gomazko paleta nagusiak 2. Maila

12-01-19

11:15 (2)

LEZO – Beko Errota

BATZOKIKO 1

LAGUNAK 1

Gomazko paleta nagusiak 2. Maila

12-01-19

15:00 (5)

IRURA – Ametsa-Trinketa

EPLE - CHIAPUSO

BEHAR ZANA – ESNAOLA

Eskuz banaka nagusiak 2. Maila – FINAL-ERDIAK

12-01-19

16:30

ZIZUR – Udalekoa

Lazkoz (ARDOI)

Urmeneta (EPLE)

Eskuz banaka nagusiak 4 t´erdian

12-01-19

17:10 (1)

DONOSTI – Atano III.a

EPLE

ZIDORRA

Larruzko paleta nagusiak E.H.ko Liga D. HONOR

13-01-19

10:30

IRURA – Ametsa-Trinketa

EPLE - TABERNA

BERGARA – MUGURUZA

Eskuz banaka nagusiak 1. Maila

13-01-19

17:00 (1)

LEMOA – Jesus Muñoz

EPLE

LAPKE

Eskuz binaka nagusiak E.H.ko Liga D. HONOR

 

 

E.P.L.E. , tanto como Asociación y como club de pelota, y por medio de un plan estratégico, dispone actualmente de una estructura bien coordinada que permite jugar a pelota a todos los niveles.

ANIMA ZAITEZ ETA ETORRI  " AGUSTINA OTAOLA, RAKETISTA PROFESIONALA "  PILOTALEKURA !!

Karteldegia / Cartelera de partidos (Etxean eta kanpoan) :

Karteldegia / Cartelera

Emaitzak / Resultados :

Emaitzak Resultados Jornada 19-05-19
 

Asteburuko Kirol Agenda / Agenda Deportiva Errenteria :

kirolak.errenteria.net/es/ficheros/14_5672es.pdf

Lehiaketa / Competición (Fg, Clasificaciones) :

 

Lotura Interesgarriak / Enlaces de interés :

 

EPLE, K.K.´ko Babeslea / Patrocinador EPLE, K.K. :

IPARSAT TELECOMUNICACIONES

www.iparsat.com/

 

Contacto

Eple Errenteria " Agustina Otaola, Raketista Profesionala " Udal Pilotalekua
Touring Etorbidea - Avda.Touring s/n 20100
Tel-Fax. 943-527161
Móvil 687 92 04 28
Whatsap 680 71 94 22
(astelehenetik ostiralera, 16:30etatik 22:30etara)
Abuztuan jai / Agosto fiesta.
eple.errenteria@gmail.com