Karteldegia / Cartelera Partidos Jornada 21-01-18.

18.01.2018 19:09

ETXETIK KANPOKO PARTIDUAK / PARTIDOS A DISPUTAR FUERA DE CASA

EGUNA / DÍA

ORD-UA

FRONTOIA / FRONTÓN

ETXEKOA / LOCAL

KANPOKOA / VISITANTE

MODALITATEA / MODALIDAD

19-01-18

19:00 (1)

LEZO – Beko Errota

EPLE 2 (Lorenzo – M. Etxeberria)

AÑORGA

Eskuz binaka infantilak 2. Maila

19-01-18

19:00 (2)

LEZO – Beko Errota

EPLE (Mitxelena – Cámara)

TOLOSA AURRERA 1

Eskuz binaka kadeteak 1. Maila

19-01-18

19:00

DONOSTI – Ibaeta

LIZARDI

EPLE 1

Gomazko paleta nagusiak 2. Maila

19-01-18

19:00

SORALUZE – Udalekoa

SORALUZE 1

BATZOKIKO

Gomazko paleta nagusiak 2. Maila

19-01-18

19:00 (1)

GALDAKAO - Udalekoa

EPLE

HERNANI K.E. 2

Eskuz binaka nagusiak EH Liga

19-01-18

19:15 (2)

GETARIA – Sahatsaga

GURE TXERU

EPLE (Salaberria – Etxeberria)

Eskuz binaka jubenilak 2. Maila

19-01-18

20:40

PASAI ANTXO – Ibaiondo

EPLE 2

ZESTOA

Gomazko paleta nagusiak 2. Maila

20-01-18

10:00 (1)

USURBIL – ZUBIETA

EPLE (Yorel – Ruben)

PAGAZPE

Larruzko paleta nagusiak EH Ororezko Maila

20-01-18

10:30 (2)

ZUMAIA – Aitzuri

ZUMAIA

EPLE (Zapirain-Mitxelena)

Eskuz binaka nagusiak 2. Maila

20-01-18

10:30 (3)

ZUMAIA – Aitzuri

ZUMAIA

EPLE (Chiapuso – Garagarza)

Eskuz binaka nagusiak 1. Maila

20-01-18

16:00 (1)

LASARTE-ORIA – Mitxelin

INTZA 3

EPLE (Lizarazu-O. Etxeberria

Eskuz binaka alebinak 2. Urtekoak

20-01-18

16:30

ANOETA – Alkartasuna

KUKU

EPLE 1 (Laboa-Goikoetxea)

Eskuz binaka infantilak 2. Maila

21-01-18

09:30 (2)

IRURITA - Udalekoa

Kerejeta – Lizarazu (LAPKE-EPLE)

Elizazu – Artola (HERNANI)

Eskuz binaka alebinak

21-01-18

10:00 (3)

IRURA – Ametsa-Trinketa

EPLE - TABERNA

BERGARA - MUGURUZA

Eskuz banaka nagusiak 2. Maila  FINALA

 

 

 

E.P.L.E. , tanto como Asociación y como club de pelota, y por medio de un plan estratégico, dispone actualmente de una estructura bien coordinada que permite jugar a pelota a todos los niveles.

ANIMA ZAITEZ ETA ETORRI  " AGUSTINA OTAOLA " FANDERIAKO PILOTALEKURA !!

Karteldegia / Cartelera de partidos (Etxean eta kanpoan) :

Karteldegia / Cartelera

Emaitzak / Resultados :

Emaitzak Resultados Jornada 20-01-19
 

Asteburuko Kirol Agenda / Agenda Deportiva Errenteria :

kirolak.errenteria.net/es/ficheros/14_5672es.pdf

Lehiaketa / Competición (Fg, Clasificaciones) :

 

Lotura Interesgarriak / Enlaces de interés :

 

EPLE, K.K.´ko Babeslea / Patrocinador EPLE, K.K. :

IPARSAT TELECOMUNICACIONES

www.iparsat.com/

 

Contacto

Eple Errenteria " Agustina Otaola, Raketista Profesionala " Udal Pilotalekua (Fanderia)
Touring Etorbidea - Avda.Touring s/n 20.100
Tel-Fax. 943-527161
Móvil 687 92 04 28
Whatsap 680 71 94 22
(astelehenetik ostiralera, 16:30etatik 22:30etara)
Abuztuan jai / Agosto fiesta.
eple.errenteria@gmail.com