Emaitzak Resultados Jornada 17-01-16.

18.01.2016 14:02
 
EMAITZAK RESULTADOS JORNADA 17-01-16
 
E.H´ko KLUBEN LIGA / LIGA VASCA DE CLUBS 15 - 16
 
 Pala motza nagusiak EH Liga / Pala corta senior Liga EH
 
LANDARE  (Eskisabel - Martínez) , 37 ; OIANGU P.E. 1, 40 .
 
UDABERRI TXAPELKETA / TORNEO UDABERRI 15 - 16

 

Eskuz binaka nagusiak 3. maila / Mano parejas senior 3. categ.

 
HONDARRIBIA, 22 ; EPLE 2 ( Fernandes - Garagarza  ), 4.
 
EPLE 1 (  Bandrés - Zangitu  ), 12 ; INTXURRE, 22 .
 
Eskuz binaka kadeteak  2. maila / Mano parejas cadete 2. categ.
 
ALOÑA MENDI 1, 22 ; EPLE (Etxeberria - Salaberria  ), 16.
 
Eskuz binaka kadeteak  3. maila / Mano parejas cadete 3. categ.
 
EPLE (Oiartzabal - González), 7 ; ARRASATE, 22.
 
Gomazko paleta nagusiak 2. maila / Paleta goma senior 2. categ.
 
BATZOKIKO (Agirre    -Nuin    ) , 25 ; ZARAUTZ,  18 .
 
LAGUNAK, 25 ; LANDARE (Izkierdo – Bengoetxea), 9.
 
Pala motza nagusiak / Pala corta senior
 
ALTZATARRA 2, 32 ; LANDARE (Elorza – A. Pichel) , 40.
 
 

GIPUZKOAKO ERRENDIMENDUKO TXAPELKETA / CAMP. GIPUZKOA RENDIMIENTO 15 - 16

Eskuz binaka alebinak 2. urtekoak / Mano parejas alevín 2. año
 
ANTIGUA, 16 ; EPLE (Sistiaga – Corchete), 7.
 
Eskuz binaka infantilak 2. maila / Mano parejas infantil 2. categ.
 
EPLE (Migueltorena - Mitxelena) , 6 ; OIARPE 1, 18.
 

MALERREKA TXAPELKETA / TORNEO MALERREKA  15 - 16

 
Eskuz binaka nagusiak (Élite) / Mano parejas senior (Élite)
 
Etxaniz - Uzkudun, 22 ; Urmeneta (E.P.L.E.) - Erreka, 14.
 
Eskuz binaka alebinak / Mano parejas alevín
 
Armaolea - Agirrezabal (Urretxu), 8 ; Goikoetxea – Etxeberria (E.P.L.E.), 18 .
 
 
 
 
 

ARDOI PILOTA - ZIZUR 4 1/2 TXAP. 15 - 16

Eskuz banaka nagusiak 4 1/2 / Mano individual senior 4 1/2
 
Senosiain, 8 ; Urmeneta (E.P.L.E.), 18 .
 
 
 
 

 

E.P.L.E. , tanto como Asociación y como club de pelota, y por medio de un plan estratégico, dispone actualmente de una estructura bien coordinada que permite jugar a pelota a todos los niveles.

ANIMA ZAITEZ ETA ETORRI  " AGUSTINA OTAOLA " FANDERIAKO PILOTALEKURA !!

Karteldegia / Cartelera de partidos (Etxean eta kanpoan) :

Karteldegia / Cartelera

Emaitzak / Resultados :

Emaitzak Resultados Jornada 13-01-19
 

Asteburuko Kirol Agenda / Agenda Deportiva Errenteria :

kirolak.errenteria.net/es/ficheros/14_5672es.pdf

Lehiaketa / Competición (Fg, Clasificaciones) :

 

Lotura Interesgarriak / Enlaces de interés :

 

EPLE, K.K.´ko Babeslea / Patrocinador EPLE, K.K. :

IPARSAT TELECOMUNICACIONES

www.iparsat.com/

 

Contacto

Eple Errenteria " Agustina Otaola, Raketista Profesionala " Udal Pilotalekua (Fanderia)
Touring Etorbidea - Avda.Touring s/n 20.100
Tel-Fax. 943-527161
Móvil 687 92 04 28
Whatsap 680 71 94 22
(astelehenetik ostiralera, 16:30etatik 22:30etara)
Abuztuan jai / Agosto fiesta.
eple.errenteria@gmail.com