Karteldegia / Cartelera Partidos (Kanpoan) Jornada 18-02-18.

15.02.2018 12:04
ETXETIK KANPOKO PARTIDUAK /

PARTIDOS A DISPUTAR FUERA DE CASA  

EGUNA / DÍA

ORD-UA

FRONTOIA / FRONTÓN

ETXEKOA / LOCAL

KANPOKOA / VISITANTE

MODALITATEA / MODALIDAD

15-02-18

18:00

PASAI TRINTXERPE - Udalekoa

PIÑA KURDIN

BATZOKIKO (Mitxelena – Ormaetxea)

Gomazko paleta nagusiak 2. Maila

16-02-18

18:45 (1)

LEZO – Beko Errota

EPLE (Lizarazu – O. Etxeberria)

GAZTELEKU 2

2. urteko alebinak

16-02-18

18:45 (2)

LEZO – Beko Errota

EPLE 1 (Laboa – Goikoetxea)

HERNANI 3

Eskuz binaka infantilak 2. Maila

16-02-18

18:45 (3)

LEZO – Beko Errota

EPLE (Erostarbe - E. Etxeberria)

LAPKE

Eskuz binaka jubenilak 2. Maila

16-02-18

19:00 (4)

AZPEITIA – Frontoi Txiki

ILUNPE 1

EPLE (Migeltorena - Cámara)

Eskuz binaka kadeteak 1. maila

16-02-18

20:40

PASAI ANTXO – Ibaiondo

EPLE 1 (Maneiro – Bengoetxea)

TOLOSA-AURRERA 2

Gomazko paleta nagusiak 2. Maila

16-02-18

20:45

BERGARA – Munizipala

BERGARA

EPLE (Azpiroz – Mitxelena)

Eskuz binaka nagusiak 2. maila

16-02-18

21:30

DONOSTI - Loiola

LOIOLATARRA

EPLE 2 (Arregi – Urreaga)

Gomazko paleta nagusiak 2. Maila

17-02-18

09:40

DONOSTIA – Atano III.a

BATZOKIKO (Larralde – Alzugaray)

REAL SOCIEDAD

Gomazko paleta nagusiak 1. Maila

17-02-18

17:00 (2)

ZARAUTZ  - Aritzbatalde

EPLE (Urmeneta – Aranburu)

LAPKE

Eskuz binaka nagusiak EH Liga

17-02-18

17:15

ZIZUR – Udalekoa

Chiapuso (EPLE)

Mitxelena (BORTZIRIAK)

Eskuz banaka nagusiak 4 t´erdian

18-02-18

09:00

ZIZUR - Udalekoa

Sarasibar (OBERENA)

Goikoetxea (EPLE)

Eskuz banaka infantilak 4 t´erdian (05)

18-02-18

09:45

ZIZUR - Udalekoa

O. Etxeberria (EPLE)

Otaegi (TXAPAGAIN)

Eskuz banaka alebinak 4 t´erdian (06)

18-02-18

11:00 (1)

ABETXUKO (GASTEIZ)

KURENE

EPLE (Eskisabel - Ruben)

Larruzko paleta nagusiak O.M. D. HONOR

18-02-18

11:00 (2)

HONDARRIBIA – Jostaldi

HONDARRIBIA 1

EPLE 2 (Lorenzo - Gutierrez)

Eskuz binaka infantilak 2. Maila

 

Volver