J. Etxeberria XXVI Pala Memoriala 2019 Emaitzak

ANTOLATZAILEA / EPLE, K.K.
 
XXVI JOAKIN ETXEBERRIA PALA MEMORIALA (2019). AGUSTINA OTAOLA PILOTALEKUAN.
 
 
LARRUZKO PALETA GAZTEAK. PALETA CUERO JÓVENES.
 
A TALDEA / GRUPO A      
Participantes:     Club de Procedencia:
       
XABI  ALKORTA - BUSTINDUY     GAZTELEKU - ARMINTZA
MUTUBERRIA - PONCE     RAMUNTXO - GAZTELEKU
AGIRRE - ESTEFANO      ADURTZA - TXOST

 

 

B TALDEA / GRUPO B      
Participantes:     Club de Procedencia:
       
MTZ. DE LAFUENTE  - VITERI     ADURTZA
PAGOLA - OIER ALKORTA     REAL SOCIEDAD - OIANGU
MADARIAGA - ANATZ PICHEL     ARMINTZA - REAL SOCIEDAD

 

A TALDEA
 
ASTEAZKENA Ekainak 19 de junio, miércoles 19:30
XABI ALKORTA - BUSTINDUY 35
MUTUBERRIA - PONCE 26
 
OSTEGUNA Ekainak 27 de junio, jueves 19:30
X. ALKORTA - BUSTINDUY 31
AGIRRE - ESTEFANO 35
 
ASTEARTEA Uztailak 2 de julio, martes 19:00
MUTUBERRIA - PONCE 33
AGIRRE - ESTEFANO 35
 
 
B TALDEA
 
ASTEAZKENA Ekainak 19 de junio, miércoles 19:30
MTZ. DE LAFUENTE - VITERI 24
MADARIAGA - ANATZ PICHEL 35
 
ASTEARTEA Uztailak 2 de julio, martes 19:00
ANGULO - MTZ. DE LAFUENTE 22
PAGOLA - OIER ALKORTA 35
 
ASTEARTEA Uztailak 9 de julio, martes 20:00
PAGOLA - OIER ALKORTA 35
MADARIAGA - ANATZ PICHEL 15
 
FINAL - ERDIAK
 
 
ASTEAZKENA Uztailak 17 de julio, miércoles 20:00
ENEKO *  - ESTEFANO 34
MADARIAGA - ANATZ PICHEL 35
* sustituye a AGIRRE
 
  
OSTEGUNA Uztailak 11 de julio, jueves 21:00
PAGOLA - OIER ALKORTA 35
XABI ALKORTA - BUSTINDUY 24
 

 

FINALAK
 
 
 
ASTEAZKENA Uztailak 24 de julio, miércoles 18:30
MADARIAGA - ANATZ PICHEL 32
PAGOLA - OIER ALKORTA 35
 
Pilotari onena:
OIER ALKORTA
 
PALA MOTZA NAGUSIAK. PALA CORTA SENIOR.
 

 

Parte - hartzaileak / Participantes:     Kluba / Club procedencia :
       
I. ETXEBERRIA - ANDONEGI     EIUSKAL JOLAS - OIANGU
BROSA - VIGEON     REAL SOCIEDAD
LUZURIAGA - RUBEN     OIANGU - EPLE
ESKISABEL - GARMA     EPLE - CLUB DEPORTIVO

 

NAVARRO -  OLARAN     REAL SOCIEDAD - OIANGU
ARRIETA - ABEL     OIANGU - EPLE
XABIER IBARGUREN - RICHARD     OIANGU - TXOST
MILHET - YOREL     PAGAZPE - EPLE

 

FINAL - LAURDENAK
 
ASTEARTEA Uztailak 2 de julio, martes 19:00
I. ETXEBERRIA - ANDONEGI 40
MILHET - YOREL 37
 
 
 
ASTEAZKENA Uztailak 3 de julio, miércoles 21:00
ARRIETA - ABEL 32
NAVARRO - OLARAN 40
 
 
 
OSTEGUNA Uztailak 04 de julio, jueves 21:00
XABIER IBARGUREN - RICHARD 32
BROSA - VIGEON 40
 
 
 
OSTEGUNA Ekainak 27 de junio, jueves 19:30
ESKISABEL - GARMA 35
LUZURIAGA - RUBEN 40
 
FINAL - ERDIAK
 
 
ASTELEHENA Uztailak 15 de julio, lunes 21:00
I. ETXEBERRIA - ANDONEGI 36
NAVARRO - OLARAN 40
 
  
   
OSTEGUNA Uztailak 18 de julio, jueves 21:00
BROSA - VIGEON 31
LUZURIAGA - RUBEN 40
 
FINALAK
 
 
ASTEAZKENA Uztailak 24 de julio, miércoles 18,30
NAVARRO - OLARAN 30
LUZURIAGA - RUBEN 40
 
Pilotari onena:
RUBEN