XXV Memorial J.A. Zuloaga 2019 Emaitzak Resultados

CALENDARIO DE PARTIDOS DE PELOTA

XXV MEMORIAL J.A. ZULOAGA

Año 2.019

ANTOLATZAILEAK / ORGANIZAN: S.D. ALKARTASUNA – S.D.C. ONDARRA

CATEGORÍAS:

JUVENIL Y SENIOR

 

 ASTEARTEA Ekainak 25 de Junio, MARTES                                                                                         19´00 H

Senior

OCTAVOS

EXPOSITO – SANTXEZ    22

IRIBARREN – ARANGUREN   16

Senior

OCTAVOS

IRIARTE – BALERDI   11

XABI URBIETA – IBARLOZA   22

 

ASTEAZKENA Ekainak 26 de Junio, MIÉRCOLES                                                                                 19´00 H

Juvenil

CUARTOS

GUTIERREZ -  GARCIA  15

IKER  AMIANO – ELOLA   22

Senior

OCTAVOS

SANTXO – ZEZEAGA   22

ENEKO LABAKA–AITOR ELIZEGI 12

 

ASTELEHENA Uztailak 1 de Julio, LUNES                                                                                               19´00 H

Senior

OCTAVOS

URMENETA – IKER ELIZEGI  11

OLAETXEA – BERGERA   22

Senior

OCTAVOS

OJUEL – GASKUE   22

JULEN ALBERDI – SARASA  19

 

 ASTEAZKENA Uztailak 3 de Julio, MIÉRCOLES                                                                                  19´00 H

Juvenil

CUARTOS

LASA – ETXEBERRIA   16

SENAR – ETXEBARRIA    22

Senior

CUARTOS

LOIDI – SANTXEZ    9

SANTXO – ZEZEAGA    22

 

OSTEGUNA Uztailak 4 de Julio, JUEVES                                                                                                 19´00 H

Senior

OCTAVOS

AITOR ETXEBARRIA – MURGIONDO 22

AZKETA – ARTOLA  19

Senior

OCTAVOS

URIBE – LIZEAGA  22

ARRIETA – ODRIOZOLA  21

 

ASTELEHENA Uztailak 8 de Julio, LUNES                                                                                             19´00 H

Juvenil

CUARTOS

ALBERDI – GAMBOA   22

ARANBURU – AZPIROZ   11

Senior

OCTAVOS

ADONIS – URIONDO   9

ELOLA – URRUZOLA    22

 

ASTEARTEA Uztailak 9 de Julio, MARTES                                                                                       19´00 H

Juvenil

CUARTOS

DE LA FUENTE – APEZETXEA  22

ARIZTEGI – BALLARENA   8

 

ASTEAZKENA Uztailak 10 de Julio, MIÉRCOLES                                                       20´00 H

Senior

CUARTOS

AITOR ETXEBARRIA – MURGIONDO 22

URIBE – LIZEAGA  18

 

OSTEGUNA Uztaliak 11 de Julio, JUEVES                                                                                               19´00 H

Senior

CUARTOS

OLAETXEA – BERGERA   22

XABI URBIETA – ARANBURU  10

Senior

CUARTOS

ELOLA – URRUZOLA   22

OJUEL – GASKUE   17

 

ASTELEHENA Uztailak 15 de Julio, LUNES    FINAL ERDIAK / SEMIF.                                  19´00 H

Juvenil

DE LA FUENTE – APEZETXEA   22    

SENAR – GARMENDIA   12

Senior

ELOLA – URRUZOLA   17

AITOR ETXEBARRIA – MURGIONDO  22

 

OSTEGUNA Uztailak 18  de Julio, JUEVES     FINAL ERDIAK / SEMIF.                                  19´00 H

Juvenil

IKER  AMIANO – ELOLA   22

ALBERDI – GAMBOA   10

Senior

OLAETXEA – BERGERA   11

SALABERRIA – ZEZEAGA   22

 

ASTELEHENA Uztailak 22 de Julio, LUNES                FINALAK / FINALES                18:00H

 

Juvenil

DE LA FUENTE – APEZETXEA  22

IKER AMIANO – ELOLA   3

Senior

SALABERRIA – ZEZEAGA  22

AITOR ETXEBARRIA – MURGIONDO   12

 

 

 

CATEGORÍAS:

ALEVÍN, INFANTIL Y CADETE

 

ASTEAZKENA Maiatzak 29 de Mayo, MIÉRCOLES                                      19: 00 H                                          

Alebinak

Murua – Agirre    18

                       Ramirez – Goienetxe           15

Infantilak

Campo – Landa     14

                      Goikoetxea – Ibarluzea        18

Infantilak

Apezetxea – Otaegi    18

                             Maiza – Olave          4

 

 

OSTEGUNA Maiatzak  30 de Mayo, JUEVES                                         19:00 H

 

Alebinak

               Igoa – Amiano   18              

                           Gomez – Alzelai           9

Alebinak

            Monreal – Madina    18           

                        Iparragirre – Otaegi          10

 

 

ASTELEHENA Ekainak 3 de Junio, LUNES                                            19: 00 H

 

Alebinak

             Iriondo – Izagirre   18            

                          Errasti – Kerejeta            6

Infantilak

Baztarrika – Gorostidi    14

                           Sanchez – Otegi          18

Infantilak

Etxeberria – Lakuntza   15

                          Ezama – Salcedo            18

 

 

ASTEARTEA Ekainak 4  de Junio, MARTES                                          19: 00 H

 

Kadeteak

Unai Amiano – Uzkudun   18

Sanz – Ekain Lizeaga     22

Kadeteak

Eñaut Lizeaga – Maiza   22

                            Itoiz – Sudupe             13

 

 

 

ASTEAZKENA Ekainak 5 de Junio, MIÉRCOLES                                  19: 00 H

 

Kadeteak

Murillo – Barturen    9

                           Altuna – Eskuza        22

Kadeteak

Aimar Egiguren – Arbaiza   22

Olano – Gorrotxategi     16

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ASTELEHENA Ekainak 10 de Junio, LUNES      FINAL ERDIAK / SEMIF. 19: 00 H

 

Alebinak

                   Igoa - Amiano       4

                              Osa - Madina               18

Infantilak

Goikoetxea – Ibarluzea    18

                         Apezetxea - Otaegi             13

 

 

 

 

 

 ASTEARTEA Ekainak 11 de Junio, MARTES  FINAL ERDIAK / SEMIF.  19:00 H

           

Alebinak

Murua – Agirre     16

                           Iriondo - Izagirre          18

Infantilak

              Sanchez – Otegi    18            

                           Ezama - Salcedo           10

 

 

 

 

 

 

                                                                                                                                            

                                                              

 ASTEAZKENA Ekainak 12 de Junio, MIÉRCOLES FINAL ERDIAK / SEMIF. 19:00 H 

                              

Kadeteak

Sanz – Ekain Lizeaga    22

                       Eñaut Lizeaga - Maiza       21

Kadeteak

              Altuna – Eskuza    21            

                     Unai Amiano - Uzkudun        22

 

 

 

 

 

 

FINALAK - FINALES

 

 

IGANDEA Ekainak 16 de Junio, DOMINGO  10:30 H

 

 

 

Alebinak

                    Osa  -Madina       14

                           Iriondo - Izagirre           18

Infantilak

Goikoetxea – Ibarluzea     12

                           Sanchez  - Otegi          18

Kadeteak

Sanz – Ekain Lizeaga    22

Unai Amiano -  Uzkudun      21

 

E.P.L.E. , tanto como Asociación y como club de pelota, y por medio de un plan estratégico, dispone actualmente de una estructura bien coordinada que permite jugar a pelota a todos los niveles.

ANIMA ZAITEZ ETA ETORRI  " AGUSTINA OTAOLA, RAKETISTA PROFESIONALA "  PILOTALEKURA !!

Karteldegia / Cartelera de partidos (Etxean eta kanpoan) :

Karteldegia / Cartelera

Emaitzak / Resultados :

Emaitzak Resultados Jornada 20-10-19
 

Asteburuko Kirol Agenda / Agenda Deportiva Errenteria :

kirolak.errenteria.net/es/ficheros/14_5672es.pdf

Lehiaketa / Competición (Fg, Clasificaciones) :

 

Lotura Interesgarriak / Enlaces de interés :

 

EPLE, K.K.´ko Babeslea / Patrocinador EPLE, K.K. :

IPARSAT TELECOMUNICACIONES

www.iparsat.es/

 

Contacto

Eple Errenteria " Agustina Otaola, Raketista Profesionala " Udal Pilotalekua
Touring Etorbidea - Avda.Touring s/n 20100
Tel-Fax. 943-527161
Móvil 687 92 04 28
Whatsap 680 71 94 22
(astelehenetik ostiralera, 16:30etatik 22:30etara)
Abuztuan jai / Agosto fiesta.
eple.errenteria@gmail.com